INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  SÚŤAŽ O TRI HERNÉ KONZOLY LEGION GO!

  Získajte šancu vyhrať 3x hernú konzolu Legion Go! Majte svoj herný svet kdekoľvek po ruke s konzolou Legion Go. Súťaž trvá do 30.11.2023
  Vyhraj hernú konzolu Lenovo Legion GO - DATACOMP
  Akcia prebieha do 30.11.2023 24:00 vrátane (ďalej len „termín akcie“). V tomto časovom rozmedzí je možné zakúpiť produkt Lenovo, v predajni Datacomp a uplatniť si dotáciu 350€ na zľavu v projekte Digitálny žiak (ďalej len “kvalifikovaný produkt”) a zaregistrovať sa na stránke www.lenovo.sk/digiziak pre získanie šance vyhrať jednu z 3 konzol Lenovo LEGION GO.

  Lenovo LEGION GO

  LEGION GO je prvé herné vreckové zariadenie s Windowsom 11 od spoločnosti Lenovo, aby hráčom poskytlo viac voľnosti pri hraní. Spolu s novými Lenovo Legion Glasses vybavenými micro-OLED a novými hernými slúchadlami do uší Lenovo Legion E510 7.1 RGB je debut Lenovo Legion Go výrazným rozšírením ekosystému herných zariadení, monitorov, príslušenstva a softvéru. Vďaka vysokému výkonu a operačnému systému Windows 11 spustíte tisícky AAA hier.

   

  Účastníci súťaže

  Účastníkom sa môže stať každá fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky, ktorá splní určené pravidlá akcie (ďalej len „účastník“). 

  Popis akcie

  Nárok na zapojenie sa do súťaže sa vzťahuje k zariadeniam Lenovo zakúpeným na Slovensku, ktoré boli zakúpené v rámci projektu Digitálny žiak.

  Takto zakúpený kvalifikovaný produkt v termíne akcie musí zákazník registrovať najneskôr k stanovenému konečnému termínu registrácie.

  Zaradenie do súťaže

  Účastník akcie musí:
  • navštíviť webovú stránku www.lenovo.sk/digiziak,
  • zadať svoj e-mail, sériové číslo zariadenia a predovšetkým nahrať blok alebo faktúru vystavenú pri kúpe zariadenia Lenovo, ktorá bude obsahovať informáciu o uplatnení príspevku v projekte Digitálny žiak.
  Po odoslaní formuláru bude registračný formulár skontrolovaný organizátorom akcie a v prípade splnenia všetkých podmienok obdrží účastník automaticky vygenerovaný e-mail zo systému.

  Najneskôr do 12.12.2023 prebehne losovanie, v ktorom budú náhodne vybraní 3 výhercovia hernej konzole Lenovo Legion GO.
  sutaz o Lenovo Legion GO

  Súťaž o Lenovo LEGION GO

  Poďte si s nami zasúťažiť o nadupanú hernú konzolu Lenovo LEGION GO.

  Podmienky sú jednoduché: 
  1. Uplatnite si 350 € dotáciu v projekte Digitálny žiak (v predajni Datacomp)
  2. Vyplňte registračný formulár 
  Súťaž o LENOVO GO

  Žrebovanie

  Prevadzkovateľ akcie po skončení Súťaže vyžrebuje najneskôr do 12.12.2023 zo všetkých účastníkov súťaže, ktorí spĺňajú pravidlá.
  Žrebovanie bude prebiehať u usporiadateľa náhodným výberom zo všetkých účastníkov súťaže zaradených do súťaže, ktorí splnili podmienky súťaže. Žrebovanie prebehne za účasti o.z Lenovo alebo ďalších predstaviteľov usporiadateľa.

  Výhra

  Usporiadateľ odovzdá výhercovi nasledovnú výhru - Lenovo LEGION GO.

  Oznámenie o výhre

  Výherca bude oznámený e-mailom. V prípade, že sa nepodarí s výhercom skontaktovať do 12 dní od uskutočnenia žrebovania alebo ak výherca neprejaví súhlas s nadobudnutím ceny, vzdá sa ceny alebo cenu inak odmietne, bude vyžrebovaný nový výherca.

  Realizácia a prevzatie výhry:

  Po oznámení výhry bude výhra odovzdaná výhercovi osobne alebo zaslaná kuriérom prípadne inou doručovacou službou. S výhrou je výherca povinný podpísať preberací protokol k výhre a ten zaslať na adresu organizátora.

  Prevádzkovateľom akcie je spoločnosť Lenovo (Slovakia) s.r.o. organizačná zložka, so sídlom Landererova 12, PSČ 811 09, Bratislava, Slovenská republika.

  Držíme vám palce.

  Notebooky