    LG UltraGear 34GX90SA-W, 34"
    LG UltraGear 34GX90SA-W, 34"
    G
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    + darček
    navrhnutý pre hráčov, ktorí požadujú vysoký výkon a pokročilé funkcie
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): G, kancelársky, profesionálny, zakrivený, 34", OLED, matný, 21:9, 3440 x 1440, 275 cd/m2, 0,03 ms, FreeSync, Repro, VESA, frekvencia 240 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    34GX90SA-W.AEU
    Výrobca
    LG
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    LG UltraGear 34GX90SA-W
    Extrémna rýchlosť a plynulosť
    Vďaka obnovovacej frekvencii 240 Hz a extrémne nízkej odozve 0,03 ms (GtG) je tento monitor ideálny pre rýchle akčné hry, kde záleží na každej milisekunde. Technológie ako AMD FreeSync™ Premium a kompatibilita s NVIDIA® G-SYNC® eliminujú trhanie obrazu a zaisťujú hladký priebeh hrania bez rušivých artefaktov. Rýchlosť a plynulosť obrazu vám umožnia reagovať rýchlejšie a presnejšie.
    Inteligentné funkcie a dizajn
    Prémiová kvalita obrazu
    Kľúčové vlastnosti
    • OLED displej s rozlíšením WQHD (3440 × 1440) – živé farby a hlboký kontrast
    • Obnovovacia frekvencia 240 Hz + odozva 0,03 ms (GtG) – extrémna plynulosť
    • Podpora AMD FreeSync™ Premium a NVIDIA® G-SYNC® – bez trhania obrazu
    • Operačný systém webOS – inteligentné funkcie bez potreby PC
    • DisplayHDR True Black 400 + DCI-P3 98,5 % – profesionálna kvalita obrazu
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: OLED
    Typ obrazovky: zakrivená
    Uhlopriečka: 34"
    Rozlíšenie: 3440×1440 px
    Doba odozvy: 0.03 ms
    Kontrast: 1500000:1
    Jas: 275 cd/m2
    Pomer strán: 21:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
    Reproduktory
    2 x 7W
    Konektory
    2x HDMI
    1x DisplayPort v1.4
    1× USB-C (dáta + napájanie 65 W)
    2× USB 2.0
    1x Konektor pre slúchadlá
    1x Sieťový konektor RJ-45
    Špeciálne funkcie
    webOS
    Reader Mode
    VESA DisplayHDR
    Flicker Safe
    FPS Counter
    Black Stabilizer
    AMD FreeSync Premium
    NVIDIA G-Sync Compatible
    Obraz vedľa obrazu (PBP)
    Obraz v obraze (PIP)
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: áno
    Otočenie áno
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: áno
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 32 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: G
    Rozmery ŠxVxH (so stojanom): 784,1 x 470,4~580,4 x 291,8 mm
    Hmotnosť: 10,4 kg
    Stránky o produkte LG UltraGear 34GX90SA-W:
    www.lg.com/sk
    Parametre
    Bonus navyše
    darček k produktu
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    34"
    Rozlíšenie
    3440 x 1440
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    áno
    Typ obrazovky
    OLED
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    21:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    240 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    USB - C
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    G
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Alternatívy v kategórií Monitory 33" a viac 5