INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Vymeňte starý router za nový s Wi-Fi 6

  Uvažujete už dlhšie nad výmenou vášho routru? Možno je toto práve riešenie pre vás. Do 30.6.2024 máte možnosť využiť ponuku od TP-Link.

  Dajte zbohom starým routerom

  Poriadna a kvalitná Wi-Fi sieť, ktorá pokryje signálom každý kút vášho domova je základom pre prácu, zábavu aj vzdelávanie. Možno máte doma router, ktorý síce funguje, ale sami si už občas hovoríte, že pomaly prestáva stačiť, a napriek tomu s obstaraním nového routera váhate. To všetko sa môže zmeniť.

  Máme pre vás ponuku, ktorá vám môže pomôcť pri vašom rozhodovaní.

  Jednoducho si kúpte nový router a TP-Link vám naň prispeje. Výška príspevku potom závisí od toho, aký produkt si zakúpite.
   

  Pre koho je akcia určená?

  Akcia je určená pre každého z Vás! Stačí si v dobe trvania promo akcie zakúpiť jeden z vybraných modelov TP-Link routerov či meshových systémov.

   

  Ako na to?

  Úplne jednoducho, žiadne zložitosti. Skrátka si kúpte jeden z vybraných modelov, vyplňte potrebné údaje, identifikujete staré a nové zariadenie a šrotovné je vaše. Po nevyhnutnej kontrole údajov vám bude príspevok poslaný na vami uvedený bankový účet. Chcete využiť túto akciu ? 
   
  zobraziť ponuku produktov
   

  Trvanie akcie

  Akcia trvá od 1. januára 2024 do 30. júna 2024*.

     

  Akcia sa vzťahuje iba na modely z oficiálnej českej a slovenskej distribúcie. Akcia sa vzťahuje iba na modely určené pre toto promo. Odmena nie je právne vymáhateľná.

  * TP-Link si vyhradzuje právo zmeniť podmienky akcie alebo promo predčasne ukončiť.
  Notebooky