Samsung QE43Q8FA, 43" QLED 4K UHD (108cm)
bav sa bez obmedzení so Samsung Vision AI
televízor, 43", QLED, 4K Ultra HD (3840x2160), Smart TV, 50 Hz, DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, HDMI, LAN RJ45, USB port, HDR, Wi-Fi 5, WEB prehliadač, CI/CI+ Slot, 200×100 mmZobraziť viac
Kód tovaru
449621
PN kód
QE43Q8F
Výrobca
Záruka
24 mesiacov
Predĺžená záruka a poistenie
Parametre
Televizory, Audio, Video |
|---|---|
Výrobca TV, SAT |
SAMSUNG |
Uhlopriečka |
43" |
Technológia panela |
QLED |
Rozlišenie |
3840x2160 |
Smart TV |
Smart TV |
Frekvencia obrazu |
50 Hz |
Tuner |
DVB-T2 (H.265/HEVC) |
Tuner káblový (DVB-C) |
áno |
Tuner pozemný (DVB-T2) |
áno |
Tuner satelitný (DVB-S2) |
HDMI |
LAN RJ45 |
USB |
HDR |
WiFi |
Wi-Fi 5 |
Web prehliadač |
CI/CI+ slot |
VESA |
200×100 mm |
Základne parametre |
Energetická trieda A-G |
F |
OPÝTAJTE SA PORADCU
Predĺžená záruka
Príslušenstvo2
Alternatívy v kategórií Televízory s uhlopriečkou 42 až 49" (106 - 124 cm) 1
Zaradenie produktu
Popis produktu
Samsung QE43Q8FA
Bav sa bez obmedzení so Samsung Vision AIRýchlejší a múdrejší hlasový asistent
Vylepšený zážitok s automatickým prispôsobením
Ozvučenie pre ešte väčšie napätie
Generované tapety pre zmenu nálady
Posilnený procesor a rozlíšenie 4K
Farby lepšie ako realita
Perfektný obraz bez ohľadu na zdroj
Objav detaily ukryté v tieňoch
Ponor sa do víru miliardy farieb
Odtiene s certifikovanou presnosťou
Plynulý pohyb aj v najdynamickejších okamihoch
Sleduj stovky filmov a seriálov na jednej obrazovke
Inteligentná televízia s nepriestrelnou ochranou
Centrum ovládania inteligentnej domácnosti
Ovládač k TV bez jednorazových batérií
Technické parametre
Produkt
QLED
Displej
Veľkosť obrazovky: 43"
Obnovovacia frekvencia: 50 Hz
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Video
Zpracování obrazu: Q4 AI Procesor
HDR (Vysoký dynamický rozsah): Quantum HDR+
HDR 10+: Áno (ADAPTIVE)
AI Upscale: 4K Upscaling
Kontrast: Dual LED
Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
Zvýrazňovač kontrastu: Áno
Plynulé zobrazenie pohybu: Motion Xcelerator
Smart kalibrácia: Základný
Režim Filmmaker (FMM): Áno
HDR Brightness Optimizer: Áno
Color Booster: Color Booster Pro
EyeComfort Mode: Áno
Zvuk
Zvuk sledujúcí pohyb (OTS): OTS Lite
Q-Symphony: Áno
Zvukový popis: Áno
Zvukový výkon (RMS): 20 W
Druh reproduktorov: 2CH
Active Voice Amplifier: Áno
Adaptívny zvuk: Áno (Adaptive Sound+)
Smart Service
Operačný systém: Tizen™ Smart TV
Bixby: Áno
Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Webový prehliadač: Áno
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Áno
Samsung Health: Áno (GB,IE iba)
Universal Guide: Áno (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Feature
Rozdelenie obrazovky (Multi view): Až 2 videá
Apple AirPlay: Áno (okrem Alandských ostrovov, Faerských ostrovov, Holandských Antíl a San Marína).
Daily+: Áno
Storage Share: Áno
Click to Search: Áno (DE, GB, FR, ES, IT)
Generative Wallpaper: Áno
Karaoke Mic: Áno
Game Feature
Automatický herný režim: Áno
Game Motion Plus: Áno
Ultraširoký herný režim: Áno
Mini Map Zoom: Áno
Light-sync: Áno (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
HGiG: Áno
Gaming Hub: Áno (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode: Áno
Tuner/Vysielanie
Digitálne vysielanie: DVB-T2CS2
Analógový prijímač: Áno
CI (Common Interface): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT iba
Vysielanie údajov: HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Podpora TV Key: Áno
Konektivita
HDMI: 3
USB: 2 × USB-A
HDMI (podpora High Frame Rate): 4K 60 Hz (pre HDMI 1/2/3)
Ethernet (LAN): 1
Digitálny audio výstup (Optický): 1
RF vstup (pozemný/káblový vstup/satelitný vstup): 1 / 1 (spoločné pre pozemné vysielanie) / 1
Slot CI: 1
Wi-Fi: Áno (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Áno (5.3)
Anynet+ (HDMI-CEC): Áno
HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
Dizajn
Dizajn: AirSlim
Typ rámu: 3-stranný bezrámikový dizajn
Farba prednej strany: Titanovo sivá
Typ stojana: Aero Linear
Farba stojana: Čierna
Ďalšie funkcie
Art Store: Áno
Vstavaná funkcia POP: Áno
EPG: Áno
IP Control: Áno
Jazyk OSD: 27 európskych jazykov + ruština (iba pri pripojení k sieti v EE, LV, LT)
Zjednodušenie
Prístupnosť – Hlasový sprievodca
Podpora pre slabozrakých
Podpora pre nepočujúcich
Skryté titulky (titulky), zvuk s viacerými výstupmi, priblíženie posunkovej reči
Podpora pre ľudí s poruchou motoriky
Opakovanie pomalého tlačidla, aplikácia diaľkového ovládania. pre všetkých
Power & Eco Solution
Ekologický snímač: Áno
Napájací zdroj: AC220-240 V~ 50/60 Hz
Spotreba (max.): 140 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Spotreba energie (pohotovostný režim): 0,5 W
Typická spotreba energie: 51 W
Ročná spotreba energie (norma EU): 71 kWh
Automatické vypnutie: Áno
Auto Power Saving: Áno
Rozmery
Rozmery balenia (Š x V x H): 1 085 × 647 × 119 mm
Rozmery televízora so stojanom (Š × V × H): 965,5 × 614,7 × 198,4 mm
Rozmery televízora bez stojana (Š × V × H): 965,5 × 559,4 × 25,7 mm
Stojan (základné) (Š × H): 690 × 198,4 mm
VESA Spec: 200 × 200 mm