Optika - Káble

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4657
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

42

položiek

 

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

-7%

CNS Optický patch kábel, SC-SC 9/125, 2m

Parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický SC Dĺžka kábla : 2 m Typ jadra: Optika - SM

 

5,71 €  bez DPH

 

6,85 €  s DPH
Kód: 024135
     
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

11,21 €  bez DPH

 

13,45 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 

-7%

Optický patch kábel, SC-ST 62,5/125, 2m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 2m

 

6,54 €  bez DPH

 

7,85 €  s DPH
Kód: 040639
     
 
 
 

-6%

Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 1m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 10m

 

6,63 €  bez DPH

 

7,96 €  s DPH
Kód: 040842
     
 
 
 

-6%

CNS Optický Pigtail, 9/125 SC, 1m

Typ: Kábel Typ kábla: Pigtail Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: Nie je Dĺžka kábla : 1 m Typ jadra: Optika - SM

 

1,92 €  bez DPH

 

2,30 €  s DPH
Kód: 040833
     
 
 
 

-6%

Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

• LC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • SC konektor s dvoma farebnými topánkami • Farba kábla oranžová •...

 

7,92 €  bez DPH

 

9,50 €  s DPH
Kód: 040520
     
 
 
 

-8%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 1m

Optický kábel

 

5,92 €  bez DPH

 

7,10 €  s DPH
Kód: 273735
     
 
 
 

-8%

Optický patch kábel, duplex, SC-ST

multimode, dĺžka 2 m, OM3, SC-ST, 50/125 sila vlákna

 

7,58 €  bez DPH

 

9,10 €  s DPH
Kód: 319831
     
 
 
 

-7%

Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 5m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 5m

 

14,33 €  bez DPH

 

17,20 €  s DPH
Kód: 290945
     
 
 
 

-7%

Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 3m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 3m

 

10,54 €  bez DPH

 

12,65 €  s DPH
Kód: 290944
     
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - LC Singlemode 09/125 µ, 1m

Optický kábel

 

4,83 €  bez DPH

 

5,80 €  s DPH
Kód: 273736
     
 
 
 

-6%

Optický patch kábel, LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Parametre: Typ kábla: patch kábel Dĺžka káble: 1m

 

6,79 €  bez DPH

 

8,15 €  s DPH
Kód: 224901
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

42

položiek

 

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     T 

     Tip na darček 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky