INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nákup na splátky bez navýšenia

  Urobte si radosť hneď a presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky bez navysenia môže byť rýchly, jednoduchý a pohodlný! Užívajte si vybraný produkt hneď a nečakajte kým si nasporíte! Stačí si vybrať produkt a využiť nákup na predajni alebo online nákup na splátky podľa vašich požiadaviek. Akcia platí na predajni a e-shope datacomp.sk do 31.12.2023

  Splátky bez navýšenia
  Nakúpte u nás čokoľvek od 100 € na splátky s 0% úrokom na 6 mesiacov bez akontácie a nepreplatíte ani cent. Pri nákupe nepotrebujete žiadnu hotovosť a nákup pohodlne splácate 6 mesiacov.
   

  Ponuka platí od 2.10.2023 do 31.12.2023

  0% úrok - nákup na splátky do 6 mesiacov

  • vyberte si tovar v min. hodnote 100 €
  • zvoľte si nákup na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro - Šikovná splátka / kampaň 0% úrok
  • splatenie tovaru do 6 mesiacov = 0% úrok (alebo splácajte v 5 zmluvných splátkach s doplatkom zvyšnej sumy v 6. mesiaci)
  • v prípade ak úver nesplatíte predčasne v 6. mesiaci, následne pokračujete v splácaní podľa schválenej splátkovej zmluvy 7-96 mesiacov.
  • prvú splátku zaplatíte až v nasledujúcom mesiaci

  Reprezentatívny príklad pre splatenie do 6 mesiacov

  predajná cena tovaru 600,- €
  priama platba kuriérovi / v predajni 0,- €
  výška úveru 600,- €
  počet splátok 6 mesiacov
  mesačná splátka 100 €
  RPMN 0%
  celk. suma k zaplateniu 600 €
  úroková sadzba 0%

  Reprezentatívny príklad pre splatenie do 20 mesiacov
  predajná cena tovaru 600,- €
  priama platba kuriérovi / v predajni 0,- €
  výška úveru  600,- €
  počet splátok 20 mesiacov
  mesačná splátka 36,01 €
  RPMN 24,90%
  celk. suma k zaplateniu 720,11 €
  úroková sadzba 24,90%

   

  Nákup na splátky v predajni

  1. Nakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar od 100 EUR. Spolu s predajcom na predajni vyplníte všetky potrebné informácie pre potreby o spotrebiteľskom úvere, priloží vaše požadované doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie do splátkovej spoločnosti.
  2. Po schválení žiadosti splátkovou spoločnosťou vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo.
  3. Potvrdením SMS kódu podpíšte vašu zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania a následne je možné prevziať tovar.
  Nákup na splátky bez navýšenia

  Nákup na splátky v E-shope

  1. Vyberte si produkt alebo kombináciu viacerých produktov v minimálnej hodnote 100 €. Ak si chcete ešte pred potvrdením objednávky prepočítať, koľko budete splácať, využite našu Quatro kalkulačku pri produkte.
  2. Zvoľte nákup s registráciou alebo sa prihláste na datacomp.sk. Pre dokončenie online objednávky na splátky je nutná registrácia
  3. Vyberte produkt a v kroku "Doprava a platba" pri spôsobe platby zvoľte nákup na splátky Quatro a objednávku potvrďte stlačením tlačidla „Záväzne objednať“.
  4. Splátková spoločnosť vás bude e-mailom informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. V prípade potreby potreby môžu požadovať doplnenie ďalších údajov alebo dokladov
  5. Prvú splátku je potrebné uhradiť do 20. dňa nasledujúceho mesiaca po nákupe a potom raz mesačne do 20. dňa príslušného mesiaca. Pokiaľ je úverová zmluva uzavretá na 36 mesiacov a chcete si uplatniť 0% úrok, je potrebné  uhradiť istinu do 6 mesiacov.
  Podrobné informácie o nákupe na splátky nájdete v nasledujúcom článku: ako nakupovať na splátky

   
   

  Aké doklady potrebujem k nákupu na splátky?

  Či už nakupujte na splátky v e-shope alebo v kamennej predajni, je dobré, ak si pripravíte potrebné doklady vopred. Vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu a nákup prebehne ešte rýchlejšie a pohodlnejšie. Obyčajne k nákupu na splátky stačí len občiansky preukaz, pretože väčšinu príjmov vieme overiť v Sociálnej poisťovni. Nemusí to tak ale byť vždy, preto môžeme k nákupu na splátky požadovať aj iné doklady.

   
   

  Poskytovateľ

  Poskytovateľom splátkového produktu je spoločnosť VÚB a.s. (QUATRO). Splátková spoločnosť si vyhradzuje právo zamietnuť žiadosť o úver bez udania dôvodu. V prípade poskytnutia úveru pre živnostníkov a dôchodcov môže splátková spoločnosť vyžadovať okrem dokladov totožnosti aj iné doklady (napr. potvrdenie od platcu starobného dôchodku, potvrdenie o podaní daňového priznania).
  Notebooky