INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Thrustmaster SimTask FarmStick, pro PC (2960889)

  Thrustmaster SimTask FarmStick, pro PC (2960889)
   
  ovládač pre simulácie hier využívajúcich poľnohospodársku, stavebnú a inú ťažkú technikuZobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  82,55 €
  (ušetrite 1,45€)
  81,10 €
  67,58 € bez DPH
  Kód tovaru

  419611

  PN kód

  2960889

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Thrustmaster SimTask FarmStick

  Ovládanie všetkých strojov na dosah ruky vďaka SimTask FarmStick, novému špičkovému ovládaču pre simulácie hier využívajúcich poľnohospodársku, stavebnú a inú ťažkú techniku.
  Užite si bezkonkurenčné ovládanie ťažkých strojov s prvým joystickom určeným na ovládanie poľnohospodárskych vozidiel, ktorý obsahuje až 33 jedinečných akčných tlačidiel!
  SimTask FarmStick je joystick určený na ovládanie poľnohospodárskych a ťažkých strojov vrátane traktorov, kombajnov, žeriavov a lesnej techniky. Ovládajte mechanické ramená, nakladače, nasadzujte pluh a vymieňajte závesy. Všetky ovládacie prvky sú priamo na dosah ruky.
  Joystick s 3 smerovými osami, vrátane 2 s magnetickými senzormi H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology), 33 tlačidlami, ovládacím kolieskom a mini-stickom, SimTask FarmStick je skutočný ovládací panel všetko v jednom, ktorý vám umožní ovládať všetky typy strojov.
  SimTask je nový rad produktov Thrustmaster navrhnutý pre simuláciu „farmárstva“, nákladných automobilov, autobusov a ďalších ťažkých vozidiel a strojov.
  Dizajn ovládača bol priamo inšpirovaný interiérmi špičkových moderných traktorov a poľnohospodárskych strojov, pre väčšie ponorenie a realizmus. SimTask FarmStick je kompatibilný s PC
   
  • 3-osý joystick inšpirovaný skúsenosťami spoločnosti Thrustmaster v oblasti leteckých simulácií pre ovládanie ťažkých strojov
  • Až 33 akčných tlačidiel ponúka rozsiahle ovládanie všetkých typov poľnohospodárskych strojov vďaka multifunkčnému prednému panelu s tlačidlami, ovládacím kolieskom, minipákou a kolískovými spínačmi
  • Plug & Play vo Farming Simulator, s ďalšími funkciami dostupnými pomocou tlačidla Kombo

  Ekosystém:

  Zariadenie určené pre stolné počítače. V ideálnom prípade v kombinácii so závodnými volantmi T128 alebo T248 a sadou SimTask Steering Kit, ktorá poskytuje komplexný ekosystém optimalizovaný pre Farming Simulator

  Multifunkčná rukoväť umožňujúca prístup k základným funkciám jednou rukou:

  • Tri osi riadenia a špeciálna konštrukcia pre ovládanie ťažkých a poľnohospodárskych strojov a ergonomický tvar umožňujúci dlhotrvajúce a pohodlné hranie
  • Ambidextrúsna rukoväť, ktorá ponúka režim pre pravákov a ľavákov a možnosť používať dva joysticky súčasne, napr. pre ovládanie lesníckych strojov

  Multifunkčné ovládacie rozhranie zahŕňajúce:

  • 1 ovládacie koliesko: ovládanie nastavenej hodnoty regulátora
  • 1 minipáčka: riadenie pohľadu
  • 7 tlačidiel: ovládanie zariadenia
  • 2 kolískové spínače: ovládanie hydrauliky
  • Možnosť striedania jazdných/pracovných režimov
  • Stlačením spúšte zmeníte režim rukoväte a získate prístup k 6 ďalším akciám ovládaným palcom!

  Základňa ovládača s tlačidlami umožňujúcimi užívateľom definovať ešte viac akcií:

  • Osemnásť jedinečných akčných tlačidiel.
  • Kombo tlačidlo umožňujúce používateľom nastaviť ďalšie akcie na tlačidlách základne v aplikácii Farming Simulator.
  • Identifikované čísla tlačidiel a logá, čo zaisťuje lepšie rozpoznanie funkcií.

  Presnosť a trvanlivosť vychádzajúca z leteckých simulačných ovládacích prvkov:

  • Chirurgická presnosť zaistená senzormi H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology™)
  • 16-bitové rozlíšenie pre 2 osi joysticku, ktoré poskytuje 65 536 hodnôt
  • Hall efekt bez trenia: presnosť sa časom neznižuje.
  MULTIFUNKČNÉ
  So 7 tlačidlami, 2 kolískovými spínačmi, 1 minipákom a 1 kolieskom je páka multifunkčným zariadením, ktoré vám umožní ovládať všetky typy strojov priamo na dosah ruky. Umožňuje prepínať medzi režimami „Riadenia“ a „Práce“, aby ste získali prístup k 6 ďalším akciám palcom.

  OVLÁDACÍ PANEL ALL-IN-ONE
  Základňa joysticku obsahuje 18 ďalších tlačidiel, ktoré sú plne mapovateľné na konkrétne akcie v každej hre alebo type vozidla. Tlačidlo „Combo“ vám umožňuje zdvojnásobiť počet akcií, ktoré je možné namapovať na každé tlačidlo vo Farming Simulator 22. SimTask FarmStick so svojimi 33 tlačidlami a rôznymi typmi ovládacích prvkov je joystickom a ovládacím panelom všetko v jednom, ktorý vám umožní oslobodiť sa od používania myši a klávesnice.

  ERGONOMICKÝ DIZAJN, INŠPIROVANÝ SKUTOČNÝMI POĽNOHOSPODÁRSKYMI STROJMI
  Ergonomický obojstranný dizajn vám umožní ľahký prístup k hlavným funkciám s pohodlnou manipuláciou – aj počas dlhých sedení. SimTask FarmStick bol priamo inšpirovaný interiérmi špičkových moderných traktorov a poľnohospodárskej techniky s realistickými rozmermi.

  PLUG & PLAY VO FARMING SIMULÁTORE 22
  SimTask FarmStick je kompatibilný s PC (Windows 11/10) a Plug & Play vo Farming Simulator 22 (hra nie je súčasťou dodávky). Ovládacie prvky sú automaticky mapované na každé vozidlo. Všetky tlačidlá je možné naprogramovať pre potreby každej hry (zoznam kompatibilných hier dostupný na webe podpory Thrustmaster).

  EKOSYSTÉM PRIPRAVENÝ
  Použite SimTask FarmStick v spojení so závodným volantom T128 alebo T248 a riadiacou sadou SimTask (všetko sa predáva samostatne) pre úplnú kontrolu a pohlcujúce zážitok pri simulácii kabíny vodiča z poľnohospodárskych alebo stavebných strojov. SimTask FarmStick je možné tiež použiť samostatne alebo ako duo pre technickejšie stroje, vrátane lesnej techniky Inšpirácia: SimTask FarmStick je priamo inšpirovaný kabínou obsluhy moderných špičkových traktorov a poľnohospodárskych strojov.

  Technické parametre:

  Kompatibilita: PC (Windows® 10/11)
  Plug & Play: ovládač je automaticky rozpoznaný v počítačových hrách.

  ROZMERY A HMOTNOSŤ
  výška: 23/ šírka: 19/ Hĺbka: 18,5 cm
  841 g

  OBSAH BALENIA
  Thrustmaster SimTask FarmStick
  Informácie o záruke
  ?
  Stránky o produkte Thrustmaster SimTask FarmStick:

  www.thrustmaster.com/products/simtask-farmstick/

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Gabriel, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky