INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Mora VTS555DXB, vstavaná rúra s funkciou pary

  Mora VTS555DXB, vstavaná rúra s funkciou pary
   
  vstavaná rúra, energetická trieda A, farba čierna, objem 77 l, gril, teplovzdušné pečenie, čistenie vodnou parou, rošt na výsuvnej lište, varenie v pareZobraziť viac

  skladom 

  336,00 €
  280,00 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 19 €
  Kód tovaru

  417613

  PN kód

  VTS 555 DXB

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Predĺžená záruka a poistenie

  Porovnať

  Popis produktu

  Mora VTS555DXB

  Táto elektrická rúra v elegantnom prevedení z čierneho skla vám okrem tradičného pečenia otvorí dvere k ďalším moderným tepelným úpravám pokrmu. Disponuje funkciou pary, ktorú ocenia predovšetkým priaznivci zdravej výživy. Pripravíte s ňou jedlá rýchlo a šetrne, takže si zachovajú maximum vitamínov a stopových prvkov. Navyše vás prekvapí výborná chuť a prirodzená konzistencia výsledných jedál. Pokiaľ si radi pochutnávate na hranolkách alebo kuracích nugetách, ale nedoprajete si ich tak často kvôli vysokej kalorickej hodnote, môžete tiež skúsiť program pre teplovzdušné fritovanie bez tuku. Ďalej je rúra vybavená 12 programami pečenia, ktoré sú navrhnuté presne podľa potrieb konkrétnych jedál. Vykúzlite napríklad výbornú pizzu ako z talianskej reštaurácie (program Pizza 300 °C), pomaly upečiete pečienku a efektívne rozmrazíte hotové porcie jedla. Klenutý vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným tvarom kamennej pece. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá a extra veľký objem 77 l zaručujú dokonale prepečené a chrumkavé jedlo zo všetkých strán. Túto vlastnosť oceníte najmä pri príprave hydiny alebo domáceho chleba. Zaujme vás určite aj variabilným rozpätím teploty od 50 do 300 °C. Teleskopický výsuv zabezpečí ľahšiu manipuláciu s plechom, zatiaľ čo tiché zatváranie a otváranie dvierok prinesie komfort pri každodennej prevádzke. Perfektné vyčistenie parou zaistí funkcia ECO CLEAN, vďaka ktorej odstránite aj väčšie nečistoty bez nutnosti použiť čistiaci prostriedok. Rúra spadá do ekologickej triedy A.

  Energetická nenáročnosť

  Extra veľký objem s nízkou spotrebou el. energie

  Aj pri extra veľkej kapacite rúry až 77 l nedochádza k zvýšeniu spotreby energie na cyklus. Vnútro rúry je vybavené 100% kvalitným smaltovaným povrchom, trojitý náter podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Toto riešenie spolu s kvalitnou izoláciou rúry a niekoľkými sklami vo dvierkach prináša úsporu energie a vynikajúce výsledky pečenia. Navyše ušetríte aj vďaka maximálnemu priezoru. Dvierka sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Pokiaľ to teda nepotrebujete, rúru nemusíte v priebehu pečenia vôbec otvárať. Teplo sa udržuje vo vnútri čím sa optimalizuje spotreba energie.

  Výhody:
  • S kapacitou až 77 l nedochádza k zvýšeniu spotreby energie na cyklus
  • Kvalitná izolácia a 100% smaltovaný povrch

  Dokonalý prehľad o pečení

  Vidíte, čo sa deje vo vnútri

  Občas vám to nedá a chceli by ste zistiť, ako sa jedlu v rúre darí? Otvárať dvierka sa ale nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu. Preto je táto rúra vybavená sklenenými dvierkami a kvalitným vnútorným osvetlením. Vďaka tomu môžete nakuknúť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči.
  Niektoré modely rúr sú navyše vybavené dvoma halogénovými svetlami, takže uvidíte všetko do najmenšieho detailu, nech je jedlo umiestnené v akejkoľvek úrovni.

  Výhody:
  • Dokonalý prehľad o pečení
  • Lepšia kontrola nad jedlom znižuje riziko pripálenia

  Extra veľký objem

  More priestoru

  Hravo pripravíte hostinu pre celú rodinu. Pečená morka alebo 3 rôzne chody pečené naraz na niekoľkých plechách. V tejto rúre s objemom 77 litrov sa vždy nájde miesto na všetko, čo máte radi.

  Výhody:
  • Upečiete aj veľké porcie jedla
  • Perfektné pre XXL plechy so šírkou 46 cm
  • Šetrí priestor

  Klenutý tvar rúry

  Rovnomerné pečenie

  Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece. Veľké presklené dvierka a perfektné osvetlenie vám umožní kontrolovať priebeh pečenia, takže nemusíte rúru otvárať. Tým zamedzíte zbytočnému poklesu teploty a úniku energie.

  Výhody:
  • Pečenie až na 5 plechoch naraz
  • Konzistentná cirkulácia vzduchu
  • Jedlo je výborne prepečené

  Rýchly predohrev rúry

  Do 5 minút pripravená na pečenie

  Zvykli ste si, že predhriatie rúry trvá celú večnosť? Na to teraz zabudnite. Táto rúra sa predhreje na 200 °C do 5 minút, čo je oveľa rýchlejšie, než býva zvykom. Navyše nič nemusíte strážiť, svetelná a zvuková signalizácia vás upozorní, že môžete s pečením začať.

  Výhody:
  • Ušetríte čas
  • Rekordná rýchlosť predhriatia
  • Užitočná signalizácia
  • Najrýchlejší predohrev rúry na trhu

  Extra para

  Využite silu pary

  Aj v domácej rúre môžete upiecť dobrý chlieb. Avšak keď si na pomoc prizvete ešte paru, upečiete chlieb, ktorý bude ako z rozprávky. Vnútri nadýchaný, na povrchu chrumkavý. Jednoducho taký, aký ho máme všetci najradšej. Program s extra parou sa o všetko postará, a vy už si len budete užívať tú nebeskú vôňu čerstvo upečeného chleba.

  Výhody:
  • Chlieb je chrumkavejší a zároveň vláčny
  • Jednoduché použitie
  • Výsledkom je profesionálne upečený chlieb

  Viacúrovňové pečenie

  Pečte na niekoľkých úrovniach naraz

  Usporiadajte doma oslavu alebo pozvite priateľov na nedeľný brunch. Aby ste uspokojili maškrtné jazýčky všetkých, nemusíte už tráviť hodiny v kuchyni a prehadzovať jednotlivé plechy v rúre. Vďaka veľkej kapacite upečiete až 5 plechov naraz, čím výrazne ušetríte čas aj energiu. Či už to budú hranolky, koláč alebo pizza, môžete sa spoľahnúť, že na všetkých úrovniach bude jedlo upečené rovnomerne a perfektne. Bez ohľadu na to, či sú umiestnené v hornej alebo spodnej časti rúry.

  Výhody:
  • Pečenie až na piatich úrovniach súčasne
  • Rovnomerné prepečenie všetkých jedál

  Program Pizza

  Pizza ako od talianskych majstrov

  Vyvaľkajte cesto na čo najtenšiu placku, poriadne zakúrte v rúre, a vychutnajte si parádnu pizzu ako z vašej obľúbenej reštaurácie! Kúzlo prípravy pizze v domácich podmienkach tkvie v prvom rade v perfektne vyhriatej rúre. So špeciálnym programom Pizza vyšplhá teplota až na 300 °C, takže sa pizza pripraví rýchlo, cesto zostane mäkké a náplň bude čerstvá.

  Výhody:
  • Kôrka ako z kamennej pece
  • Vysoká teplota pečenia
  • Za niekoľko minút je pizza hotová

  Program pre mrazené a hotové jedlá

  Mrazené a hotové jedlá bleskovo na stole

  Hotovky väčšinou volíme vtedy, keď nás tlačí čas. So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

  Výhody:
  • Rýchla príprava
  • Perfektné výsledky pečenia
  • Technológia, ktorá vám ušetrí čas

  Program teplovzdušné fritovanie

  Fritujte s minimom tuku

  Maškrtte bez výčitiek a vychutnajte si obľúbené vyprážané dobroty v oveľa zdravšej podobe. Pri teplovzdušnom fritovaní môžete použiť oveľa menšie množstvo tuku alebo dokonca vôbec žiadny tuk. Prekvapí vás, aké skvelé môžu byť takto upečené hranolky alebo kuracie krídla.

  Výhody:
  • Bez nutnosti použiť olej
  • Zdravšia alternatíva vyprážania
  • Skvelá chuť a menej kalórií

  Program pomalé pečenie

  Super jemné a šťavnaté mäso

  Program je ideálny pre jemné, pomalé a rovnomerné pečenie, vďaka čomu sa šťavy uzavrú vo vnútri a jedlo zostane super jemné a šťavnaté. Vhodné na prípravu mäsa, rýb alebo pečiva na jednej úrovni.

  Výhody:
  • Nevysušíte ani nespálite jedlo
  • Zachová šťavnatosť
  • Ideálne pre sous vide recepty

  Tlmené zatváranie & otváranie

  Jednoduché a tiché otváranie a zatváranie

  Špeciálna mechanika dvierok vyžaduje iba jemný ťah a veci sa dajú do pohybu. Žiadne vŕzganie ani ťažký dopad pri zatváraní nečakajte.

  Výhody:
  • Tiché zatváranie a otváranie
  • Vysoká kvalita prevedenia
  • Dvierka sa dovierajú jemne

  Výsuvné teleskopické rošty

  Ľahko posuvné vodidlá pre vaše pohodlie

  Vyberanie rozžeravených pekáčov z rúry nikdy nebolo jednoduchšie. Špeciálne teleskopické rošty z pevného kovu veľmi ľahko vysuniete aj s vašim pripraveným pokrmom, ktorý potom jednoducho vyberiete. Túto mechaniku oceníte napríklad aj v prípade, že potrebujete posypať pokrm v priebehu pečenia napríklad strúhaným syrom.
  Niektoré modely rúr sú vybavené teleskopickými roštmi s klick systémom, ktoré možno jednoducho zacvaknú na požadovanú úroveň.

  Výhody:
  • Umožňujú lepšiu manipuláciu s pokrmom
  • Kvalitné prevedenie z kovu
  • Stabilita a bezpečnosť aj pri väčšom zaťažení

  EcoClean hydrolytické čistenie

  Parné čistenie na odstránenie väčšieho znečistenia

  Pokiaľ po pečení zostalo v rúre silnejšie znečistenie, para s ním rýchlo zatočí. Stačí, keď do rozohriatej rúry vložíte hneď po príprave pokrmu plech s vodou a zapnete čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotrite handričkou.

  Výhody:
  • Čistenie spustíte hneď po príprave pokrmu
  • Nečistoty sa uvoľnia a idú ľahko zotrieť
  • Trvá to len 30 minút a je hotovo

  Automatické gratinovanie

  Dokonalá zlatistá kôrka

  Prednastavená funkcia automatického gratinovania je ideálnym pomocníkom pri dokončovaní pečenia, napríklad na roztavenie syra na zapekanej zelenine, vytvorenie zlatistej kôrky na pečenom kuraťu alebo skaramelizovanie medu na kačici. Fukcie podľa modelu aktivujte po ukončení pečenia stlačením tlačidla alebo výberom z menu. Funkcia automaticky spustí veľké grilovacie teleso pri teplote 300 °C počas 10 minút. Funkciu je možné aktivovať najskôr po 10 minútach pečenia.

  Personalizácia nastavenia

  Prispôsobte rúru vašim preferenciám

  Niektoré nastavenia je možné prispôsobiť podľa vašich prianí. Môžete nastaviť hlasitosť zvukových signálov, zmeniť úroveň osvetlenia displeja či vypnutie zobrazovania hodín cez standby režim. Ak často pečiete recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru, môžete tiež aktivovať funkciu rýchleho predhriatia k vybraným typom ohrevu. Vďaka adaptívnej funkcii si rúra zapamätá poslednú nastavenú dobu pečenia. Nočný režim po aktivácii automaticky stlmí displej počas noci. Niektoré modely rúr umožňujú tiež nastaviť režim Sabat, ktorý umožňuje udržiavať jedlo v rúre teplej bez toho, aby ste museli rúru zapínať alebo vypínať.

  Podrobné informácie

  • art. number: 738718
  • EAN: 3838782518140
  • Elektrická rúra samostatná s funkciou pary
  • klenutý tvar rúry
  • objem rúry 77 l
  • zasúvacie gombíky pre nastavenie teploty a spôsobu ohrevu
  • dotykové programovateľné hodiny
  • programovanie doby pečenia/odloženie štartu s automatickým vypnutím
  • kuchynská minútka
  • multifunkčná rúra 12 funkcií
  • možnosť regulácie teploty 50-300 °C
  • program Pizza 300 °C
  • program pre pomalé pečenie
  • program pre mrazené a hotové jedlá
  • program pre teplovzdušné fritovanie bez tuku
  • funkcia gratinovanie
  • EXTRA PARA 2 programy pečenia v pare
  • rýchle predhriatie rúry
  • výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň)
  • tlmené zatváranie & tlmené otváranie dvierok
  • ECO CLEAN funkcia ekologického čistenia rúry parou
  • osvetlenie rúry
  • personalizácia nastavení (denný čas, hlasitosť zvukového signálu, displej)
  • pamäť posledného nastavenia času pečenia
  • energetická trieda A
  • menovitý príkon: 3,5 kW
  • elektrické napätie: 230 V
  • príslušenstvo: 1x hlboký plech, 1x plytký plech, 1x rošt
  • čierne sklo
  Program Pizza 300 °C Áno
  Program pro horkovzdušné fritování bez tuku Áno
  Program pro mražená a hotová jídla Áno
  Čistenie parou - EcoClean Áno
  Elektrický gril Áno
  Elektrický gril - malý Nie
  Elektrický gril s ventilátorem Áno
  Horné a spodné teleso s ventilátorom Áno
  Horné a spodné vyhrievacie teleso Áno
  Horné a spodné vyhrievacie teleso s ventilátorom Áno
  Horné teleso s ventilátorom Nie
  Horné vyhrievacie teleso Nie
  Kruhové teleso s ventilátorom Áno
  Ohrev tanierov Nie
  Pyrolytické čistenie - PyroClean Nie
  Rozmrazovanie Áno
  Rýchly predohrev rúry Áno
  Spodné a kruhové teleso s ventilátorom Nie
  Spodné teleso s ventilátorom Nie
  Spodné vyhrievacie teleso Nie
  Udržovanie teploty a ohrev tanierov Nie
  Horné a dolné teleso s parou Áno
  Kruhové teleso s ventilátorom a parou Áno
  Teplovzdušný ohrev Nie
  Časový displej Áno
  Digitálne programovacie hodiny Áno
  Dotykové ovládanie Nie
  Energetická trieda A
  Farba Čiernie sklo
  Funkce gratinování Áno
  Funkce pečení v krocích Áno
  Gombíky Áno
  Objem 77 l
  Osvetlenie rúry Áno
  Ovládanie programov a termostatu Zatláčacie gombíky
  Program pro pomalé pečení Áno
  Šírka 59,5 cm
  Vedenie plechu v rúre Teleskopické rošty 1x
  Vyberateľné vnútorné sklo dvierok Áno
  Výška 59,5 cm
  Hĺbka 56,4 cm
  Hmotnosť 29 kg
  Menovitý príkon 2,5 kw
  Programovanie času pečenia Áno
  Typ rúry Multifunkčná
  3D chladenie Áno
  AUTO programy Áno
  Detský zámok Áno
  Plytký plech Áno
  Rošt Áno
  Tlmené zatváranie dvierok Áno
  ECO program Nie
  Hlboký plech Áno
  Gril Áno

  Parametre

  Spotrebná elektronika

  Energetická trieda

  A

  Farba

  čierna

  Vnútorný objem

  Celkový vnútorný objem v litroch

  77 l

  Gril

  áno

  Teplovzdušné pečenie

  áno

  Čistenie rúry

  vodnou parou

  Vedenie roštu v rúre

  výsuvné lišty

  Varenie v pare

  áno

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Marek, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Predĺžená záruka

  Predĺžte si záruku a vyriešte vaše obavy zo servisných nákladov aj po uplynutí zákonnej záruky. Predĺženú záruku alebo poistenie je možné zakúpiť pre súkromnú osobu aj pre firmu. Predĺžená záruka začína platiť po skončení zákonnej 2 ročnej doby.

  Notebooky