INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Thrustmaster VIPER TQS MISSION PACK (4060254)

   
  joystick, drôtové pripojenieZobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  421,80 €
  (ušetrite 3,95€)
  417,85 €
  348,21 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 24 €
  Kód tovaru

  422809

  PN kód

  4060254

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Thrustmaster VIPER TQS MISSION PACK (4060254)

  Thrustmaster Viper TQS Mission Pack zahŕňa plynovú páku Viper TQS pripojenú k ovládaciemu panelu Viper Panel z lietadla Viper, najrozšírenejšieho moderného viacúčelového stíhacieho lietadla na svete - oficiálne licencovaného americkým letectvom.

  Na plný plyn smerom k nepriateľskej zóne s návratom legendárneho systému kvadrantu ovládania ťahu motora z lietadla Viper, svetoznámeho moderného viacúčelového stíhacieho lietadla - oficiálne licencovaného americkým letectvom.
  Po rokoch vývoja modelu Hotas Warthog spoločnosť Thrustmaster s hrdosťou vydáva novú repliku systému TQS lietadla Viper v mierke 1:1, ktorá ide v stopách kultového modelu Hotas Cougar od spoločnosti Thrustmaster.
  Táto replika kovovej plynovej páky pre PC v mierke 1:1 poskytuje neuveriteľný realizmus a vynikajúcu ergonómiu vďaka 21 akčným tlačidlám, 5 osám a odpojiteľným detentom.
  Užite si pevný, lineárny chod bez mŕtvych zón na plynovej páke vďaka nastaviteľnému treniu aj realistické ovládacie prvky, vrátane ikonického „slap“ prepínača CHAFF/FLARE pre nasadenie protiopatrení vo vzdušnom boji!
  Vychutnajte si úplné pohltenie vďaka ultrarealistickej kinematike letu s prístupom k detentorom Idle/Cutoff a Afterburn pomocou mechanických páčok a otáčania páky.
  Viper Panel rozširuje vaše letové a bojové možnosti o 43 kovových akčných tlačidiel (vrátane 11 virtuálnych tlačidiel), jedno trimovacie koliesko (os), otočné voliče MODE a PGRM na paneli CMDS, laserový zameriavač a prepínače rušičiek a odpaľovania zbraní.
  Táto realistická replika ovládacích prvkov lietadla Viper ponúka prvotriedny pocit vďaka kovovým tlačidlám a realistickým ovládacím prvkom - vrátane páky podvozku a funkcie odhodenia (pre prípad núdze).
  Viper TQS je kompatibilný s PC a Plug and Play je v DCS World, bez nutnosti nastavenia: zariadenie je v hre automaticky rozpoznané.
   
  • Replika kovovej páky legendárneho TQS modelu Viper v mierke 1:1, ktorá ide v stopách kultového modelu Hotas Cougar od spoločnosti Thrustmaster
  • Systém Kvadrantu pre Ovládanie Ťahu Motora pre PC, oficiálne licencovaný americkým letectvom pre neuveriteľný realizmus a vynikajúcu ergonómiu vďaka kovovým tlačidlám
  • Realistické ovládacie prvky vrátane ikonického „slap“ prepínača CHAFF/FLARE pre nasadenie protiopatrení vo vzdušnom boji
  • Pevný a lineárny chod bez mŕtvych zón pre nový Viper TQS na plyne vďaka nastaviteľnému treniu
  • Úplné pohltenie vďaka ultrarealistickej kinematike letu s prístupom k detentorom Idle/Cutoff a Afterburn pomocou mechanických páčok a otáčania páky
  • Realistická replika legendárneho ovládacieho panelu Viper, podsvietená nastaviteľnými kontrolkami
  • 64 akčných tlačidiel (vrátane 13 virtuálnych tlačidiel), 6 osí a odpojiteľné detenty
  • Chirurgická presnosť (16-bitové rozlíšenie, 65 635 hodnôt) vďaka magnetickému senzoru H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology)
  • Plug and Play v DCS World, bez nutnosti nastavenia: zariadenie je v hre automaticky rozpoznané
  • Kompatibilný so softvérom T.A.R.G.E.T pre PC: načítajte alebo vytvorte špecifické profily mapovania pre každé lietadlo, aby ste mohli rozšíriť a uložiť všetky svoje obľúbené nastavenia
  DOPLŇTE SVOJ EKOSYSTÉM
  Premeňte svoju zostavu na skutočný vojenský kokpit s replikami produktov Thrustmaster, ktoré sú oficiálne licencované americkým letectvom. V ekosystéme Thrustmaster nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali skutočným leteckým esom – od letových pák až po kormidlové systémy. Strike Hard, Strike Fast! (Zaútočte tvrdo, zaútočte rýchlo!)

  OFICIÁLNA REPLIKA VIPER TQS A PANELU
  Posuňte svoj kokpit na vyššiu úroveň výkonu vďaka Viper TQS Mission Pack amerického letectva pre PC. Zažite vynikajúcu ergonómiu s replikou v mierke 1:1 s kovovým krytom páky a replikou ovládacieho panelu z legendárneho lietadla Viper.

  LEGENDÁRNA KINEMATIKA LETU
  Vychutnajte si vernú repliku mechanického pohybu plynu Viper pozdĺž jeho osi s napínavým a plynulým chodom vďaka kovovým ložiskám. Viper TQS reprodukuje skutočný pocit vďaka svojej osvedčenej lište osi s prístupom k detentorom Idle/Cutoff a Afterburner prostredníctvom mechanických páčok a otáčania páky. Ľahko sa dá tiež prepnúť na 100% lineárnu os.


  IKONICKÉ FUNKCIE SÚBOJOV
  Viper TQS vám poskytne realistické pocity vďaka prvkom ako sú kovové ovládacie gombíky, „slap“ prepínač Chaff/Flare pre nasadenie protiopatrení vo vzdušnom boji a prepínače zatemnenia pre lepšie vtiahnutie do súbojov.

  NASTAVITEĽNÉ TRENIE
  Vďaka nastaviteľnému treniu si užijete pevný, lineárny chod bez mŕtvych zón na plyne. Konštrukcia z tlakovo liateho kovu zaisťuje konštantné trenie, ktoré sa časom nezníži, s 16-bitovou chirurgickou presnosťou vďaka magnetickému snímaču H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology).

  ERGONOMICKÉ OVLÁDACIE PRVKY
  Pripravte sa na intenzívne vzlety, súboje a pristátie vďaka 43 kovovým akčným tlačidlám (vrátane 11 virtuálnych tlačidiel), jednému trimovaciemu koliesku (os), otočným voličom MODE a PGRM na paneli CMDS a prepínačom odhodu, laserového zameriavača, rušičky.

  NASTAVITEĽNÝ PODSVIETENÝ PANEL
  Viper Panel poskytuje realistické pocity ako podsvietený panel s nastaviteľnými kontrolkami na ovládacích prvkoch podvozku a panelu TWA (Threat Warning Aux) pre absolútny realizmus!

  KOMPATIBILITA:
  Rozsiahla kompatibilita
  Kompatibilný s PC (Windows® 10, 11).
  Kompatibilný s Viper Panel*.
  Veľa možností inštalácie: montáž na stôl, do kokpitu alebo pomocou TM Flying Desk Mount* a TM Flying Clamp*

  Pozn.*Predáva sa samostatne

  Kompatibilný so softvérom T.A.R.G.E.T pre PC
  Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor softvér: môžete načítať alebo vytvoriť špecifické profily mapovania pre každé lietadlo, rozšíriť a uložiť všetky svoje obľúbené nastavenia.

  ROZMERY A HMOTNOSŤ:
  Šírka: 230 mm/ Hĺbka: 296 mm/ Výška: 260 mm Váha: 3338 g

  OBSAH BALENIA
  1 x Viper TQS systém kvadrantu ovládania ťahu motora
  1 x Viper ovládací panel
  1 x imbusový kľúč
  1 x USB-C kábel Informácie o záruke a návod na použitie
  Stránky o produkte Thrustmaster VIPER TQS MISSION PACK (4060254):

  www.youtube.com/watch?v=lZjuR1u7yfQ

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Gabriel, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky