    Philips 24E1N1200A, 23.8"
    Philips 24E1N1200A, 23.8"
    E
    -5%
    zľava
    monitor, energetická trieda (A-G): E, kancelársky, 23,8", IPS, matný, 16:9, 1920 x 1080 full HD, 300 cd/m2, 4ms, Repro, VESA, frekvencia 120 HzZobraziť viac
    PN kód
    24E1N1200A/00
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Philips 24E1N1200A
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: W-LED
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 23.8"
    Rozlíšenie: 1920×1080 px
    Doba odozvy: 4 ms
    Kontrast: 1500:1
    Jas: 300 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
    Reproduktory
    2 W x 2
    Konektory
    1x VGA
    1x HDMI 1.4
    1x DisplayPort 1.4
    1x Zvukový vstup
    1x Zvukový výstup
    Špeciálne funkcie
    Flicker-Free
    Režim šetrenia zraku
    Adaptívna synchronizácia
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +20°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 16,9 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: E
    Rozmery ŠxVxH (so stojanom): 542 x 417 x 180 mm
    Hmotnosť: 2,9 kg
    Stránky o produkte Philips 24E1N1200A:
    http://www.philips.sk/#/headernav/consumer
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    23,8"
    Rozlíšenie
    1920 x 1080 full HD
    Full HD (1920 × 1080) – štandard pre väčšinu monitorov a televízorov.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    120 Hz
    Pripojenie
    D-SUB (analog)
    Áno
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    E
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Alternatívy v kategórií Monitory 24" 5