INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Njord Salmon Leather Vindur puzdro pre Airpods 3, sivé

  Njord Salmon Leather Vindur puzdro pre Airpods 3, sivé

  Vypredané

  farba siváZobraziť viac
  Produkt je vyradený !

  V našej ponuke nájdete podobné modely. S výberom pomôžeme.

  Kód tovaru

  414243

  PN kód

  SL14090

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov

  Alternatívy pre Njord Salmon Leather Vindur puzdro pre Airpods 3

  Popis produktu

  Njord Salmon Leather Vindur puzdro pre Airpods 3

  Konečne veko, ktoré drží! Puzdrá pre AirPods 3 sú dvojdielna pohodlná soft touch TPU konštrukcia obalená našou krásnou islandskou lososovou kožou, ktorá poskytuje hladký a jedinečný rafinovaný hmatový pocit. Udržujte svoje AirPods 3 štýlovo v bezpečí a zároveň pridajte ochranu proti pádu a poškriabaniu. Funguje s bezdrôtovými nabíjačkami. Funguje s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou Funguje s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou! Njor? Puzdrá Airpods 3 majú hrúbku iba 2,2 mm...

  Konečne veko, ktoré drží!
  Puzdrá pre AirPods 3 sú dvojdielna pohodlná soft touch TPU konštrukcia obalená našou krásnou islandskou lososovou kožou, ktorá poskytuje hladký a jedinečný rafinovaný hmatový pocit. Udržujte svoje AirPods 3 štýlovo v bezpečí a zároveň pridajte ochranu proti pádu a poškriabaniu.

  Funguje s bezdrôtovými nabíjačkami.
  Funguje s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou

  Funguje s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou! Njor? Puzdrá Airpods 3 majú hrúbku iba 2,2 mm, a preto fungujú s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou kompatibilnou s Qi. Dokonca funguje dobre aj s nabíjačkou Apple MagSafe Charger!

  Remeslo sa stretáva s presným inžinierstvom
  Konečne veko, ktoré drží! Precízne inžinierstvo nám umožnilo vyrobiť túto perfektnú minimalistickú dvojdielnu konštrukciu. S vrchnákom, ktorý sa drží.

  Vložka z Salmon Leather je presne vyrezaná tak, aby bez problémov zapadla do ochranného tela TPU a puzdrá Airpods 3 sú ručne vyrábané s vášňou. Keďže pravá lososová koža je prírodný materiál a neexistujú dva rovnaké lososy, každý prípad je jedinečný!

  Prémiová islandská koža z lososa
  Njor? Príslušenstvo byELEMENTS obsahuje materiály najvyššej kvality na trhu. Vyrába sa na Islande s nulovou uhlíkovou stopou, lososová koža, udržateľná a etická voľba pre prémiové exotické kože! Hladká a rafinovaná na dotyk s charakteristickým vzhľadom, lososová koža je udržateľná, sociálne zodpovedná a vyrábaná šetrne k životnému prostrediu.

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Miloš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky