INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nitro Concepts S300, herná stolička, Atomic Green

  Nitro Concepts S300 je nový základ, ktorý kombinuje optimálnu ergonómiu s extravagantným pretekárskym vzhľadom v jasných farbách
  herná stolička, otočná, unesie až 135 kg, má nastaviteľné 3D lakťové opierky, pohodlné a priedušné čalúnenie studenou penou, prispôsobiteľné operadlo a hojdací mechanizmus, dva pohodlné vankúšeZobraziť viac

  skladom 

  321,16 €
  267,63 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 18 €
  Kód tovaru

  337364

  PN kód

  NC-S300-BG

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Nitro Concepts S300

  Vo veku RGB-osvetlených dosiek, grafických kariet, myši, klávesníc a monitorov, sú zodpovedajúce herné stoličky potrebné na dokončenie kompletnej scenérie. Nitro Concepts S300 je nový základ, ktorý kombinuje optimálnu ergonómiu s extravagantným pretekárskym vzhľadom v jasných farbách. Táto symbióza z neho robí ideálnu hernú stoličku pre hráčov, ktorí si uvedomujú životný štýl.

  Čerstvý dizajn s intenzívnymi farbami

  Herná stolička Nitro Concepts S300 sa odlišuje svojou novou jedinečnou kombináciou žiarivých farebných vzorov. V kombinácii s prémiovými materiálmi, hráči nebudú len schopní vykonávať svoje predstavy, môžu tiež očakávať širokú škálu možností nastavenia, ako aj optimálnu ergonómiu.

  Variant Horizon Orange je potiahnutý v odolnom obale, ktorý je mäkký, high-end a extrémne priedušný. V kombinácii s poréznym čalúnením zo studenej peny ponúka herná stolička S300 príjemné sedenie v teplejších dňoch. Pre každý druhý deň poskytuje studená pena odolná voči deformácii vysoký komfort aj po dlhú dobu.

  Stabilný základ pre vybrané hracie zariadenia

  Aby sa zabezpečilo, že dych berúce prevedenie série S300 si môžete vychutnať v dlhodobom horizonte, na vrchole extrémne stabilného oceľového rámu sa používa prvotriedne čalúnenie. Vysokokvalitné materiály tejto pohodlnej hernej stoličky zaručujú, že nikto sa nesmie vyrovnať s pískaním a vrzaním alebo rýchlym opotrebovaním. Kombinácia vynikajúceho nemeckého inžinierstva s vysoko presnou mechanickou výrobou zaručuje dokonalú a mimoriadne odolnú konštrukciu.

  Vysoký komfort

  Séria S300 predstavuje pokrok na predchádzajúcich stoličkách Nitro Concepts. Nové herné stoličky sú zásadne otvorenejšie z hľadiska dizajnu a ponúkajú výrazný nárast, pokiaľ ide o povrchovú kontaktnú plochu, čo umožňuje, aby ergonómia prešla dramatickým zlepšením. Optimalizovali sa aj sedadlá, ako aj operadlo. S 56 cm širokým operadlom a 57 cm širokým sedadlom je sedenie na hernej stoličke S300 pohodlné.

  Nitro Concepts S300 je nový základ, ktorý kombinuje optimálnu ergonómiu s extravagantným pretekárskym vzhľadom v jasných farbách

  Porézna studená pena odolná voči deformácii slúži ako čalúnenie a môže sa pochváliť vynikajúcou odolnosťou vďaka svojej hrúbke, ktorá bola optimalizovaná tak, aby spĺňala požiadavky hráčov. V dôsledku toho je nielen priedušný, ale aj schopný dlhodobo udržiavať svoju formu. Výrazný dizajn škrupiny tiež zachováva nezameniteľný vzhľad pretekárskeho sedadla.

  Jednoduché a zlepšené možnosti nastaviteľnosti

  Ak ste mali tú česť sedieť na hernej stoličke Nitro Concepts S300, budete sa zdráhať vstať. Svieži, živý dizajn v kombinácii s mnohými ergonomickými možnosťami nastavenia len dodáva efekt. Stolička je vybavená robustným a odolným plynovým výťahom triedy 4, ktorý umožňuje nastavenie 13 cm z výšky 48 až 61 cm.

  Integrovaný kývavý mechanizmus umožňuje oprieť sa o 14 stupňov. Séria S300 navyše ponúka nastaviteľné operadlo a flexibilné 3D lakťové opierky. Vďaka širokej palete ergonomických možností vám zaručí dokonalé držanie tela!

  Perfektná poloha pre každého používateľa

  Nitro Concepts použila 3D lakťové opierky na nastavenie nových štandardov v pohodlí. Vďaka svojej vynikajúcej flexibilite sú ideálne pre športovo orientovaný prístup herných stoličiek. Môžu byť pohodlne nastaviteľné v troch rozmeroch a umožňujú každému užívateľovi, aby si ich vyrobili sami.

  Tí, ktorí majú radi sklopiť, zatiaľ čo hry majú nielen možnosť použitia húpací mechanizmus, ale aj nastavenie operadla sám. S uhlom v rozsahu od 90 do 135 stupňov môžete sedieť a relaxovať počas hry alebo si krátko zdriemnuť počas dlhej záťaže. Primerane dosť Nitro Concepts ponúka aj dve pohodlné a ergonomické podporné vankúše pre krčné a bedrové oblasti.

  Vlastnosti:

  • Vysoko kvalitný textilný poťah s intenzívnou farebnou schémou
  • Pohodlné a priedušné čalúnenie studenou penou
  • Vynikajúca odolnosť vďaka zvýšenej pevnosti materiálu
  • Individuálne nastaviteľná ergonómia
  • Nastaviteľné 3D lakťové opierky
  • Prispôsobiteľné operadlo a hojdací mechanizmus
  • Tiché kolieska 50 mm pre rôzne typy podláh
  • Dva pohodlné vankúše v balíku
  • Určený pre užívateľov do 135 kg

  Technické parametre


  Výškové špecifikácie:
  Celková výška (so základňou): ca. 128 - 140 cm
  Výška sedadla (so základňou): ca. 48 - 61 cm
  Operadlo Výška: ca. 87 cm
  Šírka operadla (výška ramena): ca. 53 cm
  Šírka operadla (výška panvy): ca. 56 cm
  Šírka operadla (kontaktná plocha): ca. 47 cm
  Šírka vonkajšieho operadla (najširší bod): ca. 57 cm
  Vnútorná hĺbka sedadla: cca. 47 cm
  Celková hĺbka (bez základne): ca. 55,6 cm
  Lakťová opierka Šírka: ca. 9,5 cm
  Lakťová opierka Hĺbka: ca. 25,5 cm

  Hmotnosť:
  ca. 24,5 kg

  Mechanizmus naklonenia uhla:
  max. 14 °

  Uhol sklonu operadla:
  90 ° až 163 °

  Materiál:
  Oceľový rám)
  Studená pena (odpruženie)
  Tkanina (kontaktná plocha + obal)
  Nylon (základ)
  Nylon / polyuretán (kolieska)
  Polyuretán (podrúčky)

  Farba:
  Atomic Green

  Maximálna záťaž:
  135 kg

  Záruka výrobcu:
  2 roky


  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Maroš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Recenzie1

  100%
  (1x)
  Recenzie Nitro Concepts S300 sú nezávislým názorom zákazníkov, ktorí si tovar zakúpili v eshope Datacomp. Priemerné hodnotenie produktu podľa recenzií je 100%

  Juraj, Černík

  Pridané: 5.6.2022

  100%
  • Pohodlna ako nebíčko
  • Lahko zložitelna
  • Silná kvalitna
  • Super
  • Najlepsia vec do akej som investoval pre pohodlie za posledne roky
  • Super nastavitelna
  Notebooky