INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Zakúpte si monitor Samsung a získajte 1 zo 4 hier

  Vyber si 1 zo 4 skvelých hier k vybraným herným monitorom Samsung Odyssey

  Ako získať hru?

  Hru získate k nákupu nižšie uvedených monitorov Samsung v období trvania akcie (alebo do vypredania zásob). Hra vám bude zaslaná elektronicky vo forme herného kľúča (po 14 dňoch od zakúpenia SSD).

  Samsung monitory Odyssey

  Trvanie akcie

  Akcia trvá od 6. marca 2024 do do 30. septembra 2024 alebo do vypredania zásob.
   

  Akú hru si viete vybrať?

  Avatar Frontiers of Pandora PC Standard edition 

  Avatar: Frontiers of Pandora™ je akčná dobrodružná hra z pohľadu prvej osoby, ktorá sa hrá v nikdy predtým nevídanej západnej hranici Pandory. Vy, Na'vi, ste boli unesení ľudskou militaristickou korporáciou známou ako RDA, boli ste vycvičení a formovaní, aby slúžili ich účelu. O pätnásť rokov neskôr ste slobodní, no ocitnete sa ako cudzinec vo svojom rodisku. Znovu sa spojte so svojím strateným dedičstvom, čo to skutočne znamená byť Na'vi, a nájdete sa k ďalšiemu klaňaniu, aby ste ochránili Pandoru pred RDA.
   

  Assassin’s Creed Mirage PC Standard edition 

  V hre Assassin's Creed Mirage ste Basim, prefíkaný pouličný zlodej s nočnou morou, ktorý hľadá odpovede a spravodlivosť.
  Pripojte sa k starodávnej organizácii a pochopte nové krédo – také, ktoré zmení Basimov osud spôsobom, aký si nikdy nedokázal predstaviť.

  The Crew Motorfest PC Standard edition 

  Získajte lístok a pripojte sa k nám na celoročný festival určený pre všetkých automobilových nadšencov. Preskúmajte pulzujúci havajský otvorený svet na krásnom ostrove O'ahu. Zbierajte viac ako 600 vozidiel vrátane áut, lodí, lietadiel, bicyklov a ďalších. Spojte sa so svojimi priateľmi v kooperácii, aby ste spoločne preskúmali svet alebo sa im postavili v náročných PvP režimoch až s 32 hráčmi.
   

  Prince of Persia: The Lost Crown PC Standard edition 

  Vrhnite sa do štýlovej a vzrušujúcej akčnej dobrodružnej plošinovky zasadenej do mytologického perzského sveta, kde môžete manipulovať s hranicami času a priestoru. Hrajte za Sargona a vyviňte sa zo zázračného majstra s mečom na mimoriadnu legendu, keď zvládnete akrobatický boj a odomknete nové sily času a jedinečné super schopnosti.


   

  Ako si aktivovať hru?

  1. Navštívte stránku https://pickyourgame.ubi.com/
  2. Prihláste sa so svojím existujúcim účtom Ubisoft alebo vytvorte svoj nový účet.
  3. Zadajte promo kód, ktorý ste obdržali od maloobchodníka, vyplňte požadované informácie o produkte a potvrďte.
   (Ak už produkt vlastníte na účte, s ktorým ste sa prihlásili, tieto informácie sa zobrazia na hernej dlaždici. Ak už produkt vlastníte, nebudete si môcť vybrať hru.)
  4. Krátko nato dostanete potvrdzovací e-mail a nájdete kópiu digitálnej hry, ktorú ste si vybrali vo svojom klientovi PC Ubisoft Connect.
  5. Hra, ktorú ste si vybrali je pripravená k stiahnutiu: 
  • Avatar Frontiers of Pandora PC Standard edition – približná veľkosť herného súboru je 90 GB     
  • Assassin’s Creed Mirage PC Standard edition – približná veľkosť herného súboru je 42 GB
  • The Crew Motorfest PC Standard edition – približná veľkosť herného súboru je 42 GB
  • Prince of Persia: The Lost Crown PC Standard edition – približná veľkosť herného súboru je 27 GB
  Uplatniť herný kód
  Kód predplatného je nutné uplatniť/aktivovať najneskôr do 31. 10. 2024.
   

  * Kód na hru vám bude zaslaný po 14-tich dňoch od zakúpenia vybraného monitoru/prevzatia objednávky.
  Čerpané promo kódy nie je možné vrátiť, predať alebo vymeniť. Každý zákazník má nárok iba na jeden promo kód. V prípade vrátenia tovaru nie je účastník oprávnený využiť promo kód. Pokiaľ kód využije popr. zobrazí v elektronickej knižnici, vyhradzuje si predajca právo na odčítanie hodnoty kreditu z vrátenej čiastky.

  Kód na získanie hry je možné uplatniť/aktivovať do konkrétneho dátumu, t.j. najneskôr do 31.10.2024. Kód musí byť zadaný presne tak, ako bol zaslaný, ak ho odstránite alebo stratíte, nie je možné ho vymeniť/nahradiť.
  Notebooky