    LG UltraGear 27G610A-B, 27"
    LG UltraGear 27G610A-B, 27"
    E
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    + darček
    vysoká obnovovacia frekvencia 200 Hz a odozva 1 ms pre extrémne plynulé hranie
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): E, profesionálny, 27", IPS, matný, 16:9, 2560 x 1440 , 400 cd/m2, 1ms, FreeSync, bez repro, Pivot, VESA, frekvencia 200 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    PN kód
    27G610A-B.AEUQ
    Výrobca
    LG
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    LG UltraGear 27G610A-B
    Ohromujúca rýchlosť
    Monitor je navrhnutý pre hráčov, ktorí vyžadujú maximálne rýchlu odozvu. Vďaka obnovovacej frekvencii 200 Hz a veľmi rýchlej 1 ms (GtG) odozve získate krištáľovo čistý obraz, minimálne rozmazanie pohybu a výhodu v dynamických FPS, akčných či e-športových tituloch. Ultra nízka odozva zabezpečuje rýchle reakcie bez ghostingu, čo podporuje ešte intenzívnejší herný zážitok.
    Plynulé hranie bez trhania obrazu
    Ergonomický dizajn a moderné spracovanie
    Kľúčové vlastnosti
    • 27" IPS displej s QHD rozlíšením 2560 × 1440 a vernými farbami (99 % sRGB)
    • Vysoká obnovovacia frekvencia 200 Hz a odozva 1 ms (GtG) pre extrémne plynulé hranie
    • Podpora AMD FreeSync™ Premium pre plynulý obraz bez trhania
    • Jas 400 cd/m2 a VESA DisplayHDR™ 400 pre lepší kontrast a dynamiku obrazu
    • Ergonomický stojan, matný displej a VESA 100 × 100 pre flexibilné umiestnenie
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: IPS
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 27"
    Rozlíšenie: 2560x1440 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 1 ms
    Kontrast: 1,000:1
    Jas: 400 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 200 Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    1x DisplayPort 1.4
    2x HDMI 2.0
    1x Vstup pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    HDR 10
    Režim čítania
    AMD FreeSync
    DisplayHDR 400
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ 20°
    Otočenie: -30° ~ 30°
    Pivot: 90° ~ 90°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~110 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 20 W
    Spotreba (Stand By režim): 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: E
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 613,2 x 544,2 x 224,5 mm
    Hmotnosť: 3,5 kg
    Stránky o produkte LG UltraGear 27G610A-B:
    www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/27g610a-b/
    Parametre
    Bonus navyše
    darček k produktu
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    2560 x 1440
    QHD alebo 2K (2560 × 1440) – vyššia ostrosť, vhodná pre profesionálnu prácu alebo hranie hier.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    200 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    Pivot
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    E
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Bratislav, Bratislava
    Pridané: 4.5.2026
    100%
      Predĺžená záruka
      Alternatívy v kategórií Monitory 27" 6