INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Natec Printable, podložka pod myš, čierna, 30x25cm

  umožňuje vysokokvalitnú farebnú potlač
  podložka, čiernaZobraziť viac

  skladom 

  2,15 €
  1,79 € bez DPH
  Kód tovaru

  415850

  PN kód

  NPP-2040

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Natec Printable

  Podložka pod myš, ktorá splní vaše očakávania

  Natec Printable je podložka pod myš s rozmermi 300 x 250 x 2 mm, ktorá vám poskytne voľnosť a dobrý sklz. Vďaka nej bude myš ešte presnejšie sledovať každý váš pohyb a jej používanie bude príjemnejšie. Tento model tiež umožňuje kvalitnú farebnú potlač. Môžete si ju tak ľahko prispôsobiť svojim preferenciám.

  Vytlačte si, čo chcete

  Chcete svojich zákazníkov prekvapiť personalizovaným gadgetom? Alebo hľadáte podložku pod myš, ktorá vám umožní potlač vlastným logom? Model Natec Printable môžete úspešne použiť ako propagačný predmet. Povrch podložky pod myš Natec Printable je vyrobený z látky s dobrými vlastnosťami. Vďaka vysokej kvalite vlákien na ňu ľahko vytlačíte akúkoľvek grafiku bez toho, aby ste sa museli obávať o konečný výsledok.

  Voľný pohyb

  Pokiaľ vás už nebavia malé podložky pod myš, ktoré obmedzujú vaše pohyby, potom je pre vás podložka Natec Printable tou pravou. Tento model predstavuje dokonalú rovnováhu medzi voľnosťou pohybu a priestorom, ktorý zaberá. Jej rozmery – 300 x 250 x 2 mm – vám umožnia zachovať si plnú voľnosť pohybu. Navyše nízky profil podložky zvýši pohodlie pri používaní akejkoľvek myši.

  Plná stabilita

  Nie je nič horšie, než keď sa podložka pod myš počas používania sama pohybuje. Aby k tomu nedochádzalo, nájdete na spodnej strane podložky Natec Printable špeciálnu gumu s vysokými protišmykovými vlastnosťami. Vďaka tomu sa ani pri najdynamickejších pohyboch nepohne.

  Spolupráca s rôznymi senzormi

  Nemusíte sa báť, že by vaša myš s podložkou Natec Printable nespolupracovala. Tento model zaisťuje kompatibilitu s optickými aj laserovými snímačmi.

  Technické parametre:

  Materiál: guma, tkanina
  Farba: čierna
  Dĺžka: 300 mm
  Šírka: 250 mm
  Výška: 2 mm
  Váha: 100 g

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Miloš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky