INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Samsung

  Samsung patrí medzi najpoprednejších značiek v oblasti elektroniky a smart zariadení. Prináša na trh najnovšie technológie, inteligentné zariadenia, smartfóny a tablety, nositeľné smart príslušenstvo ale aj domáce elektrospotrebiče.

  Spoločnosť Samsung Electronics je jednou z najväčších IT spoločností, ktorá prináša na trh brilantné inovácie o ktorých by ste v minulosti ani len nesnívali, no dnes si bez nich nevieme predstaviť každodenný život. Samsung svoje portfólio neustále rozširuje a vyvíja nové výnimočné technológie prémiovej kvality, ktoré vynikajú svojim dizajnom.

  Datacomp je certifikovaným predajcom tovaru a zaručuje jeho kvalitu a originálny pôvod. Výhodou autorizovaného predajcu je jeho plné servisné krytie a oficiálna distribúcia pre Slovensko  

  Samsung zaujme naozaj širokým portfóliom produktov od drobných doplnkov pre smartfóny až po biele elektro.
  Samsung logo

  Smartfóny Samsung | Tablety Samsung | Inteligentné hodinky | Slúchadlá | PríslušenstvoSamsung monitory | Samsung TV | Pamäte a USB | Inteligentné vysávače | Elektrospotrebiče

  Smartfóny Samsung

  V oblasti smartfónov je Samsung overenou značkou, ktorá prináša na trh spoľahlivé zariadenie prémiovej kvality. Samsung rozdeľuje svoje portfólio smartfónov do modelových rád, ktoré sa vyznačujú rôznymi kľúčovými  prívlastkami a vyberie si tak naozaj každý.

  Samsung každoročne prináša moderné technológie do dlane s dychberúcimi displejmi, výkonnými procesormi, vysokou výdržou batérie a prémiovými fotoaparátmi. Viac o nových smartfónoch za rok 2020 sa dočítate v našom článku Novinky Samsung telefónov v roku 2020.

  Galaxy Z Galaxy S Galaxy Note
  Galaxy Z Galaxy S Galaxy Note
  • Galaxy Z ponúka prevratné smartfóny so skladacím displejom a nečakaným dizajnom pre tých najnáročnejších, ktorý túžia po najnovších technológiách
  • Galaxy S sa radia do vyššej prémiovej kategórie smartfónov, ktoré disponujú vysokým výkonom v luxusnom dizajnovom prevedení
  • Galaxy Note smartfóny potešia svojim stylus S perom a veľkým displejom nielen kreatívnych
  Galaxy A Galaxy XCover Galaxy M
  Galaxy A Galaxy XCover Galaxy M
  • Galaxy A prináša dostupné moderné technológie pre každodenné použitie s atraktívnym dizajnom pre tých menej náročných ale aj náročnejších používateľov
  • Galaxy XCover poskytujú spoľahlivý a odolný dizajn s výbavou do akýchkoľvek podmienok a výkonom, ktorý nesklame
  • Galaxy M dostali do výbavy nekonečný displej s naozaj dlhou výdržou batérie v skvelom pomere ceny a výkonu

  Tablety Samsung

  Samsung má v ponuke šikovné tablety Galaxy Tab nabité množstvom užitočných funkcií či už pre prácu alebo zábavu aj tých najmenších. Kvalitný displej dopĺňa prémiový zvuk s AKG reproduktormi vďaka čomu si váš obľúbený obsah užijete naozaj naplno. Dotykový stylus S Pen uľahčí prácu a rozviaže vašu kreativitu. Samsung poskytuje v ponuke tablety vo Wi-Fi alebo LTE verzii pre stále online spojenie s celým svetom.
  Galaxy Tab S Galaxy Tab A Galaxy Tab Active
  Galaxy Tab S Galaxy Tab A Galaxy Tab Active

  Samsung wearables 

  Nositeľné smart príslušenstvo Samsung svojimi funkciami uľahčuje každodenný život používateľom a poskytuje maximálny zážitok nielen pri športových aktivitách.

  Inteligentné hodinky a fitness náramky

  Elegantné, inteligentné, kvalitné ale aj športové. Také sú smart hodinky Samsung Galaxy Watch. Disponujú kvalitným okrúhlym farebným displejom a množstvom funkcií ako aj meranie tepu, upozornenia športové režimy, podpora GPS a oveľa viac.
  Galaxy Watch Galaxy Watch Active Galaxy Fit
  Galaxy Watch Galaxy Watch Active Galaxy Fit
  Samsung Galaxy Fit je rada fitness náramkov, ktoré poskytujú minimalistický dizajn s množstvom funkcií a športových režimov ale aj meraním tepu a celkového zdravia za prijateľnú cenu.
   

  Bezdrôtové slúchadlá

  Galaxy Buds poskytujú prémiový zvuk značky AKG s unikátnym dizajnom a potlačením hluku ANC. Skutočne bezdrôtové slúchadlá disponujú automatickým pripojením a podporou bezdrôtového nabíjania.
  Galaxy Buds Galaxy Buds+ Galaxy Buds Live
  Galaxy Buds Galaxy Buds+ Galaxy Buds Live

  Príslušenstvo

  Samsung má v ponuke aj pestrú škálu originálneho príslušenstva ako sú obaly pre smartfóny, puzdra pre tablety, príslušenstvo ku smart hodinkám ale aj powerbanky a nabíjačky aby vám nedošla energia.
  samsung accesories

  Samsung TV

  Obraz a zvuk vysokej kvality, vynikajúca konektivita, funkcie smart TV v elegantnom dizajne to sú Samsung TV. Zo širokej ponuky spoľahlivých TV s rozlíšením až 8K si vyberú najnáročnejší ale tú svoju si tu nájde aj nenáročný používateľ.
   

  Monitory Samsung

  Vychutnajte si oveľa pôsobivejšie a zábavnejšie zážitky na monitoroch s vysokým rozlíšením. Samsung prináša kvalitné monitory stvorené pre prácu aj zábavu. V ponuke nájdete herné monitory s vysokou obnovovacou frekvenciou a rýchlou odozvou, dizajnové monitory, ktoré dokonale padnú do vášej domácnosti, kancelárske monitory s funkciou pre ochranu zraku a UHD monitory s výraznými farbami pre maximálny zážitok zo sledovania.
  Herné monitory Dizajnové monitory Kancelárske monitory UHD monitory
  Herné monitory Dizajnové monitory Kancelárske monitory UHD monitory

  Rýchle pamäte

  Ukladajte, presúvajte a uchovávajte súbory s maximálnym pohodlím vďaka Samsung pamäťovým médiám. Samsung poskytuje rýchle SSD disky so špičkovou technológiou na zvýšenie výkonu vášho počítača s maximálnou spoľahlivosťou. Super rýchle úložisko do vrecka s vysokou kompatibilitou zabezpečia prenosné SSD disky, ktoré pojmú množstvo dát pri vysokej prrenosovej rýchlosti bez spomalenia.
  Interné SSD disky prenosné SSD disky	Pamätové karty USB flash disky
  Interné SSD disky prenosné SSD disky Pamätové karty USB flash disky
  Pamäťové karty Samsung zachytia a uchovajú video v rozlíšení až 4K pri vysokej zapisovacej aj čítacej rýchlosti s kapacitou až 512 GB. USB flash disky disponujú technológiou USB 3.1 s vysokou prenosovou rýchlosťou a jednoduchým prístupom kdekoľvek to budete potrebovať.

  Inteligentné vysávače

  Robotické vysávače sú čoraz obľúbenejšie v domácnosti a čoraz častejšie ich nájdete aj v portfóliách technologických gigantov v smart oblasti. Robotické vysávače Samsung prinášajú výnimočné čistenie vďaka vysokému saciemu výkonu, umývateľným filtrom a množstvom inteligentných senzorov, ktoré zabezpečujú dokonalé vyčistenie.
  Samsung vr9000Elektrospotrebiče 
  Aj vaša domácnosť môže byť inteligentnejšia vďaka Samsung elektrospotrebičom s množstvom inteligentných funkcií a najmodernejších technológií v elegantnom modernom dizajne pre uľahčenie každodenného života. 
  Chladničky Práčky a sušičky Varenie Vysávače
  Chladničky Práčky a sušičky Varenie Vysávače


  Pozrite si celú ponuku Samsung produktov
  Notebooky