    Philips 32E1N1800LA, 31,5"
    Philips 32E1N1800LA, 31,5"
    monitor, kancelársky, 31,5", VA, matný, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 300 cd/m2, 4ms, Repro, VESA, frekvencia 60 HzZobraziť viac
    PN kód
    32E1N1800LA/00
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Philips 32E1N1800LA
    Philips monitor 4K UHD
    Tento 32" monitor bol vďaka rozlíšeniu UltraClear 4K UHD, kvalite HDR a displeju VA stvorený pre čistý obraz. Zásluhou všetkých týchto prvkov môžete počítať s kvalitným a ostrým obrazom.
    • displej VA poskytuje výnimočný obraz so širokými uhlami sledovania
    • technológia High Dynamic Range (HDR 10) pre farebný a skutočne realistický obraz
    • tlačidlo EasySelect pre prepínanie v ponuke umožňuje rýchly prístup k ponuke na obrazovke
    • EasyRead
    • LowBlue
    • zámok Kensington
    Technické parametre
    Typ obrazovky: VA LCD
    Podsvietenie: W- LED
    Uhlopriečka: 31,5"/80cm
    Rozteč pixelov: 0,18159 x 0,18159mm
    Hustota pixelov: 139,87 PPI
    Rozlíšenie: 3840x2160
    Obnovovacia frekvencia: 30–140 kHz (H)/40–60 Hz (V)
    Pomer strán: 16:9
    Zakrivenie: nie
    Povrch displeja: antireflexný, 3H
    Jas: 300 nitov
    Kontrast: 3500:1
    Odozva: 4ms (GTG)
    Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
    Počet farieb: 1,07 miliardy (8-bit + Hi-FRC)
    Reproduktor: 2x 2W
    Porty:
    • 2x HDMI 2.0
    • 1x DisplayPort 1.4
    • 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofón
    • 1x napájací konektor
    Napájanie: 100-240V, 50/60Hz
    Spotreba: <34,9 W
    Stand By režim: <0,5 W
    Montáž na stenu: VESA 100x100mm
    Naklápanie monitora:
    • naklonenie: áno (+20° ~ -5°)
    Farba: čierna
    Rozmery (so stojanom): 714x512x140mm
    Rozmery (bez stojana): 714x419x52mm
    Hmotnosť (bez/so stojanom): 6,25kg/7,39kg
    Obsah balenia:
    • kábel HDMI
    • napájací kábel
    • monitorovať
    • stojan
    • užívateľská dokumentácia
    Stránky o produkte Philips 32E1N1800LA:
    www.philips.sk/c-p/32E1N1800LA_00/monitor-4k-uhd-monitor
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    31,5"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    VA
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    60 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Áno
    Konštrukcia a použitie
    Kancelárske použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory