Otvorený nový showroom Košice OC Optima pozri viac. Predajňa Košice Moldavská cesta č. 49 je presťahovaná! ×
 

Optika - Konektory, spojky

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 3M
 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4708
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

6

položiek

 

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS optická spojka, SC/APC

Parametre: Typ brúsenia: APC

 

2,92 €  bez DPH

 

3,50 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 

-8%

CNS optická spojka SC/SC, simplex

opticka spojka SC/SC

 

2,00 €  bez DPH

 

2,40 €  s DPH
Kód: 256775
     
 
 
 
MikroTik S + DA0003 SFP +, 3m, stohovací kábel

Mikrotik-príslušenstvo

 

29,63 €  bez DPH

 

35,56 €  s DPH
Kód: 212394
     
 
 
 

-7%

Optická spojka, SC

Parametre: - Multimode - Plast

 

3,96 €  bez DPH

 

4,75 €  s DPH
Kód: 040506
     
 
 
 

-8%

Stojan pre uloženie gélových spojok 3M Fibrlok II

Optická spojka

 

2,46 €  bez DPH

 

2,95 €  s DPH
Kód: 040837
     
 
 
 

-7%

Optická spojka, LC/LC

Parametre - Multimode - Plastic

 

3,54 €  bez DPH

 

4,25 €  s DPH
Kód: 040839
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 18 rokov
    18 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2019, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky