    LG UltraGear 32GX850A-B, 32"
    LG UltraGear 32GX850A-B, 32"
    F
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    -9%
    zľava
    + darček
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): F, profesionálny, 32", OLED, lesklý, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 275 cd/m2, 0,03 ms, FreeSync, bez repro, Pivot, VESA, frekvencia 330 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    32GX850A-B.AEU
    Popis produktu
    LG UltraGear 32GX850A-B
    Unikátna funkcia Dual-Mode pre každého hráča
    Jednou z najzaujímavejších inovácií tohto modelu je funkcia Dual-Mode, ktorá vám umožňuje prepínať medzi dvoma režimami zobrazenia podľa typu hry, ktorú práve hráte. Pre graficky náročné RPG a príbehové tituly môžete využiť plné 4K rozlíšenie s obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Ak však prepnete na kompetitívne e-športové tituly, monitor dokáže zvýšiť svoju frekvenciu až na ohromujúcich 330 Hz pri zachovaní Full HD rozlíšenia. Táto flexibilita robí z 32GX850A-B univerzálny nástroj pre každého herného nadšenca.
    Okamžitá odozva a plynulý pohyb
    Ergonomický dizajn a herná výbava
    Kľúčové vlastnosti
    • 32" 4K UHD OLED displej s technológiou MLA+ pre maximálny jas a dokonalé podanie čiernej farby.
    • Extrémne nízka odozva 0,03 ms (GtG), ktorá eliminuje rozmazanie aj v najrýchlejších scénach.
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: OLED
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 32"
    Rozlíšenie: 3840×2160 px
    Doba odozvy: 0.03 ms
    Kontrast: 1 500 000:1
    Jas: 275 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 4K@165Hz, FHD@330Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    2x HDMI 2.1
    1x DisplayPort 1.4
    3x USB-A 3.0
    1x Konektor pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    HDR10
    Automatický jas
    Počítadlo FPS
    RGB LED osvetlenie
    Režim čítania
    Stabilizátor čiernej
    FreeSync Premium Pro
    Inteligentná úspora energie
    DisplayHDR True Black 400
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -8° ~ 15°
    Otočenie: -30° ~ 30°
    Pivot: -90° ~ 90°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~110 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 32 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery ŠxVxH (so stojanom): 714,1 x 620,9 x 249,8 mm
    Hmotnosť: 9,1 kg
    Stránky o produkte LG UltraGear 32GX850A-B:
    www.lg.com/us/monitors/lg-32gx850a-b-gaming-monitor
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    32"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    Typ obrazovky
    OLED
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    lesklý
    Obnovovacia frekvencia
    330 Hz
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    Pivot
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    F
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Alternatívy v kategórií Monitory 30"-32" 5