    Philips 27E1N1100A, 27"
    Philips 27E1N1100A, 27"
    -11%
    zľava
    monitor, kancelársky, 27", IPS, matný, 16:9, 1920 x 1080 full HD, 250 cd/m2, 1ms, Repro, VESA, frekvencia 100 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    Kód tovaru
    435026
    PN kód
    27E1N1100A/00
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Philips 27E1N1100A
    • Funguje 1000
    • 68,6 cm (27")
    • 1920 x 1080 (Full HD)
    • Technológia sRGB
    • Bez blikania
    • Režim LowBlue
    • EasyRead
    • Adaptívna synchronizácia
    Technické parametre
    Typ obrazovky: Technológia IPS
    Podsvietenie: Systém W-LED
    Uhlopriečka [palca]: 27"
    Rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 100 Hz
    Rozteč bodu [mm]: 0,3114
    Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
    Pomer strán: 16:9
    Povrch displeja: Antireflexné, 3H, Zmatnenie 25 %
    Jas [cd/m2]: 250
    Kontrast: 1300:1
    Odozva [ms]: 4 ms (sivá-šedá), MPRT: 1 ms
    Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178 (H) / 178 (V)
    Počet farieb: 16,7 milióna
    Reproduktory: 2 W x 2
    Konektory:
    • Vstup signálu: VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
    • Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
    • Vstup/výstup audia: Výstup audio/Audio-in
    • Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
    Napájanie: Interné, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
    Spotreba [W]: 18,8 W (typ.)
    Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
    Trieda energetickej náročnosti: D
    Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
    Naklápanie monitora: -5/20 stupeň
    Farba: Čierna
    Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 617 x 457 x 211 mm
    Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 617 x 357 x 46 mm
    Hmotnosť [kg]: 3,58 kg/ 4 kg
    Obsah balenia:
    • Káble: Kábel HDMI, napájací kábel
    • Monitor so stojanom: Áno
    • Užívateľská dokumentácia: Áno
    Stránky o produkte Philips 27E1N1100A:
    www.philips.sk/c-p/27E1N1100A_00/monitor-usb-c-monitor
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    1920 x 1080 full HD
    Full HD (1920 × 1080) – štandard pre väčšinu monitorov a televízorov.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    3D
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    100 Hz
    Pripojenie
    D-SUB (analog)
    Áno
    HDMI (digital)
    Áno
    Konštrukcia a použitie
    Kancelárske použitie
    Reproduktory
    Repro
    Smart použitie
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Príslušenstvo1
    Vystavené v BA
    Demo model si môžete pozriet v Showroome Datacomp Bratislava.
    Clean IT čistiaci roztok na obrazovky s utierkou, 200ml
    s DPH
    Kód: 343709
    ihneď k odberu
    Alternatívy v kategórií Monitory 27" 5