INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Samsung nová éra OLED gamingu

  Objevte jedinečné výhody Samsung Odyssey OLED G9. Pozdvihnite úroveň svojho herného kútika s dizajnom ostrým ako britva. Prémiový kovový povrch je v najtenšom mieste široký len 4,5 mm, čo monitoru Odyssey OLED prinesie finesu, ktorá sa dokonale zladí s vašimi zmyslami.
  Samsung nová éra OLED gaminguSamsung Odyssey OLED G9 je monitor vytvorený na úplné ponorenie do hier. Vďaka obrovskej 49-palcovej obrazovke s pomerom strán 32:9 sa nezľaknete nepriateľských junglerov a ich návštev vo vašom pruhu as obnovovacou frekvenciou 240 Hz a dobou odozvy 0,03 ms sa vaše pohyby stretávajú s súpermi budú bleskurýchli.

  Pokročilý procesor Neo Quantum Processor Pro každú snímku na OLED paneli okamžite zanalyzuje a zoptimalizuje na maximálnu kvalitu. Farby, odtiene a kontrast spoločne prinášajú jasný a brilantný obraz, ktorý vás uchváti v každom jednom okamihu sledovania.

  Objavte jedinečné výhody Samsung Odyssey OLED G9

  Straťte sa v ultraširokej perspektíve

  Nechajte sa vtiahnuť do doposiaľ nepoznaných svetov, ktoré sa okolo vás rozvinú s ultraširokouhlým displejom. Obrazovka sa svojou veľkosťou vyrovná dvom štvorcovým monitorom s vysokým rozlíšením a prináša pôsobivé vnímanie všetkých ostrých detailov. Obklopí vaše zorné pole so zakrivením 1800R, aby ste sa naplno mohli vžiť do každej postavy.

  Precíznosť s každým pixelom

  Nerobte kompromisy v ostrosti ani pri väčšom displeji. Vstúpte do sveta bezkonkurenčnej kvality zobrazenia, kde každý pixel oživí aj tie najmenšie detaily a zvýrazní všetky dôležité nuansy na prémiovej 49" obrazovke OLED G9.

  Nazrite do tieňov s čiernou v najčistejšej podobe

  Odhaľte tajomstvá skryté v temných častiach obrazu. Čierna i ostatné tmavé odtiene budú na obrazovke vyzerať maximálne autenticky a nebudú trpieť nežiaducim presvitaním pixelov. Vy tak budete môcť sledovať dokonalo farebné podanie a hĺbku v pohybe.
  Prekonajte konkurenciu v úžasných rýchlostiach Uhýbajte, prispôsobujte sa a útočte rýchlejšie než ostatní. Technológia OLED spoločne s bleskurýchlou 0,03 ms odozvou a 240 Hz obnovovacou frekvenciou prináša takmer okamžité reakcie na akúkoľvek hernú situáciu. Pretože každá milisekunda sa počíta, keď čelíte tým najlepším.

  Získajte rýchly prístup k obľúbeným seriálom

  Dajte si pauzu od herných maratónov a relaxujte u milovaného streamovacieho obsahu vďaka Wi-Fi pripojeniu. Služba Samsung TV Plus ponúka bezplatný obsah bez sťahovania či registrácie, rovnako ako personalizované odporúčania funkcie Universal Guide.

  Objavte jedinečné výhody Samsung Odyssey OLED G9

  Turnaj Winter Cup už štartuje

  Hľadáte po začiatku novej sezóny poriadnu výzvu? Prihláste sa do turnaja Winter Cup od Samsung Odyssey. Registrovať sa môžete do štyroch kvalifikácií, ktoré trvajú od 21. februára až do 14. marca.
  A o čo sa hrá? Pre najlepšie tímy si Samsung pripravil poriadnu odmenu v podobe 6 tisíc eur. Za to už pár skinov bude.
  Viac o turnaji

  Turnaj ti prináša špičkové OLED monitory Samsung Odyssey.845-1
   
  Notebooky