INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  O nás

  Datacomp s.r.o. je slovenský predajca výpočtovej a spotrebnej techniky a dlhoročný stabilný partner na trhu IT. V našej ponuke nájdete široké portfólio produktov a služieb z oblasti výpočtovej a spotrebnej elektroniky.

  Na trhu IT pôsobíme už viac ako 20 rokov. Sme viac ako len predajca výpočtovej a spotrebnej techniky. Vytvárame riešenia pre zákazníkov na mieru, poskytujeme odborné poradenstvo, služby a profesionálny servis. Datacomp je stabilný a dôveryhodný partner na trhu IT. 

  Predajná sieť Datacomp

  Datacomp má 4 kamenné predajne v 4 najväčších mestách SlovenskaNašim cieľom je neustále zlepšovanie sa, skvalitňovanie nášho portfólia a služieb, dlhodobo spokojní zákazníci a expanzia na nové trhy. 

  Datacomp v číslach

   
  • e-shop datacomp.sk ponúka viac ako 70 000 produktov
  • realizujeme viac ako 200 000 objednávok ročne
  • predávame viac ako 10 000 notebookov ročne
  • sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu IT (ESET, Intel, Asus, Lenovo, Acer, MSI, Microsoft a ďalší)
  • vlastníme 3 ISO certifikáty

  Naša ponuka

  • komplexné odborné poradenstvo
  • produktové IT riešenia pre domácnosti, firmy, školy, verejné organizácie
  • outsourcing produktov a služieb
  • profesionálny servis IT výrobkov
  • profesionálna správa a manažment IT infraštruktúry
  • príprava a realizácia projektových IT riešení

  Predajom naše služby nekončia. Sme tu pre Vás online, telefonicky s IT poradenstvom 12 hodín denne. Poskytujeme profesionálne servisné služby. 

  Naše úspechy

  Ocenenie ShopRoku - Cena kvality

  Najväčší slovenský interaktívny nákupný radca Heuréka.sk oceňuje každoročne najlepšie e-shopy na Slovensku. O víťazovi rozhodujú reálni zákazníci a odborná porota. Spoločnosť Datacomp  získava pravidelne popredné ocenenia Cena kvality v kategórií PC a príslušenstvo.

  Shop roku 2022 Shop roku 2022

  Expanzia na západné Slovensko

  Rok 2017 bol pre našu spoločnosť mimoriadne úspešný. Rozšírili sme naše pôsobenie na trhu IT  a vytvorili sme centrálu pre západné Slovensko vo vlastných priestoroch v meste Bratislava. K štyrom kamenným predajniam tak pribudla piata predajňa na slovenskom trhu.

  Stále inovujeme a rastieme

  Koncom roka 2018 sme otvorili nový logistický sklad v Košiciach. V roku 2019 sme otvorili nový IT showroom pri OC Optima Košice.

  Jedinečná výstava IT SHOW v Košiciach

  Výstava IT SHOW každý rok prináša do Košíc novinky a trendy zo sveta IT, tváre expertov významných značiek a známych youtuberov. IT SHOW je určená pre širokú verejnosť.

  Návštevníci výstavy majú možnosť dotknúť sa najnovších technológií zo sveta IT, vychutnať si značnú dávku zábavy a show, vyhrať hodnotné ceny, stretnúť známych youtuberov.

  Atraktívny program výstavy pripravujeme aj v spolupráci s redakciou TOUCH IT so šéfredaktorom Ondrejom Mackom, ktorý je každoročne naším cteným hosťom na výstave.

  Datacomp v médiách

  Slovenská spoločnosť Datacomp sa po viac ako dvoch dekádach na trhu pýši okrem logisticky prepracovaného systému už aj predajňou v Nitre, ktorej showroom disponuje takmer 1000 produktami ihneď k odberu. 
  zobraziť článok na refresher.sk

  Vianoce sú vždy obrovskou príležitosťou pre obchody predať čo najväčšie množstvo produktov. V rámci reklamy sa veľkým obchodom oplatí investovať do obrovských bilbordov a spravila tak aj konkurencia s ich zeleným mimozemšťanom načo však Datacomp ihneď reagoval.
  zobraziť článok na refresher.sk

  V Košiciach konal už druhý ročník jedinečnej výstavy IT SHOW. Návštevníkmi boli aj žiaci zo strednej priemyselnej školy technickej v Bardejove. Okrem technických noviniek, ktoré si žiaci mohli aj na vlastnej koži vyskúšať, boli pre účastníkov pripravené aj rôzne súťaže.
  zobraziť článok na spsbj.sk

  Košické OC Optima každý november na jeden víkend ožije  najnovšími technológiami. Na výstave IT SHOW bolo množstvo vystavovateľov prestížnych značiek notebookov, smartfónov, tlačiarní a iných technologických noviniek. TouchIT tam bol tiež a takto opísal celý priebeh najväčšej technologickej show.
  zobraziť článok na touchit.sk

  Naša expanzia na západné Slovensko zaujala aj médiá. Týždenník Reality Trend uverejnil článok o popularite našej spoločnosti na východnom Slovensku a o expanzii Datacomp na západnom Slovensku.

  Mediálny dom KOŠICE:DNES nominoval Datacomp v ankete KOŠIČAN ROKA 2017 v kategórii subjekt za podnikateľské úspechy a expanziu v roku 2017.

  Datacomp ako partner v projektoch

  Datacomp je partnerom inovatívneho projektu Laboratórium inovácií a tvorivosti v spolupráci so Súkromnou školou umeleckého priemyslu filmovou, Petzvalova 2, Košice a s ďalšími partnermi. Projekt reaguje na potreby trhu, ktoré vyplývajú z dynamicky sa rozvíjajúcej digitálnej revolúcie. Výstupom z projektu je nový študijný odbor, Vizuálne efekty a herný dizajn, pre vyššie odborné štúdium a nový moderný medzinárodný webový portál jednotiek učenia pre umelecké školy. Projekt je spolufinancovaný z programu Európskej únie Erasmus+. 
  Laboratórium Inovácií a tvorivosti - Erasmus

  Podporujeme

  Valentínska kvapka krvi ZOC MAX Prešov

  Už tretí rok sme partnerom krásneho podujatia Valentínska kvapka krvi, ktorú organizujem ZOC MAX Prešov pod záštitou Slovenského červeného kríža a Národnej transfúznej stanice Prešov.

  DOD v duchu IT SOŠ Ostrovského v Košiciach

  Veľmi radi sme prijali pozvanie na zaujímavú akciu deň otvorených dverí v SOŠ Ostrovského v Košiciach, ktorú organizovala Asociácia spoločností IT priemyslu v spolupráci s vedením školy. Náš projektový a obchodný manažér počas prezentácie predstavil našu spoločnosť, vývoj trhu IT a dôvody zaujímania sa o prácu v IT. 

  Spoločenské podujatia - plesy, spoločenské akcie

  • UPC Ples v Prešove
  • detská diskotéka na Základnej škole sv. Cyrila a Metoda v Košiciach
  • ples Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
  Notebooky