    Philips 27E1N1200A/00, 27"
    Philips 27E1N1200A/00, 27"
    vysoká obnovovacia frekvencia 120 Hz a odozva 1 ms (MPRT) zaručujúce mimoriadne plynulý obraz bez rozmazania
    monitor, energetická trieda (A-G): E, kancelársky, profesionálny, 27", IPS, matný, 16:9, 1920 x 1080 full HD, 300 cd/m2, 1ms, Repro, VESA, frekvencia 120 HzZobraziť viac
    PN kód
    27E1N1200A/00
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Philips 27E1N1200A/00
    Plynulosť pohybu na novej úrovni
    Jednou z kľúčových vlastností tohto modelu je vysoká obnovovacia frekvencia 120 Hz, ktorá je výrazne vyššia než pri štandardných 60 Hz monitoroch. Táto vlastnosť v spojení s rýchlou odozvou 1 ms (MPRT) eliminuje rozmazanie pohybu a trhanie obrazu. Či už pracujete na dynamických úlohách, sledujete video alebo si doprajete herný relax, každý pohyb na obrazovke je plynulý a precízny. Technológia Adaptive-Sync navyše zaisťuje dokonalú synchronizáciu medzi grafickou kartou a monitorom pre ničím nerušený vizuálny zážitok.
    Maximálny komfort pre vaše oči
    Praktická konektivita a zvuk
    Tento monitor nie je len o obraze, ale aj o praktickosti. Je vybavený vstavanými stereo reproduktormi s výkonom 2x 2 W, ktoré postačujú na bežné multimediálne využitie bez nutnosti zaberať miesto na stole externými reproduktormi. V oblasti pripojenia ponúka monitor univerzálnu škálu portov: moderný HDMI, vysokorýchlostný DisplayPort a pre staršie zariadenia aj analógový VGA (D-Sub). Nechýba ani možnosť montáže na stenu či pohyblivé rameno vďaka štandardu VESA 100 x 100 mm, čo poskytuje maximálnu flexibilitu pri usporiadaní vášho pracoviska.
    Kľúčové vlastnosti
    • 27" IPS panel s Full HD rozlíšením (1920 x 1080 px) pre živé farby a široké pozorovacie uhly 178°/178°
    • Integrované stereo reproduktory (2 x 2 W) a podpora VESA držiaka (100 x 100 mm) pre čistý pracovný priestor
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: W- LED
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 27"
    Rozlíšenie: 1920×1080 px
    Doba odozvy: 1 ms MPRT
    Kontrast: 1500:1
    Jas: 300 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
    Reproduktory
    2W x 2
    Konektory
    1× VGA
    1× HDMI 1.4
    1× DisplayPort 1.2
    1x Zvukový výstup
    1x Zvukový vstup
    Špeciálne funkcie
    Technológia sRGB
    SoftBlue
    Bez blikania
    Režim LowBlue
    EasyRead
    Adaptive sync
    Ďalšie špecifikácie
    Náklon: -5° ~ 20°
    VESA podpora: 100x100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 20,2 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: E
    Rozmery ŠxVxH (so stojanom):  617 × 457 × 211 mm
    Hmotnosť: 3,97 kg
    Stránky o produkte Philips 27E1N1200A/00:
    www.philips.sk/c-p/27E1N1200A_00/monitor-full-hd-lcd-monitor
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    1920 x 1080 full HD
    Full HD (1920 × 1080) – štandard pre väčšinu monitorov a televízorov.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    120 Hz
    Pripojenie
    D-SUB (analog)
    Áno
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    E
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Alternatívy v kategórií Monitory 27" 5