INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Marimex Piesková filtrácia ProStar Profi 8

  Marimex Piesková filtrácia ProStar Profi 8

  TOP Akcia

  -17%

  zľava
  objem filtračnej nádoby je 75 kg

  skladom ihneď k odberu 

  301,15 €
  (ušetrite 52,15€)
  249,00 €
  207,50 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 14 €
  Kód tovaru

  407872

  PN kód

  10600024

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Marimex Piesková filtrácia ProStar Profi 8

  Piesková filtrácia ProStar Profi 8 (predtým BlackStar 7) sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neusádzali.Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne.

  Zloženie a popis pieskovej filtrácie:

  Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar Profi 8 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 75 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch.
  Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponentami filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6 cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadla s príkonom 550W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.

  Obsah balenia:

  - piesková filtrácia
  - návod

  Upozornenie:

  Štandardne je piesková filtrácia dodávaná bez filtračného piesku a hadíc. Ak tieto produkty nemáte, odporúčame ich kúpiť súčasne s pieskovou filtráciou.
  Stránky o produkte Marimex Piesková filtrácia ProStar Profi 8:

  www.marimex.sk/?gad=1&gclid=CjwKCAjw-vmkBhBMEiwAlrMeF5_uw4m7Kvzj0LuKSIg3by2TtDG_LPTPb9TK_L

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Stanislav, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky