INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, inteligentná váha, biela - otvorené balenie

  Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, inteligentná váha, biela - otvorené balenie
   

  rozbalené

  Rozbalený tovar môže mať prerušené plomby, obsahuje však kompletné balenie vrátane príslušenstva bez známok používania. Platí plná záruka min. 2 roky.
  inteligentná osobná váha určí objem vody, množstvo svalov, tuku, či kostnej hmoty a je schopná spočítať BMI a odporučiť denný príjem kalórií
  inteligentná váha, Bluetooth 5.0, Android, iOS, 16 užívateľských profilov, LED displej, povrch vyrobený z tvrdeného temperovaného sklaZobraziť viac
  Produkt je vyradený !

  V našej ponuke nájdete podobné modely. S výberom pomôžeme.

  Kód tovaru

  365577

  PN kód

  6934177707452-ROZ

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Alternatívy pre Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

  Popis produktu

  Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

  Elegantný dizajn s odolným telom a množstvom smart funkcií. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 je osobná digitálna váha s nosnosťou až do 150 kg a vysokou presnosťou senzora medzi 50 až 100 gramami. Táto inteligentná Xiaomi váha disponuje podporou Bluetooth 5.0, ktorá by mala priniesť vyššiu stabilitu a dosah konektivity, ako aj nižšiu spotrebu elektrickej energie. Vďaka aplikácií Mi Fit si tak dokážete kontrolovať stav svojej hmotnosti, vypočítať BMI a dokonca aj otestovať rovnováhu.

  Elegantný dizajn

  Xiaomi váha poskytuje dostatočný priestor pre obe chodidlá a povrch vyrobený z tvrdeného temperovaného skla je odolný proti poškriabaniu a ľahko sa čistí. Časť váhy je tvorená oceľou, zvyšuje jej pevnosť a zaisťuje stabilitu konštrukcie. Nový LED displej umiestnený pod matným povrchom nenarušuje vzhľad produktu a efektne skrytý displej, ktorý zabezpečuje jasné čítanie sa rozsvieti až tri sekundy po tom, čo sa na váhu postavíte.

  13 Presných dátových ukazovateľov

  Okrem telesnej hmotnosti vám váha pomôže získať reálny obraz o stave vášho tela. Vďaka pokročilej technológii s mimoriadnou presnosťou určí napr. objem vody, množstvo svalov, tuku, či kostnej hmoty. Na základe týchto údajov je schopná vypočítať BMI a odporučiť denný príjem kalórií.

  Aplikácia Mi Fit

  Samotná obsluha váhy je veľmi jednoduchá avšak možnosť spárovanie s aplikáciou Mi Fit v mobilnom telefóne (podporuje Android aj iOS) poskytuje možnosť sledovať históriu svojej váhy v priebehu času a analyzovať jej vývoj v závislosti na ďalších parametroch - napríklad aktivitách, zmeraných náramkom Mi Band. Zaujímavosťou je možnosť otestovať si pomocou váhy svoju stabilitu.

  Až 16 používateľov

  Automaticky identifikuje každého člena rodiny a môže uložiť až 16 užívateľských profilov. S radom komplexných algoritmov a pokročilou Bioelektrickou Impedančnou analýzou (BIA), produkuje váha presné štatistiky. Okrem váženia dospelých a detí vám váha poslúži na precízne váženie zeleniny, ovocia, tašiek s nákupom atď.

  Vlastnosti

  • meria s presnosťou na 100 gramov
  • možnosť otestovať si pomocou váhy svoju stabilitu
  • pamäť až pre 16 užívateľských profilov
  • meranie tuku, svalov, vody
  • aplikácia Mi Fit
  • výpočet BMI

  Technické parametre

  Materiál: tvrdené sklo + ABS
  Merateľný rozsah: 100 g - 150 kg
  Presnosť čítania: 50 g
  Jednotky: "catty", kilogramy, libry (prepínateľné)

  Kompatibilita: Bluetooth 5.0

  Batéria: 4x AAA batérie
  Životnosť batérie: cca 8 mesiacov

  Rozmery: 300 mm x 300 mm x 25 mm
  Hmotnosť váhy: 1,7 kg


  Rozbalený tovar môže mať prerušené plomby, obsahuje však kompletné balenie vrátane príslušenstva bez známok používania. Platí plná záruka min. 2 roky.
  Stránky o produkte Xiaomi Mi Body Composition Scale 2:

  xiaomi-mi.com

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Recenzie1

  90%
  (1x)
  Recenzie Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 sú nezávislým názorom zákazníkov, ktorí si tovar zakúpili v eshope Datacomp. Priemerné hodnotenie produktu podľa recenzií je 90%

  Erik, Bratislava

  Pridané: 31.5.2024

  90%
  • Overená značka
  Notebooky