INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Yealink MB65-A001 - all in one, obrazovka 65", ozvučenie, kamera

  Yealink MB65-A001 - all in one, obrazovka 65", ozvučenie, kamera
   
  Yealink MeetingBoard65 Efektívne uľahčuje digitálnu spoluprácu
  Yealink MeetingBoard65 efektívne uľahčuje digitálnu spoluprácu tým, že kombinuje všetko v miestnosti, od výpočtovej jednotky až po široký 65 palcový dotykový displej pre spoluprácu, kameru 4K, pole mikrofónov, reproduktory a vstavaný Microsoft Teams.Zobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  4 535,15 €
  3 779,29 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 260 €
  Leasing Grenke pre firmy
  Kód tovaru

  420380

  PN kód

  10001533

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Yealink MB65-A001 - all in one

  Odomknite kreatívnu tímovú prácu

  Yealink MeetingBoard65 efektívne uľahčuje digitálnu spoluprácu tým, že kombinuje všetko v miestnosti, od výpočtovej jednotky až po široký 65 palcový dotykový displej pre spoluprácu, kameru 4K, pole mikrofónov, reproduktory a vstavaný Microsoft Teams. Operačný systém Android 10 a osemjadrový vysoko výkonný čipset ponúkajú maximálny výkon. Užívatelia môžu rýchlo a ľahko využívať videokonferencie so spoluprácou na whiteboarde s možnosťou integrovanej vzdialenej správy pre tých, ktorí pracujú z domova alebo mimo pracoviska.
   

  Píšte plynulo, tvorte slobodne

  Citlivý displej a kreatívne funkcie tabule MeetingBoard, ako napr. nástroje kreslenia, diagramy pre spoluprácu a ďalší bohatý obsah, pomáhajú zvýšiť kreativitu a produktivitu tímu. Microsoft Whiteboarding, zaisťuje bezproblémovú spoluprácu v reálnom čase počas brainstormingu, plánovanie projektov alebo riešenie problémov pomocou jednoduchých kliknutí na chytré tabuli.

   

  Pozrite sa na všetky a buďte lepšie pripojení 

  Vďaka kamere s rozlíšením 4K a výkonnému kódovaniu a dekódovaniu MeetingBoard65 realizuje skutočne plynulé a stabilné HD schôdzky tímov. Kamera je založená na technológii umelej inteligencie a prináša funkciu autoframing, speaker tracking (sledovanie hovorcu) a spracovanie obsahu z viacerých zdrojov.
   


   


   

  Počuť a byť počutý, vždy zreteľne

  Vďaka vstavaným 16 mikrofónom MEMS s beamforming technológii a sústave šiestich výkonných reproduktorov - 4 reproduktory s plným rozsahom a 2 výškové reproduktory MeetingBoard poskytuje HD plne duplexný stereofónny zvuk s pokrytím až 8 metrov. MeetingBoard je vybavený nezávislým zvukovým procesorom a algoritmom na potlačenie šumu založeným na umelej inteligencii spoločnosti Yealink, čo zaisťuje čistotu hlasu aj v otvorenom priestore.

   

  Zjednodušený pracovný priestor

  Stojan na kolieskach (voliteľné) alebo držiak na stenu (súčasť balenia), vyberte si spôsob, ktorý vám vyhovuje. Stačí zapojiť len kábel napájania a všetky vaše miestnosti jednoducho premeníte na pracovný priestor pre spoluprácu.
   

  Technické parametre

  Video rozlíšenie: 4K, 30fps
  Zdieľanie plochy: Áno
  Rozsah uhlov kamery: Horizontálny záber 120°
  Platforma: Teams, office 365
  Stránky o produkte Yealink MB65-A001 - all in one:

  www.yealink.com

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Andrej, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Zaradenie produktu

  Notebooky