    Solight RNP100A1, ručná akumulátorová píla - lišta 100mm
    -26%
    zľava
    ručná akumulátorová pílaZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    Kód tovaru
    386744
    PN kód
    RNP100A1
    Porovnať
    Varianty1
    ihneď k odberu
    -22%
    zľava
    95%
    4x
    s DPH
    Popis produktu
    Solight RNP100A1
    • ručná akumulátorová reťazová píla
    • bezuhlíkový motor – mimoriadne vysoká životnosť vďaka nízkemu opotrebovaniu, hliníková lišta
    • veľmi jednoduché ovládanie a údržba, nízka hmotnosť (1,1kg bez batérie)
    • vhodná na prerezávanie stromčekov a kríkov
    • súčasťou balenia: plastový kufor, 1x Li-Ion batéria 21V 2Ah, nabíjačka, skrutkovač, kľúč na dotiahnutie, návod
    • dĺžka lišty: 100mm.
    • parametre reťaze: 56 článkov, rozteč 6,25 mm, šírka 11 mm
    • výkon motora: 630 W
    • rezná rýchlosť: 5 m/s
    • poistka proti náhodnému spusteniu, zábrana proti kontaktu s reťazom
    • možno dokúpiť 2Ah, 4Ah alebo 6Ah batérie (RN-B2, RN-B4 alebo RN-B6)
    • doba nabíjania jednej batérie: cca 150min
    • možno dokúpiť rýchlonabíjačku Solight RN-RNB
    • rozmery s batériou: 36*12*10,5cm
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Marek, Datacomp
    kacenak.marek@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Martin, Telgárt
    Pridané: 29.11.2024
    100%
    super produkt....
      Príslušenstvo5
      -20%
      Solight RN-B2, batéria Li-Ion 21V 2Ah
      85%
      2x
      s DPH
      Kód: 386743
      skladom
      -16%
      Solight RNP100-R, reťaz pre akumulátorovú pílu RNP100
      Kód: 377957
      OČAKÁVAME 05.08.2026
      -21%
      Solight RNP100-L, lišta pre akumulátorovú pílu RNP100
      ihneď k odberu
      -20%
      Solight RN-B4, batéria Li-Ion 21V 4Ah
      72%
      5x
      -36%
      Solight RN-B6, batéria Li-Ion 21V 6Ah