Samsung SMART LED TV 43" UE43U8072F, UHD, (108cm)
G
fyzická kartička s kódom
fyzická kartička s kódom
Akcia
-7%
zľava+ darček
457235
UE43U8072F
24 mesiacov
Predĺžená záruka a poistenie
Parametre
Bonus navyše |
darček k produktu |
Televizory, Audio, Video |
|---|---|
Výrobca TV, SAT |
SAMSUNG |
Uhlopriečka |
43" |
Technológia panela |
LED |
Rozlišenie |
3840x2160 |
Smart TV |
Smart TV |
Frekvencia obrazu |
50 Hz |
Tuner |
DVB-T2 (H.265/HEVC) |
Tuner káblový (DVB-C) |
áno |
Tuner pozemný (DVB-T2) |
áno |
Tuner satelitný (DVB-S2) |
HDMI |
LAN RJ45 |
USB |
HDR |
WiFi |
Wi-Fi 5 |
Web prehliadač |
CI/CI+ slot |
VESA |
200×200 mm |
Základne parametre |
Energetická trieda A-G |
G |
OPÝTAJTE SA PORADCU
Recenzie7
Tomáš, Brezno
Pridané: 12.1.2026
Radoslav, Bratislava-Rača
Pridané: 26.12.2025
100%Zatiaľ spĺňa všetky požiadavky, ktoré som mal na nový TV.
Mikuláš, Trnava
100%- pekný obraz, výborná cena
Richard, Košice
100%Ján, Košice
100%Radoslav, Bratislava-Rača
90%Miroslav, Kraľovany
100%Predĺžená záruka
Alternatívy v kategórií Televízory s uhlopriečkou 42 až 49" (106 - 124 cm) 5
Popis produktu
Samsung SMART LED TV 43" UE43U8072F
Technické parametre
DisplejVeľkosť obrazovky: 43"
Obnovovacia frekvencia: 50 Hz
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Video
Spracovanie obrazu: Crystal Processor 4K
HDR (Vysoký dynamický rozsah): HDR
HDR 10+: Podporované
Kontrast: Mega Contrast
Micro Dimming: UHD Dimming
Zvýrazňovač kontrastu: Áno
Plynulé zobrazenie pohybu: Motion Xcelerator
AI Upscale: 4K Upscaling
Color Booster: Áno
Režim Filmmaker (FMM): Áno
Zvuk
Zvuk sledujúcí pohyb (OTS): OTS Lite
Q-Symphony: Áno
Zvukový popis: Áno
Zvukový výkon (RMS): 20 W
Druh reproduktorov: 2CH
Adaptívny zvuk: Áno
Smart Service
Operačný systém: Tizen™ Smart TV
Bixby: Áno (Voice Ready)
Samsung TV Plus: Áno (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Webový prehliadač: Áno
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Áno
Samsung Health: Áno (iba GB,IE)
Universal Guide: Áno (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Feature
Multi Device Experience: Prenos z mobilu do TV, Zrkadlenie zvuku, Bezdrôtové zapnutie TV
Apple AirPlay: Áno (bez Alandských ostrovov, Faerských ostrovov, Holandských Antíl, San Marína)
Daily+: Áno
Storage Share: Áno
Click to Search: Áno (DE, GB, FR, ES, IT)
Game Feature
Automatický herný režim: Áno
VRR: Áno
HGiG: Áno
Gaming Hub: Áno (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Tuner/Vysielanie
Digitálne vysielanie: DVB-T2CS2
Analógový prijímač: Áno
CI (Common Interface): CI+(1.4)
Vysielanie údajov: HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Podpora TV Key: Áno
Konektivita
Wi-Fi: Áno (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Áno (5.3)
HDMI: 3
HDMI (podpora High Frame Rate): 4K 60 Hz (pre HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC): Áno
USB: 1 x USB-A
Ethernet (LAN): 1
RF vstup (pozemný/káblový vstup/satelitný vstup): 1/1 (Bežné použitie pre pozemné vysielanie)/1
Slot CI: 1
Dizajn
Dizajn: Metal Stream
Typ rámu: Bezrámčekový z troch strán
Farba prednej strany: Čierna
Typ stojana: Basic Feet
Farba stojana: Čierna
Ďalšie funkcie
Vstavaná funkcia POP: Áno
EPG: Áno
IP Control: Áno
Jazyk OSD: 27 európskych jazykov + ruština (iba pri pripojení k sieti v EE, LV, LT)
Zjednodušenie
Power & Eco Solution
Napájací zdroj: AC 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz
Spotreba (max.): 110 W
Spotreba energie (pohotovostný režim): 0,50 W
Ekologický snímač: Áno
Trieda energetickej účinnosti: G
Typická spotreba energie: 52,0 W
Ročná spotreba energie (norma EU): 72 kWh
Automatické vypnutie: Áno
Auto Power Saving: Áno
Rozmery a hmotnosť
Rozmery balenia (Š x V x H) 1 065 × 635 × 118 mm
Rozmery televízora so stojanom (Š × V × H) 957,8 × 609 × 157 mm
Rozmery televízora bez stojana (Š × V × H) 957,8 × 558,8 × 76,3 mm
Stojan (základné) (Š × H) 613 × 157 mm
VESA Spec: 200 × 200 mm