skladom
Moje konto
Adler AD 7036, ručný vysávač
bezvreckový vysávač, farba oranžová sivá, objem 1,5 l, príkon 800 W, napájanie z 230V, akčný rádius 6 m, suché vysávanie, EPA filterZobraziť viac
50,00 €
40,65 € bez DPH
Kód tovaru
453308
PN kód
Adler AD7036
Výrobca
Záruka
24 mesiacov
Predĺžená záruka a poistenie
Parametre
|
Spotrebná elektronika |
|
|---|---|
|
Farba |
oranžová sivá |
|
Vnútorný objem Celkový vnútorný objem v litroch
|
1,5 l |
|
Príkon množstvo energie vo Wattoch, ktoré zariadenie spotrebúva
|
800 W |
|
Zdroj energie |
230 V |
|
Akčný rádius |
6 m |
|
Vysávanie |
suché |
|
Filter |
EPA |
OPÝTAJTE SA PORADCU
Predĺžená záruka
Predĺžte si záruku a vyriešte vaše obavy zo servisných nákladov aj po uplynutí zákonnej záruky. Predĺženú záruku alebo poistenie je možné zakúpiť pre súkromnú osobu aj pre firmu. Predĺžená záruka začína platiť po skončení zákonnej 2 ročnej doby.
Alternatívy v kategórií Podlahové výsavače 5
Zaradenie produktu














Popis produktu
Adler AD 7036
Ručný vysávač Adler AD 7036 je profesionálne zariadenie s vysokou účinnosťou, ideálne pre pohodlné čistenie mnohých miestností a interiéru vozidla. Vysoko kvalitný bezsáčkový vysávač bude fungovať v každej domácnosti. Pracovný dosah až 6 metrov vám umožní vysávať celý byt alebo kanceláriu bez toho, aby ste museli hľadať zásuvky. Pohodlné uchopenie a nízka hmotnosť zariadenia uľahčujú pohyb medzi čistenými miestnosťami. Nemusíte sa viac báť o poškriabanie podlahy alebo nedostatok miesta na uloženie vysávača!Pozoruhodná je funkcia vertikálneho vysávania, vďaka ktorej môžete čistiť ťažko prístupné miesta v byte, štrbiny v nábytku alebo dokonca ľahko vysávať auto. Veľmi výhodná kombinácia niekoľkých funkcií v jednom praktickom prístroji! Filter a nádoba na 1,5 l nečistôt sú vhodné na umývanie pod vodou, čo tiež uľahčuje použitie. Navyše je nádoba priehľadná, takže môžete odsledovať množstvo prachu a okamih, kedy ho musíte vysypať. Vysávač má aj teplotný senzor, ktorý chráni prístroj pred prehriatím. Vypínač na viditeľnom a ľahko prístupnom mieste umožňuje rýchle zapnutie a vypnutie vysávača. Uzatváracia konzola zabraňuje samovoľnému odpojeniu nádoby na prach. Uvoľňovacie tlačidlo uľahčuje demontáž a čistenie bez toho, aby ste sa museli dotknúť nečistôt. Veľkým plusom je úspora peňazí na vreckách, pričom sa nemusíte obávať, že by ste dokončili vysávanie pretože už nemáte ďalšie vrecko!
Charakteristika a technické údaje:
Bezvreckový cyklónovýAkčný rádius 6 metrov
Maximálny výkon: 800 W
Plastový filter a nádoba sú vhodné na čistenie vodou
Objem nádoby na prach 1,5 l
Ľahký a praktický
Rozmery zariadenia: 21x23,5x120 cm
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Dĺžka napájacieho kábla: 5 m
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
www.adler.com.pl/index.php/en/Main/Produkt/ad_7036