INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nový showroom Košice OC Optima

  Najväčší a najmodernejší showroom Datacomp v Košiciach pri OC Optima je už otvorený. Príďte si pozrieť a vyskúšať najnovšie notebooky, mobily, počítače, monitory, herné konzoly, televízory a rôzne IT doplnky a príslušenstvo.

  Datacomp Košice

  Samozrejme nebudeme chýbať ani my - experti v modrom. Tak ako vždy budeme pre vás k dispozícií s kvalitným prístupom a odborným poradenstvom. Pre zákazníkov máme vyhradené parkovacie miesta pred predajňou s 20 minútovým státim.

  Datacomp showroom

  Začalo sa to pred sedemnástimi rokmi, malou predajňou na Hlavnej ulici v Košiciach so zameraním na výpočtovú techniku. Následne sme aj vďaka vám expandovali do ďalších prevádzok a miest. Dnes môžeme hrdo otvárať našu pýchu - najmodernejší showroom priamo v srdci východu - v Košiciach.

  Ponuku v predajni dopĺňa predajná platforma datacomp.sk, kde okrem veľmi širokého sortimentu spotrebnej elektroniky  (notebooky, tablety, počítače, smartfóny)ponúkame aj kolobežky, smart produkty pre domácnosť a domáce zvieratá.

  Kombinácia tradičných obchodov a moderného internetového obchodu poskytuje všetkým kupujúcim pohodlie, a krátke dodacie lehoty. To ocenili aj zákazníci – Datacomp sa stal víťazom SHOPROKU 2022 v kategórii výpočtová a telekomunikačná technika a taktiez v kategórií PC a prísušenstvo.
  ocenenie datacomp - shop roku 2022

  Zobraziť kontakty na všetky predajne

  Predajňa Datacomp showroom

  Showroom vyniká nielen svojim futuristickým vzhľadom, ale najmä ostrovčekmi, ktoré budú preplnené najnovšími technológiami túžiacimi po interakcií s vami našimi zákazníkmi. Pre najmladších a zapálených hráčov máme pripravený raj v podobe najmodernejších herných zariadení pripravených na odskúšanie!

  Výhody

  S novou predajňou vám zároveň prinášame aj množstvo výhod, ktoré určite potešia. Ak ste si objednali z nášho e-shopu tovar na osobné vyzdvihnutie v predajni, alebo ste si ho vopred rezervovali, máme pre vás vyhradené pracovisko pre osobné vyzdvihnutie zásielok. Môžete v ňom využiť platobné kiosky pre platbu kartou a posadiť sa v oddychovej zóne, kým prinesú váš tovar.

  Otvorené 
  7 dní v týždni

  Viac ako 5000 položiek
  ihneď k odberu

  Servisné služby
  výpočtovej techniky

  WiFi zdarma
   

  Parkovanie zdarma
  priamo pred predajňou

  Technické poradenstvo
  pre výpočtovú techniku

  Platba kartou, hotovosti
  alebo aj na splátky

  Showroom s možnosťou vyskúšania produktov

  Bezbariérový prístup
   


  Predajňa na ulici Moldavská cesta č.49

  Predajňa a servis Moldavská cesta 49 Košice (prízemie Košice Hotel),  je presťahovaná do nového showroomu pri OC Optima Moldavská cesta 32 (iba o cca 200m, samostatný vonkajší vchod pri prístavbe OC na ľavej strane).

  Ako sa k nám dostanete

  Predajňa je ľahko dostupná autom aj mestskou hromadnou dopravou (10, R3, 20L, 23, 21, R4, 25, 34, 52, R1). Vyhradené sú parkovacie miesta pre zákazníkov priamo pred predajňou.

   

  Mapa - predajňa Datacomp showroom

  OC Optima (prístavba na ľavej strane) - Moldavská cesta 32, Košice

  3D mapa

  Notebooky