    LG UltraGear 32GS60QC-B, 32"
    LG UltraGear 32GS60QC-B, 32"
    + darček
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): E, zakrivený, 32", VA, 16:9, 2560 x 1440 , 300 cd/m2, 1ms, FreeSync, bez repro, VESA, frekvencia 180 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    PN kód
    32GS60QC-B.AEUQ
    Popis produktu
    LG UltraGear 32GS60QC-B
    32" herný monitor UltraGear™ QHD
    • 32"
    • Obnovovacia frekvencia 180 Hz
    • Čas odozvy 1 ms
    • AMD FreeSync™ FreeSync
    • HDR 10
    • Flicker Safe
    Technické parametre
    Typ obrazovky: VA
    Podsvietenie: LED
    Uhlopriečka [palce]: 32
    Rozlíšenie: 2560 x 1440
    Rozteč bodu [mm]: 0.272 x 0.272
    Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180
    Pomer strán: 16:9
    Jas [cd/m2]: 300
    Kontrast: 3000:1
    Odozva [ms]: 1ms
    Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
    Počet farieb: 16,7 mil.
    Konektory:
    • 2x HDMI
    • 1x DisplayPort 1.4
    • Výstup pre slúchadlá 3bodový - iba zvuk
    Napájanie: Externé
    Spotreba [W]: 22
    Stand By režim [W]: menej ako 0,3
    Montáž na stenu: 100 x 100 mm
    Naklápanie monitora: Náklon
    Farba: Čierna
    Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 699.9 x 508.1 x 226.5
    Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 699.9 x 421.2 x 111.9
    Hmotnosť [kg]: 5,9
    Stránky o produkte LG UltraGear 32GS60QC-B:
    www.lg.com/sk
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    32"
    Rozlíšenie
    2560 x 1440
    QHD alebo 2K (2560 × 1440) – vyššia ostrosť, vhodná pre profesionálnu prácu alebo hranie hier.
    Typ obrazovky
    VA
    Dotykový display
    nie
    3D
    Obnovovacia frekvencia
    180 Hz
    Reproduktory
    bez repro
    Smart použitie
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    E
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Recenzie2
    100%
    (2x)
    Martin, Bratislava
    Pridané: 19.1.2026
    100%
      Martin, Bratislava
      Pridané: 19.1.2026
      100%