INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Súťaž a tipy na valentínske darčeky

  Romantika nie je ľahká, ale ak toto čítate, určite hľadáte pre niekoho darček na Valentína. Či už oslavujete Valentín so svojou polovičkou, najlepšími priateľmi, deťmi, je ideálny čas ukázať , ako veľmi si ich vážite, a preto nájdete veľa rôznych nápadov na darčeky v tomto zozname.
  Súťaž a tipy na valentínske darčeky
  Darček pre ženu, pre muža, pre vás

  ​Väčšina ľudí si Valentína spája s kvetmi, čokoládou a šperkami – ale technické darčeky sú skvelou alternatívou, z ktorej sa obdarovaný bude môcť tešiť celý rok. Skvelým Valentínskym darčekom pre praktického partnera alebo partnerku môže byť kvalitný gadget alebo štýlová kabelka či peňaženka.
   

  Datacomp môže vždy kohokoľvek zachrániť pred týmto sviatkom na poslednú chvíľu. Vyberte Valentínske darčeky od romantických až po praktické. 

  Tu je niekoľko tipov.

  Inteligentný reproduktor s hlasovým asistentom

  Takéto zariadenia, ako je napríklad Google Home alebo Xiaomi, ktoré umožňujú ovládať rôzne funkcie domácnosti pomocou hlasových príkazov. Vďaka nim môže váš partner ovládať osvetlenie, termostaty, hudbu a ďalšie zariadenia jednoduchým hlasovým povelom.
  Inteligentný reproduktor s hlasovým asistentom

  Luxusná kozmetika RITUALS

  Darujte luxusné produkty na starostlivosť o pleť, ako sú napríklad kvalitné hydratačné krémy, séra, masky alebo oleje. Prekvapte ich produktmi, ktoré ich pokožka ešte nevyskúšala a zaručene ich potešíte.
  Luxusná kozmetika RITUALS

  Štýlová kabelka alebo peňaženka

  Vyberte tašku vyrobenú z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a poskytujú dostatočnú ochranu pre ich zariadenia. Zvážte aj ich osobný štýl a preferencie v dizajne - či preferujú klasický, moderný alebo športový štýl.
  Štýlová kabelka alebo peňaženka

  Notebook

  Ak váš partner potrebuje nový notebook na prácu, štúdium alebo osobné účely, je to vynikajúci darček. Pri výbere notebooku zvažte ich potreby - či potrebujú výkonný herný notebook, ľahký ultrabook na cestovanie alebo robustný pracovný notebook. Súčasné modely ponúkajú rôzne veľkosti obrazovky, výkonné procesory a dlhú výdrž batérie, takže vyberte taký, ktorý najlepšie vyhovuje ich preferenciám a použitiu.

  Smartfón

  Smartfón je tiež veľmi populárny darček, pretože je nepostrádateľným zariadením v dnešnom svete. Pri výbere smartfónu sa pozrite na ich preferencie v oblasti operačného systému (Android alebo iOS), veľkosti obrazovky, výkonu, fotoaparátu a ďalších funkcií. Zvážte aj ich súčasné zariadenie a to, či chcú aktualizovať na novší model alebo presedlať na inú značku.
  1.  
  2. Zobraziť Valentínsku ponuku
  3.  

  4. Valentínska súťaž o tablet Lenovo

  5. Pripojte sa do našej súťaže, kde máte možnosť vyhrať tablet od značky Lenovo pre vás alebo vašu milovanú osobu na Valentína! Stačí splniť niekoľko jednoduchých krokov a možno práve vy získate tento fantastický technologický darček.
  6.  
  7. Valentinska Sutaz o Lenovo Tablet
  Valentínska súťaž o Lenovo tablet

  Pravidlá súťaže

  Notebooky