INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

    Kategórie Filter produktov

    Optické spojky

    späť

    strana 0 / 1

    Status

    Cena

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Aktívne filtre:

      Dostupnosť na predajniach

      7 produktov
       

       
       
      OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-LR)

      SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne sa jedná o formát pre 10Gbps Ethernet, ale využívá sa často aj na FIBER CHANNEL 8Gbps alebo 16Gbps SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Dup

      35,00 € 

      s DPH

      29,17 € 

      bez DPH

      Kód: 378985

      ihneď k odberu 

       
       
      Optická spojka SC/APC single mode simplex

      spojka SC/APC single mode simplex

      1,55 € 

      s DPH

      1,29 € 

      bez DPH

      Kód: 072866

      skladom 

       
       
      Optická spojka SC single mode duplex

      Optická spojka SC single mode duplex

      2,30 € 

      s DPH

      1,92 € 

      bez DPH

      Kód: 395841

      skladom 

       
       
      Opticord OPTIX SC Optická spojka SM

      Optická spojka, Montažné sady, ostatné

      0,85 € 

      s DPH

      0,71 € 

      bez DPH

      Kód: 341156

      skladom 

       
       
      Digitus LC/LC optická multimode spojka

      LC/LC optická multimode spojka

      4,40 € 

      s DPH

      3,67 € 

      bez DPH

      Kód: 040839

      skladom 

       
       
      Digitus ST/ST optická multimode spojka

      ST/ST optická multimode spojka

      2,05 € 

      s DPH

      1,71 € 

      bez DPH

      Kód: 040838

      aktuálne nedostupné

       

      -8%

      zľava
       
      Stojan pre uloženie gélových spojok 3M Fibrlok II

      Optická spojka

      4,45 € 

      s DPH

      3,71 € 

      bez DPH

      Kód: 040837

      aktuálne nedostupné

      7 produktov
       
      Notebooky