INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nový showroom Košice OC Optima

  Najväčší a najmodernejší showroom Datacomp v Košiciach pri OC Optima je už otvorený. Príďte si pozrieť a vyskúšať najnovšie notebooky, mobily, počítače, monitory, herné konzoly, televízory a rôzne IT doplnky a príslušenstvo.

  Samozrejme nebudeme chýbať ani my - muži v modrom. Tak ako vždy budeme pre vás k dispozícií s kvalitným prístupom a odborným poradenstvom. Pre zákazníkov máme vyhradené parkovacie miesta pred predajňou s 20 minútovým státim.

  Datacomp showroom

  Začalo sa to pred sedemnástimi rokmi, malou predajňou na Hlavnej ulici v Košiciach so zameraním na výpočtovú techniku. Následne sme aj vďaka vám expandovali do ďalších prevádzok a miest. Dnes môžeme hrdo otvárať našu pýchu - najmodernejší showroom priamo v srdci východu - v Košiciach.

  Zobraziť kontakty na všetky predajne

  Video prezentácia s Ondrejom Mackom (TouchIT)

  Virtuálna prehliadka showroomu


  Showroom vyniká nielen svojim futuristickým vzhľadom, ale najmä ostrovčekmi, ktoré budú preplnené najnovšími technológiami túžiacimi po interakcií s vami našimi zákazníkmi. Pre najmladších a zapálených hráčov máme pripravený raj v podobe najmodernejších herných zariadení pripravených na odskúšanie!

  S novou predajňou vám zároveň prinášame aj množstvo výhod, ktoré určite potešia.

  Výhody


  Otvorené 11 hodín
  7 dní v týždni

  Viac ako tisíc položiek
  ihneď k odberu

  Servisné služby
  výpočtovej techniky

  WiFi zadarmo
  v celom showroome

  Parkovanie zadarmo
  priamo pred predajňou

  Technické poradenstvo
  pre výpočtovú techniku

  Platba kartou, hotovosti
  alebo aj na splátky

  Showroom s možnosťou vyskúšania produktov

  Bezbariérový prístup


   

  Predajňa na ulici Moldavská cesta č.49

  Predajňa a servis Moldavská cesta 49 Košice (prízemie Košice Hotel),  je presťahovaná do nového showroomu pri OC Optima Moldavská cesta 32 (iba o cca 200m, samostatný vonkajší vchod pri prístavbe OC na ľavej strane).


  Mapa OC Optima Datacomp

  Predajňa je ľahko dostupná autom aj mestskou hromadnou dopravou (10, R3, 20L, 23, 21, R4, 25, 34, 52, R1). Vyhradené sú parkovacie miesta pre zákazníkov aj priamo pred predajňou.

   

  Predajňa a showroom Datacomp
  OC Optima (prístavba na ľavej strane) - Moldavská cesta 32, Košice


   

   

  Notebooky