INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Yealink A20-020 s tabletem, all-in-one A20 (20 MP kamera, zorný ú.:133°, 8 MEMS mikrofonů, repro)

  Yealink A20-020 s tabletem, all-in-one A20 (20 MP kamera, zorný ú.:133°, 8 MEMS mikrofonů, repro)
   
  Videokonferenčné all-in-one riešenie
  Videokonferenčné all-in-one riešenie postavené na OS Android a určené pre MS Teams. Je ideálnym zariadením pre malé zasadacie miestnosti až pre 8 osôb.Zobraziť viac

  skladom 

  2 268,00 €
  1 890,00 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 130 €
  Leasing Grenke pre firmy
  Kód tovaru

  420379

  PN kód

  10001271

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Yealink A20-020 s tabletem


  Yealink MeetingBar A20 je vďaka svojmu all-in-one riešeniu ideálnym zariadením pre malé zasadacie miestnosti až pre 8 osôb.

  Yealink A20 s 20MP kamerou a 133 ° ultraširokým uhlom záberu poskytujú vynikajúcu kvalitu videa. Parametre, medzi ktoré patrí elektrická krytka objektívu alebo funkcia Auto-Framing a Speaker tracking (Sledovanie aktuálne hovoriaceho), umožní účastníkov zažiť bezpečnejšiu a múdrejšiu videokonferenciu.

  8 MEMS mikrofónnych polí a technológie Yealink noise proof (inteligentná technológia odstránenia hluku) prináša vynikajúci prenos zvuku vo full duplexnom režime a zaistí tak, že je vidieť aj počuť každého účastníka konferencie. A20 navyše integruje riadiacu jednotku, kameru, mikrofóny, reproduktory, Wi-Fi a Bluetooth do jedného zariadenia, čo zaistí jeho jednoduché a bezproblémové nasadenie.

  A20 podporuje cloudovú platformu Microsoft Teams, nie je preto vyžadované žiadne PC alebo Mac. Ďalším bonusom je možnosť zdieľania obsahu a whiteboardu, čo napomôže efektívnejšej a zrozumiteľnejšej konferencii. Jednoduché a flexibilné nasadenie, ale aj výkonné funkcie poskytnú vynikajúci zážitok pri spolupráci cez toto videokonferenčné riešenie.
   

  Inteligentné videokonferenčné riešenie

  Yealink A20 pracujúce na OS Android 9.0 umožňuje vďaka natívnemu prostrediu Microsoft Teams ovládať všetky funkcie jedným dotykom na dotykovom paneli alebo diaľkovým ovládačom. Taktiež podporuje dva typy zdieľania 1 a funkciu Whiteboard, vďaka ktorým bude pri schôdzke zaistená vyššia produktivita a lepšia kooperácia.

  Čistý obraz

  Chipset Qualcomm Snapdragon 845 kvalitné spracovanie obrazu a kódovacie alebo dekódovacie schopnosti. Okrem toho sa Yealink A20 môže pýšiť 20MP kamerou, ktorá poskytuje používateľom vysoko kvalitný videokonferenčný zážitok. Vďaka superširokému zornému poľu 133° je viditeľný každý účastník videokonferencie aj bez nutnosti manuálneho nastavovania kamery. Navyše je možné automaticky optimalizovať nastavenie kamery tak, aby dokázala reagovať na aktuálne svetelné podmienky v zasadacej miestnosti, čo zaistí, že všetci účastníci konferencie budú vždy dobre viditeľní.

  Inteligentná videokonferencia s umelou inteligenciou

  Umelá inteligencia s funkciami Auto Framing (Orámovanie všetkých účastníkov konferencie) a Speaker Tracking (Sledovanie aktuálne hovoriaceho). A20 umožňuje nielen automatický záber na skupinu účastníkov konferencie podľa ich aktuálneho počtu a rozmiestnenia po miestnosti, ale aj automatické priblíženie hovorcu bez nutnosti nastavovať kameru. Účastníci sa tak môžu plne sústrediť na konferenciu bez nutnosti meniť pozície záberu kamery.

  Presná lokalizácia zvuku s Full-duplexným režimom

  Vďaka 8 MEMS mikrofónnym poliam má A20 výborné schopnosti na odstránenie šumu a rušenie. Nová technológia Yealink noise proof prináša vysoko kvalitné full-duplexné hovory s presnejšou detekciou hlasu hovoriaceho.

  Design All-in-one pre rýchle spustenie

  Integrácia riadiacej jednotky, kamery, mikrofónov, reproduktora, Bluetooth a WiFi zaberie minimum miesta a odstráni problém s množstvom kabeláže. Pre zahájenie videokonferencie je nutné iba pripojiť zariadenie do napájania a pomocou HDMI k obrazovke. Jednoduchú správu zariadenia je možné vykonávať cez Yealink Device Management.

  1 zariadenie Yealink A20 vo verzii Teams túto funkciu zatiaľ nepodporuje

  Technické parametre

  Ethernet porty: 1x10/100/1000 Mb/s
  MCU: Nie
  Endpoint: Áno
  Zdieľanie plochy: Áno
  Zoom kamery: 8x digitálna e-PTZ kamera
  Rozsah uhlov kamery: Horizontálny záber 133°
  Externé mikrofóny: Nie, 8x integrovaný mikrofón
  Signalizácia: Teams, office 365
  Dátové rozhrania: USB 2.0
  HDMI výstup: 2x
  Line-in/Line-out: Nie/Nie
  USB: Áno
  Príročky: Český krátky návod
  Záruka: 2 roky   
  Stránky o produkte Yealink A20-020 s tabletem:

  www.yealink.com

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Andrej, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Zaradenie produktu

  Notebooky