INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Stormcloud Vapor Special Edition

   
  dynamický a jedinečný špirálový vzor v modrej farbe, textúrované povrchy na spúšťach, predných tlačidlách a zadnom kryte
  herný ovládač, bezdrôtový, Xbox Series X/S, Windows 10/11, android, iOSZobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  61,75 €
  (ušetrite 1,10€)
  60,65 €
  50,54 € bez DPH
  Kód tovaru

  410524

  PN kód

  QAU-00130

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Stormcloud Vapor Special Edition

  S bezdrôtovým ovládačom pre Xbox - Stormcloud Vapor s dynamickým modrým vírom, ktorý je pre každý ovládač jedinečný, rozprášite svojich súperov. Užite si bezdrôtový ovládač pre Xbox - Stormcloud Vapor Special Edition s dynamickým modročiernym vírom, ktorý je pre každý ovládač jedinečný, a pogumovanými modrými rukoväťami s kosočtvorcovou textúrou na zadnej strane.

  Nová úroveň hrania

  Doslova odparte svoju konkurenciu s bezdrôtovým ovládačom Xbox – Stormcloud Vapor s dynamickým špirálovým vzorom v modrej farbe, ktorý je jedinečný pre každý ovládač, a pogumovaným povrchom s diamantovou textúrou na zadnom kryte. Rýchlo párujte zariadenia, hrajte sa na nich a prepínajte medzi nimi vrátane konzoly, počítača a mobilného zariadenia.

  Držte sa cieľa

  Držte sa cieľa s hybridným smerovým ovládačom a textúrovanými povrchmi na spúšťach, predných tlačidlách a bočných krytoch. Ponorte sa do akcie s pogumovanými povrchmi s modrým diamantovým vzorom na zadnom kryte.

  Prepínanie medzi zariadeniami

  Jednoducho párujte zariadenia a prepínajte medzi nimi vrátane konzol Xbox Series X, Xbox Series S, počítačov s Windows a zariadení s Androidom a iOS.

  Kompatibilita

  Zahŕňa technológie Xbox Wireless a Bluetooth® na bezdrôtové hranie hier na konzole, PC s Windows 10/11, mobilných telefónoch a tabletoch. Vďaka 3,5 mm stereofónnemu konektoru môžete pripojiť akúkoľvek kompatibilnú náhlavnú súpravu.

  Kľúčové vlastnosti produktu:

  • Objavte väčšiu presnosť, pohodlie a kontrolu. Bezdrôtový ovládač Xbox 360 pre systém Windows prináša vyrovnaný a univerzálny pôžitok z hry v oboch herných systémoch od spoločnosti Microsoft. Zažite špičkové hranie hier v systéme Windows a na konzole Xbox 360.
  • Integrovaná 2,4 GHz bezdrôtová technológia s vysokým výkonom umožňuje riadiť akciu zo vzdialenosti 10 metrov.
  • Lepšie sa vcíťte do hry. Vibračná odozva vám zakaždým zaručí ohromujúci zážitok.
  • Hrajte v úplnom pohodlí. Oceňovaný kompaktný ergonomický tvar prináša väčší pôžitok z hry.
  • Presné páčkové ovládače, dva tlakové spúšťače a 8-smerný smerový ovládač vylepšujú hranie hier na počítači.

  Technické parametre

  Pripojenie: Pripojte sa ku konzolám Xbox pomocou technológie Xbox Wireless. Pomocou technológie Bluetooth sa bezdrôtovo pripájajte k PC s Windowsom 10/11, tabletom, iOS a Androidu.*
  Kompatibilné so zariadeniami: Xbox Series X, Xbox Series S, Windows 10/11, Android a iOS.
  Batéria: Batérie typu AA až na 40-hodinovú výdrž batérie***

  *** Výdrž batérie sa výrazne líši v závislosti od náhlavných súprav, doplnkového príslušenstva, používania a ďalších faktorov. Testované spoločnosťou Microsoft použitím vopred vyrobených jednotiek.

  Stránky o produkte Microsoft Bezdrôtový ovládač pre Xbox - Stormcloud Vapor Special Edition:

  www.xbox.com/sk-SK/accessories/controllers/stormcloud-vapor-special-edition

  V oblasti vývoja a výroby počítačového softvéru a hardvéru je Microsoft lídrom a jednou z najpopulárnejších značiek. Už od roku 1975 prináša na trh produkty, ktoré sú nielen inovatívne a kvalitné, ale aj prispievajú k zlepšeniu a obohateniu života miliónov ľudí po celom svete.

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  František, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky