Využite Drive-in alebo výdajné miesta pre osobný odber. Tovar expedujeme kuriérom pri platbe kartou alebo prevodom. Viac v sekcií kontakty.

Nitra sluzby
Homeoffice s Asus

.
 

Xiaomi Mi Home smart systém

Xiaomi Mi Home inteligentný smart systém prináša cenovo dostupné produkty na zariadenie inteligentnej domácnosti pre Vaše bezpečie a komfort. Vďaka aplikácií Mi Home tak budete mať celý domov pod palcom.

Žijeme v modernom svete plnom nových technológií a Xiaomi svojimi produktmi napreduje a stále posúva hranice. Xiaomi ako svetovo známy technologický gigant má vo svojej bohatej ponuke aj množstvo zariadení pre smart domácnosť.
xiaomi ekosystem
Čoraz častejšie sa stretávame so spojením inteligentná domácnosť. Tento pojem nesie domácnosť vybavená rôznymi inteligentnými senzormi, ktoré navzájom komunikujú a poskytujú tak bezpečie a pohodlie. Majte svoj domov či kanceláriu alebo chatu pod kontrolou aj keď tam práve nieste. Jednoducho premente svoju domácnosť na smart domácnosť a získajte množstvo výhod

Aplikácia Mi Home | Xiaomi smart senzory | Smart zariadenia | Kuchyňa | Zdravie a krása | Osvetlenie
 

Xiaomi inteligentný ekosystém je systém smart zariadení, ktoré navzájom dokážu komunikovať a plniť zadané úlohy vďaka predom určených hodnôt. Napríklad vypnutie klimatizácie pri otvorenom okne alebo zapnutie osvetlenia pri pohybe a množstvo ďalších.
 

Aplikácia Mi Home

Majte celý domov pod palcom. Nastavte si, kedy sa má svetlo rozsvietiť alebo zhasnúť, zapnite si kúrenie či klimatizáciu, alebo si pripravte večeru či horúci nápoj po ceste domov vďaka aplikácií Mi Home spolu so  Xiaomi setom senzorov. 

Nastavenie aplikácie Mi Home

Xiaomi ekosystém pracuje na jednoduchom princípe. Pripojte svoj smartfón na Vašu domácu WiFi sieť. Následne po stiahnutí aplikácie Mi Home, ktorá je dostupná pre Android aj iOS, si pridajte a spárujte Xiaomi smart zariadenia.

Tieto pripojené zariadenia zbierajú dáta a vybrané poskytujú aj možnosť ovládania na diaľku priamo v aplikácií. Do aplikácie je možné pridať aj Xiaomi Set senzorov a pomocou nich určiť podmienky zapnutia smart zariadení.

xiaomi aplikacia

Monitorovanie smart zariadení

Prostredníctvom aplikácie Mi Home môžete monitorovať aktuálny stav Vášho pozemku pomocou kamery. Pokrok Xioami robotického vysávača v upratovaní, uvidíte pomocou mapy a čistotu ovzdušia preveríte vďaka Xiaomi čističke vzduchu.

Xiaomi smart senzory 

Vďaka Mi Home setu senzorov jednoducho vytvorte bezpečné a pohodlné bývanie. Vybavte svoju domácnosť senzormi a detektormi, ktoré ochránia nielen Vás, ale aj váš majetok. Xiaomi ponúka set senzorov, ktorej hlavnou súčasťou je riadiaca jednotka (control hub).

Táto riadiaca jednotka sa dokáže pripojiť na WiFi sieť a následne komunikovať pomocou vlastnej siete ZigBee, ktorá pracuje na podobnom princípe ako Bluetooth, avšak je to privátna sieť Xiaomi produktov.

Výhodou ZigBee konektivity je jej veľmi nízka spotreba batérie vďaka čomu vydržia klasické batérie v senzoroch aj niekoľko rokov. Ďalšou výhodou je nezávislosť na WiFi sieti a tak sa nemusíte obávať že aj pri výpadku internetu Vaše smart produkty už viac nebudú smart.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Xiaomi smart set, postará sa o vašu inteligentnú domácnosť 

Základnou časťou Xiaomi senzor setu je riadiaca jednotka, ktorú spárujete prostredníctvom Wi-Fi s akýmkoľvek zariadením zo Xiaomi ekosystému. Následne nastavte pravidlá ich fungovania a vzájomnej kooperácie v aplikácii Mi Home.

Podľa toho nastavte reťazovú reakciu zariadení na podnet z okolia. Vaše možnosti sú bez limitov. Riadiaca jednotka navyše disponuje aj LED podsvietením so 16 miliónmi farieb a reproduktorom, ktorý je možno využiť ako zvonček či alarm proti krádeži.

xiaomi hub

Inteligentné Mi Senzory na okná a dvere poskytujú zabezpečenie pre efektívnejšiu ochranu vašej domácnosti. Pomocou nich nastavte osvetlenie v domácnosti, nech sa zažne ihneď po vašom príchode, resp. otvorení dverí.

Spite pokojne s vedomím, že Váš alarm a telefón Vás upozornia, keď niekto nepovolaný otvorí vchodové dvere. Nastavte Vašu Xiaomi čističku vzduchu, nech sa automaticky vypne, keď je okno v miestnosti otvorené, či zatvorené

Pomocou Mi bezdrôtového tlačidlo kontrolujte jedným tlačidlom niekoľko zariadení Xiaomi. Ovládacie tlačidlo je možné premiestňovať kdekoľvek vo Vašej domácnosti a tak využiť možnosti jeho nastavenia.
Iba jedným kliknutím, dvojklikom alebo dlhým stlačením dokážete priradiť k zapnutiu, vypnutiu spotrebičov, svetiel alebo bezpečnostného systému, ktorého centrom je Mi Control Hub

xiaomi motion sensor

Mi pohybový senzor dokáže automaticky identifikovať pohyb vo svojom okolí vďaka infračervenej technológií. Je vyrobený z vysoko odolného nehorľavého ekomateriálu. Polyolefínová šošovka je schopná vysoko presného príjmu svetla. Primárnou funkciou je detekcia pohybu, sekundárnou je napríklad spustenie zvolených zariadení či spustenie alarmu.

Súčasťou balenia je:
Mi Control Hub, Mi Senzor na okná a dvere 2x, Mi pohybový senzor 2x, Mi bezdrôtové tlačidlo, manuál, inštalačný nástroj.

xiaomi sensor set

Inteligentné smart zariadenia

Zjednodušte si bývanie vďaka inteligentným smart zariadeniam, ktoré prinesú pohodlie a bezpečnosť nielen do domácnosti. Smart zariadenia v sebe už majú integrované smart senzory a WiFi vďaka čomu sa dajú jednoducho ovládať pomocou aplikácie pre smartfóny Mi Home.

Bezpečný domov vďaka kamere Xiaomi Mi Home 360° 

Zabezpečte svoj domov a majte prehľad čo sa deje pomocou Xiaomi Mi Home. Po pripojení na sieť WiFi je  Xiaomi Mi Home kamerou možné pohybovať až o 360 stupňov pre väčší rozhľad. Inteligentný senzor AI zaznamená každý pohyb a prostredníctvom aplikácie Vás o ňom okamžite informuje.

xiaomi mi 360 kamera

Rozlíšenie 1080p Full HD sa postará o ostré zábery a spolu s infračerveným senzorom nestratia na kvalite ani v noci. Prostredníctvom zabudovaného mikrofónu a reproduktoru je možná obojstranná komunikácia aby ste tak mohli ostať v kontakte so svojimi domácimi miláčikmi nonstop.

xiaomi app camera 360
Kľúčové vlastnosti
 • full HD rozlíšenie 1080 p
 • zorný uhol, ktorý sníma plných 360°
 • infračervené nočné videnie
 • vstavaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu
 • podpora hlasového asistenta Alexa a Google
 • detekcia pohybu pomocou AI
 • upozornenia na pohyb cez Mi Home aplikáciu
 • ovládanie a obojstranná komunikácia pomocou Mi Home aplikácie
 • možná inštalácia aj hore nohami

Poriadok na prvom mieste s vysávačmi Xiaomi Roborock

Xiaomi Roborock Sweep One S50 je vysoko výkonný plne automatický robotický vysávač ktorý dokáže aj vytierať. Vysávač dokáže rozpoznať typ povrchu a tak prispôsobiť svoj výkon a vytieranie. Sací výkon o tlaku až 2000P zabezpečí japonský motor značky NIDEC.

Pomocou domovskej aplikácie mi môžete zapnúť a diaľkovo riadiť robota, zmeniť režim čistenia alebo nastaviť rozvrhy. A tak môže vysávač začať s upratovaním hneď ako odídete z domova. V aplikácií je možné si pozrieť mapu kde aktuálne vysávač upratuje a nastaviť konkrétnu rozlohu vysávania.

xiaomi roborock app

Kľúčové vlastnosti
 • vysoko výkonný motor NIDEC so sacím tlakom až 2000P
 • mop s nádržkou na vodu v tele vysávača
 • 12 senzorov skenuje celé okolie Vašej domácnosti 1800 x za sekundu
 • 5200 mAh Li-ion batérie a 2,5 hodiny nepretržitej prevádzky
 • možnosť ovládania vysávača cez chytrú aplikáciu Mi Home
 • detektor schodov, detektor múrov, detektor plnej nádoby na odpad

Zlepšite kvalitu svojho ovzdušia so Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Čistička vzduchu Xiaomi Mi 3H poskytuje skutočný trojvrstvový filter True HEPA, ktorý eliminuje 99,97% dymu, domáceho prachu, plesní, peľu a ďalších jemných častíc s veľkosťou len 0,3 mikrónu. Zvýšený výkon pohlcuje CADR častice až o 22% viac a pokrýva tak plochu čistenia o rozmeroch 126 metrov štvorcových za hodinu.

Čistička ponúka presný laserový senzor častíc na detekciu kvality vzduchu a automatické nastavenie rýchlosti ventilátora. S dotykovým displejom OLED nastavíte pracovný režim a zobrazíte stav produktu a kvalitu vzduchu.

xiaomi cisticka vzduchu

Čističku vzduchu je možné diaľkovo ovládať pomocou aplikácie Mi Home, ktorá Vám umožní vybudovať inteligentný domov s inými Xiaomi smart produktmi. Cez aplikáciu je čističku možné zapnúť a vypnúť, overiť aktuálnu teplotu, vlhkosť vzduchu a kvalitu ovzdušia.

Nastaviť si rozvrh čistenia vzduchu alebo ho podmieniť otvoreným oknom. Dostupný je aj údaj o aktuálnom stave samotného filtra a potrebe ho vymeniť. Dokáže spolupracovať aj s Google Assistant a Amazon Alexa pre pohodlné hlasové ovládanie. 


Kľúčové vlastnosti
 • trojvrstvový filter True HEPA
 • zvýšený výkon pohlcovania častíc CADR o 22%
 • ovládanie pomocou Mi Home aplikácie
 • laserový senzor častíc na detekciu kvality vzduchu
 • automatické nastavenie rýchlosti ventilátora
 • dotykový OLED displej

Uľahčite si prácu v kuchyni so Xiaomi smart pomocníkmi

Xioami prináša aj niekoľko vychytávok na uľahčenie práci v kuchyni vďaka ktorým si pripravíte večeru či teplý nápoj aj po ceste domov.

Xiaomi Mi Smart rýchlovarná kanvica
So Xiaomi Mi Smart rýchlovarnou kanvicou je zohriatie vody oveľa rýchlejšie a bezpečnejšie. Kvalita čistoty vody je vďaka nerezovej oceli 304 nadpriemerne vysoká. Nádobu je možné naplniť od 1,1 litra až do 1,5  litra vody. Vriacu vodu vám zabezpečí s výkonom 1800 W už do 5 minút.

xiaomi smart kanvica

Mi Smart Kettle používa britské termostaty STRIX, ktoré kladú dôraz na presné riadenie teploty a vydržia až 10 000 krát dlhšie ako bežné termostaty. Hneď ako dôjde k varu vody alebo je v kanvici nedostatok vody, kanvica sa automaticky odpojí od zdroja elektrickej energie

Po prepojení Xiaomi Mi Smart rýchlovarnej kanvice s aplikáciou Mi Home ju môžeme zapnúť alebo vypnúť na diaľku, vidieť aktuálnu teplotu vody a vybrať si na akú teplotu má kanvica vodu zohriať.

xiaomi kanvica app
Kľúčové vlastnosti
 • konštrukcia z nerezovej oceli 304
 • výkon až 1800 W
 • vysoko kvalitný termostat STRIX pre dlhšiu životnosť
 • trojitá bezpečnostná ochrana
 • ovládanie pomocou Mi Home App
 • LED svetlo s indikáciou teploty vody

Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker
Xiaomi smart ryžovar je ideálnym pomocníkom v kuchyni nielen pre začiatočníkov. 
O rovnomerné varenie nielen ryže sa postará elektromagnetická indukcia ktorá zanechá v jedle všetky živiny. Kvalitná liatinová nádoba sa postará o tepelnú stabilitu. Špeciálna nepriľnavá PFA vrstva povrchu zabezpečí že sa Vám ryža neprilepí.

Pomocou Mi Home aplikácie môžete ryžovar ľahko ovládať a uvariť si večeru na diaľku. V aplikácií je tiež možné nastaviť preferencie chuti na základe ktorých, sa dá ovplyvniť textúra, tvrdosť a lepivosť ryže podľa preferencie každého. V aplikácií je možné oskenovať kód ryže a podľa toho ju pripraviť alebo si vybrať z receptov na prípravu iných jedál.

xiaomi ryzovar app
Kľúčové vlastnosti
 • varenie pomocou elektromagnetickej indukcie
 • nepriľnavá PFA vrstva povrchu
 • liatinová nádoba sa postará o tepelnú stabilitu
 • ovládanie pomocou Mi Home App
 • LED displej s ukazovateľom času

Budte zdraví, krásni a fit

Xiaomi inteligentné produkty pre zdravie a krásu Vám zjednodušia ranné ale aj večerné úkony osobnej hygieny a starostlivosti o telo.

Xiaomi Mi sonická zubná kefka
O zdravie vašich zubov sa postará Xiaomi sonická kefka, ktorá  ponúka optimálny komfort s naozaj hlbokým čistením. Šesť vstavaných vysoko presných senzorov dokáže rozpoznať gestá čistenia a zaznamenať oblasť čistenia. Taktiež dobu čistenia a analyzuje dáta, aby vám poskytol skóre, ktoré Vás informuje o miestach, ktoré ste vynechali a celkovej kvalite čistenia priamo v aplikácií Mi Home.

Mi Sonic Electric Toothbrush má zabudovanú 700mAh lítiovú batériu, ktorá má v porovnaní s NiMh batériou dlhšiu výdrž a žiadny pamäťový efekt. Na jedno plné nabitie vydrží batéria až 18 dní. Zároveň s použitím mobilnej aplikácie možno zobraziť zvyšné percentá batérie, aby sa predišlo náhlemu vybitiu kefky.

xiaomi kefka app

Kefka ponúka 3 režimy čistenia
štandardný režim: spĺňa každodenné potreby na čistenie
jemný režim: starostlivo chráni ďasná pri čistení zubov
osobný režim: pripojte kefku k aplikácii Mi-home pomocou technológie Bluetooth a prispôsobte si vlastný režim čistenia podľa vašich každodenných zvykov a potrieb čistenia


Kľúčové vlastnosti
 • zubná kefka má vysokofrekvenčné vibrácie a silný výkon
 • kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush je odolná voči vode
 • protišmykový povrch na zadnej strane 
 • životnosť batérie zubnej kefky je pri plnom nabití až 18 dní
 • hlavica má kvalitné mäkké štetiny od spoločnosti DuPont
 • zubnú kefku je možné ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Mi Home APP
 

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
Táto inteligentná váha Xiaomi vďaka 13 presným dátovým ukazovateľom určí nielen hmotnosť ale aj objem vody, množstvo svalov, tuku, či kostnej hmoty v tele. S radom komplexných algoritmov a pokročilou Bioelektrickou Impedančnou analýzou (BIA), produkuje váha presné štatistiky. Okrem váženia dospelých a detí vám váha poslúži na precízne váženie zeleniny, ovocia, tašiek s nákupom atď.

xiaomi smart vaha

Elegantný dizajn displeja zabezpečuje jasné čítanie pomocou LED technológie. Automaticky identifikuje každého člena rodiny a môže uložiť až 16 užívateľských profilov. Aplikácia Mi Home ukladá dáta aby ste tak mali prehľad o Vašom stave a pokroku. Taktiež pomôže s výpočtom BMI a určí tak Váš aktuálny stav.

mi home app vahaVlastnosti
 • meria s presnosťou na 100 gramov
 • životnosť batérie až 8 mesiacov
 • pamäť až pre 16 užívateľských profilov
 • meranie tuku, svalov, vody

Smart osvetlenie domácnosti

Rozžiarte celú svoju domácnosť pomocou inteligentného Xiaomi osvetlenia. Vďaka širokému výberu smart osvetlenia od stolných lámp až po lustre či LED pásy, tak vytvoríte dokonalú atmosféru v každej izbe či kancelárií.

Xiaomi smart osvetlenie je možné spárovať s aplikáciou Mi Home a ovládať na diaľku alebo podmieniť podmienky svietenia s pomocou Xiaomi Mi Senzor Setu a vytvoriť tak automatické osvetlenie za akýchkoľvek podmienok.

xiaomi ziarovka

Osvetlite celú izbu pomocou Xiaomi stropného osvetlenia alebo inteligentnej žiarovky. Jednouchá montáž a možnosť nastavenia ľubovoľnej svietivosti či farby. Vďaka možnosti pripojenia na WiFi a aplikácie Mi Home tak máte o pohodlie postarané a nemusíte už vstávať z postele aby ste vypli svetlo.

Xiaomi má vo svojej ponuke aj LED pás, ktorý je ľahko upevniteľný a mimoriadne flexibilný. Svojou pružnosťou tak jednoducho kopíruje tvar akéhokoľvek povrchu. Farbu a intenzitu svetla môžete ľahko synchronizovať s rytmom obľúbenej hudby a vytvoriť tak perfektnú atmosféru. Okrem ovládača je k dispozícii aj ovládanie prostredníctvom aplikácie Mi Home.

xiaomi light

Inteligentné stolné lampy Xiaomi majú moderný, minimalistický dizajn. Tieto smart LED lampy ponúkajú možnosť prispôsobenia svetla k činnosti, ktorú práve vykonávate. Nastaviť je možné jas ale aj teplotu svetla. Samozrejmosťou je ovládanie pomocou Mi Home aplikácie či hlasovým asistentom.

Pre tých čo sa boja tmy je tu nočná lampička na stolík a  nočné svetlo s pohybovým senzorom. Elegantné prevedenie lampy na nočný stôl ponúka na výber zo 16 miliónov podmanivých farieb s nastaviteľným jasom aby nepôsobila pri spánku rušivo. Dotykové ovládanie rovnako ako ovládanie cez Mi Home app poskytuje aj oneskorené vypnutie.  

xiaomi bedside lamp 2

Svetlo s pohybovým senzorom je možné umiestniť kamkoľvek. Svetlo sa automaticky zapne v tmavom prostredí a svieti 15 sekúnd. Sníma uhol 120 stupňov do vzdialenosti 5 až 7 metrov a má extrémne nízku spotrebu energie iba 3 x AAA batérie.Pozrite si celú ponuku Xiaomi inteligentnej domácnosti


Datacomp je certifikovaným predajcom tovaru a zaručuje jeho kvalitu a originálny pôvod. Výhodou autorizovaného predajcu je jeho plné servisné krytie a oficiálna distribúcia pre Slovensko.
 

xioami partner
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 • 5
  predajní
 • 20 rokov
  20 rokov
  na trhu
 • 200 000 objednávok ročne
  200 000
  objednávok ročne
 • 70 000 položiek skladom
  70 000
  položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky