INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Ušetrite vďaka renovovanej technike

  Renovovaná technika je skvelou voľbou ak hľadáte vysokú kvalitu s maximálnou servisnou podporou za veľmi výhodnú cenu. Myšlienka dať druhý život prémiovým značkám dáva zmysel aj po stránke trvalej udržateľnosti.

  Renovovaná technika
  S pojmami trvalá udržateľnosť a ekologický prístup sa stále viac stretávame vo všetkých oblastiach nášho života. Oblasť výpočtovej a spotrebnej elektroniky nie je výnimkou. Každá inovácia IT produktov ponúka stále viac ekologických riešení a zároveň vznikajú stále nové spôsoby a cesty ako dať druhý život týmto produktom a súčasne ponúknuť zákazníkom prémiovú kvalitu.

  Vďaka renovovanej technike si viete zakúpiť vysoko kvalitnú výpočtovú techniku v bezkonkurenčnom pomere cena/výkon so zárukou a servisnými službami. Stačí si už len vybrať dôveryhodnú spoločnosť, ktorá už dlhodobo realizuje kvalitnú renováciu a poskytuje kvalitné služby. 


  Renovované produkty sú špičkové high-end produkty, ktoré renovátori vykupujú prevažne od zahraničných spoločností. Väčšinou ide o prémiové modely notebookov a počítačov, ktoré boli používané najviac dva až tri roky. Aj napriek používaniu sú stále plne funkčné, držia si hodnotu a vďaka renovácii nemusia zbytočne končiť na skládkach. Prechádzajú náročnými testami a dôkladnou renováciou a následne sú predávané s novou, minimálne 24-mesačnou zárukou. Ich cena je až o 40 – 60 % nižšia ako pôvodná cena produktu.

  Mýtus vs realita

  Renovovaná technika je opradená mnohými mýtmi. Jedným z najväčších mýtov je, že renovovaná výpočtová technika je repasovaná. Renovovaná technika nie je repasovaná, to znamená, že nebola pokazená. Renovovaná výpočtová technika je v 100 % stave po funkčnej stránke a bola používaná vo väčšine prípadov len jedným používateľom.

   


  Prísne pravidlá renovácie

  Celkový proces renovácie podlieha prísnym pravidlám a preto kvalita renovovaných produktov je na veľmi vysokej úrovni.

  Ako prebieha kvalitná odborná renovácia?


  1. Profylaxia (kompletné  vyčistenie).
  2. Výmena potrebných komponentov (väčšinou topcover, palmrest). 
  3. Hĺbkové záťažové testy.
  Keďže dôsledný proces renovácie garantuje stopercentný technický stav jednotlivých súčastí, každý kus je podrobený hĺbkovým záťažovým testom. Tie pomôžu odhaliť aj skutočný stav a kapacitu batérie.
  4. Potlač klávesnice.
  Iba málo renovátorov venuje osobitú pozornosť potlači klávesnice. Lokalizovaná slovenská klávesnica je zbavená akýchkoľvek známok predošlého používania.
  5. Dôsledné leštenie strojov a balenie produktu.  
  Vďaka nemu dostanete do rúk prémiový kus renovovanej techniky, ktorý je na nerozoznanie od nového.

  Kvalitná renovácia


  Občas sa na renovovanú techniku aj v dôsledku nepoctivých renovátorov a nedostatku informácií pozerá s nedôverou. Netreba sa jej však obávať. Stačí rozoznať poctivý renovovaný počítač od stroja, ktorý môže spôsobiť viac starostí než radosti. Preto je dôležité vybrať si kvalitný renovovaný produkt od dôveryhodnej a skúsenej spoločnosti, ktorá detailne a pravdivo komunikuje stav každého kusu renovovanej techniky.

   


  Bezkonkurenčný pomer cena/výkon

  Renovovaná technika ponúka prémiové počítače s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon a zároveň rieši problém plastov a elektroodpadu. Výhodou renovovanej techniky je, v porovnaní napr. s novými notebookmi z lacných komponentov, aj dlhšia životnosť.

  Hlavné výhody renovovaných produktov:

  • skvelý pomer medzi výkonom a cenou
  • prémiová renovovaná technika
  • 2-ročná záruka s možnosťou predĺženia
  • zákaznícky servis, odborné poradenstvo a ďalšie nadštandardné služby
  • šetrný prístup k životnému prostrediu

  Ak sa rozhodnete pre renovovanú výpočtovú techniku získate nielen prémiovú techniku v 100% funkčnosti a stave, ale aj servis  a minimálnu 2-ročnú záruku, zároveň ušetríte a príroda sa vám neskôr určite poďakuje.  Ponuka renovovaných produktov


   
  Notebooky