    Philips 34B1U5600CH, 34"
    výsuvná 5 MP webkamera s podporou Windows Hello a mikrofónom s potlačením šumu
    monitor, energetická trieda (A-G): F, kancelársky, profesionálny, zakrivený, 34", VA, matný, 21:9, 3440 x 1440, 350 cd/m2, 4ms, Repro, VESA, frekvencia 120 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    34B1U5600CH/00
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Philips 34B1U5600CH
    Obraz a funkcie pre maximálnu produktivitu
    Konektivita novej generácie
    Vstavaná webkamera a bezpečnosť
    Hlavné vlastnosti
    • 34" zakrivený VA displej s rozlíšením UltraWide QHD (3440 × 1440)
    • USB-C konektor pre prenos videa, dát a napájanie jedným káblom
    • Technológia MultiView pre prácu s viacerými zariadeniami naraz
    • Ergonomický stojan a vstavané stereo reproduktory pre maximálne pohodlie
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: VA
    Podsvietenie: W-LED
    Typ obrazovky: zakrivená
    Uhlopriečka: 34"
    Rozlíšenie: 3440×1440 px
    Doba odozvy: 4 ms
    Kontrast: 3000:1
    Jas: 350 cd/m2
    Pomer strán: 21:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
    Reproduktory
    5 W x 2
    Vstavaná webová kamera
    Výklopná 5,0-megapixelová kamera s mikrofónom
    Konektory
    1x HDMI 1.4
    1x DisplayPort 1.4
    4x USB 3.2 Gen 2
    1x Konektor pre slúchadlá
    1x Sieťový konektor RJ-45
    1x USB-C (režim DP Alt, Data, PD až 100 W)
    1x USB-C (Data, PD 15 W)
    Špeciálne funkcie
    Flicker-Free
    Režim šetrenia zraku
    VESA DisplayHDR 400
    Režim PIP/PBP
    Vstavaný prepínač KVM
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +25°
    Otočenie -180° ~ +180°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~180 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 35 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery ŠxVxH (so stojanom): 807 x 601 x 250 mm
    Hmotnosť: 11,7 kg
    Stránky o produkte Philips 34B1U5600CH:
    http://www.philips.sk/#/headernav/consumer
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    34"
    Rozlíšenie
    3440 x 1440
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    áno
    Typ obrazovky
    VA
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    21:9
    Obnovovacia frekvencia
    120 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    USB - C
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    nie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    F
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Príslušenstvo1
    Vystavené v BA
    Demo model si môžete pozriet v Showroome Datacomp Bratislava.
    Clean IT čistiaci roztok na obrazovky s utierkou, 200ml
    s DPH
    Kód: 343709
    ihneď k odberu
    Alternatívy v kategórií Monitory 33" a viac 5