INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  ASUS nekonečná snaha o dokonalosť

  Spoločnosť ASUS, založená v roku 1989, je nadnárodná spoločnosť známa pre najlepšie základné dosky na svete a vysoko kvalitné osobné počítače, monitory, grafické karty, routery a ďalšie technologické riešenia.
  asus
  Spoločnosť ASUS dnes navrhuje a buduje inteligentné technológie novej generácie, ktoré poskytujú neuveriteľné zážitky, ktoré vylepšujú životy ľudí po celom svete.Názov spoločnosti ASUS vychádza z mena Pegas (Pegasus). Pegas bol v gréckej mytológii okrídlený kôň, ktorý bol symbolom múdrosti a poznania. ASUS stelesňuje silu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného tvora. S každým novým výrobkom, ktorý vytvorí, mieri vyššie a vyššie.

  Spoločnosť ASUS má momentálne bohaté portfólio produktov

  ASUS notebooky

  ponuka Asus notebookov

  Chromebook

  Vďaka výdrži batérií cez 10 hodín a ultra tenkému a ľahkému dizajnu vám Chromebook ASUS poskytuje celodennú slobodu - a je pripravená ísť kedykoľvek kamkoľvek práve potrebujete!
  Asus Chromebook

  Expertbook

  Séria ExpertBook je špeciálne prispôsobená pre malé a stredné podniky a je navrhnutá tak, aby bola šetrná k rozpočtu a extrémne spoľahlivá, ideálna pre začínajúce podniky na ceste k úspechu.
  Asus ExpertBook

  Vivobook

  Farby, ktoré zodpovedajú vášmu naturelu. Odvážna a mladistvá séria ASUS Vivobook je navrhnutá tak, aby na prvý pohľad ukazovala, kto ste. Vďaka špičkovému výkonu, inovatívnemu pántu ErgoLift a displeju NanoEdge vám pomôže plniť vaše každodenné úlohy.

  Asus Vivobook

  Zenbook

  Zenbook je kompaktný, tenký a ľahký, s najlepšou inovatívnou technológiou pre notebooky, displejmi NanoEdge, precíznym spracovaním a nekompromisným výkonom.

  Asus Zenbook

  ProArt Studiobook

  ProArt Studiobook je vďaka extrémnemu výkonu, profesionálnej grafike a farebne presnému širokouhlému displeju ten najlepší notebook pre serióznych tvorcov.

  ProArt Studiobook

  Notebooky TUF Gaming

  V ešportoch môže rozdiel medzi víťazstvom a porážkou rozhodnúť aj milisekunda. Herné notebooky ROG Strix sú preto vybavené tak, aby vám poskytli konkurenčnú výhodu a poskytovali vysoké snímkové frekvencie, ktoré pre dnešné najpopulárnejšie hry potrebujete pre bezkonkurenčnú presnosť a hodvábne plynulú grafiku.

  Asus TUF Gaming

  Notebooky ROG – Republic of gamers

  ROG bola založená s cieľom vytvoriť najvýkonnejšie a najvšestrannejšie herné notebooky na svete. Naše prémiové zariadenia zlepšujú herné zážitky pomocou displejov najlepších vo svojej triede, špičkových grafík a inovatívnych riešení chladenia, ktoré posúvajú výkon na nové úrovne.

  Asus ROG - Republic of Gamers

  ASUS monitory

  ponuka Asus monitorov

  ASUS Eye Care

  Monitory ASUS Eye Care získali najväčší počet certifikátov TÜV Rheinland s nízkymi emisiami modrého svetla a bez blikania. Monitory ASUS Low Blue Light disponujú ponukou OSD, ktorá vám umožňuje prístup k štyrom rôznym nastaveniam filtra modrého svetla na obrazovke. Technológia ASUS Flicker-Free využíva inteligentné dynamické nastavenie podsvietenia na zníženie blikania, čo vás chráni pred únavou, podráždením a namáhaním očí.
  ASUS Eye Care

  Dotykové

  Dotykové monitory ASUS kombinujú 10-bodovú viacdotykovú funkciu s vynikajúcou kvalitou obrazu, flexibilným pripojením a skvelou ergonómiou. Presná viacdotyková obrazovka umožňuje až 10 súčasných dotykov a je optimalizovaná na použitie so systémom Windows 10, čo používateľom umožňuje pracovať inteligentnejšie a efektívnejšie.
  ASUS dotykove displeje

  Business

  Monitory ASUS Business obsahujú integrovanú webovú kameru, pole mikrofónov a stereo reproduktory pre videokonferencie a živé vysielanie. S panelom IPS pre širokouhlé zobrazenie poskytuje každý monitor neuveriteľne ostrý obraz. Ergonomický dizajn ponúka nastavenie náklonu, otáčania, otáčania a výšky, aby sa zabezpečilo pohodlné sledovanie.

  Asus monitory Business

  ZenScreen

  Prenosné monitory ZenScreen sú navrhnuté tak, aby zvýšili produktivitu a umožnili zábavu na cestách. Kompaktné a všestranné, dajú sa ľahko nastaviť kdekoľvek a dajú sa použiť v rôznych scenároch,
  Asus monitory ZenScreen

  ProArt

  Cieľom série displejov ASUS ProArt je ponúknuť tie najpokročilejšie technológie, ktoré posilnia predstavivosť tvorcov kdekoľvek. Vďaka funkciám, ako sú mini-LED podsvietenie, OLED displeje a technológia ASUS Smart HDR, sú monitory ProArt riešením na vytváranie majstrovských diel.

  Asus ProArt displeje

  Monitory TUF Gaming

  Herné monitory TUF sú ideálne pre súťaživých hráčov s obmedzeným rozpočtom a poskytujú starostlivo vybranú súpravu špičkových herných funkcií za prijateľnú cenu. Dokonalé vizuálne prvky sú teraz na dosah.
  Monitory TUF Gaming

  Monitory ROG – Republic of gamers

  Republic of Gamers (ROG) má viac ako desaťročné skúsenosti s vývojom špičkových herných monitorov, ktoré potešia a nadchnú hráčov na celom svete. Séria ROG Swift je špičkou oštepu a je plná mnohých inovácií, ktoré menia hru.
  Monitory ROG – Republic of gamers

  ASUS počítače

  ponuka Asus AiO

  AiO - all in one

  Zen AiO

  ASUS Zen AiO je precízne majstrovské dielo, ktoré snúbi jednoduchosť a sofistikovanosť – najlepší počítač typu všetko-v-jednom pre vysoké školy alebo domácnosti.

  ASUS Everyday AiO

  Počítače ASUS Everyday AiO ponúkajú širokú škálu exkluzívnych funkcií, pestrú paletu farieb a sú najlepším dostupným počítačom typu všetko-v-jednom pre každého.

  ExpertCenter AiO

  Počítače ASUS ExpertCenter AiO sú spoľahlivými zdrojmi pre smart a ambiciózne podniky vďaka robustnej konštrukcii, kvalitným komponentom a silnému zabezpečeniu.
  Asus Zen AiO ASUS Everyday AiO ExpertCenter AiO
  Zen AiO ASUS Everyday AiO ExpertCenter AiO

  Mini PC

  ponuka Asus mini PC
   

  Ultrakompaktný Mini PC poskytuje flexibilné a komplexné riešenie pre širokú škálu kancelárskych, maloobchodných, digitálnych a nemocničných aplikácií.
  Asus Mini PC

  Vežové počítače

  ponuka Asus vežových počítačov

  ExpertCenter

  Počítače ASUS ExpertCenter AiO sú spoľahlivými zdrojmi pre csmart a ambiciózne podniky vďaka robustnej konštrukcii, kvalitným komponentom a silnému zabezpečeniu.

  ASUS Everyday

  Stolné počítače ASUS Everyday sú navrhnuté tak, aby boli cenovo dostupné a extrémne spoľahlivé. Sú to najlepšie počítače pre domácu zábavu a každodennú produktivitu.

  ROG - republic of gamers

  Získajte všetky výhody špičkového hrania na stolných počítačoch série ROG. Inovatívny dizajn chladenia umožňuje, aby sa prémiové komponenty zmestili do širokej škály kompaktných šasi, ktoré možno upgradovať a prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám, vkusu a rozpočtu.
  počítače Asus ExpertCenter počítače Asus Everyday počítače Asus ROG Republic of games
  ExpertCenter ASUS Everyday ROG - republic of gamers

  ASUS komponenty

  Viac informácii o komponentoch, nájdete v samostatnom článku ASUS komponenty.

  Základné dosky

  Ponuka ASUS základných dosiek
  Už viac ako pätnásť rokov dominujú základné dosky ASUS a stali sa NAJ – najpredávanejšími, ľahko použiteľnými, stabilnými a dôveryhodnými – s viac ako 600 miliónmi predaných kusov a najväčším počtom získaných ocenení. Či už vytvárate zostavu na prácu alebo hranie, rozmanitý výber modelov a inovatívnych funkcií vám uľahčí nájdenie perfektnej dosky pre vaše potreby.
  ASUS základné dosky

  Grafické karty

  Ponuka ASUS grafických kariet
  Grafické karty ASUS zahŕňajúce desať sérií charakteristických dizajnov zvyšujú latku s inováciami, ktoré stanovujú nové štandardy vo všetkých segmentoch, od hlavného prúdu až po nadšencov výkonu.
  ASUS grafické karty

  Herné skrinky

  Ponuka zdrojov a skriniek ASUS
  Herné skriky ROG, TUF a PRIME ponúkajú charakteristickú estetiku a poskytujú optimalizované prúdenie vzduchu pre efektívne chladenie, komplexnú kompatibilitu a jednoduchú správu káblov, aby ste dostali to najlepšie z vašej zostavy.

  ASUS počítačové skrinky

  Napájacie zdroje

  Dlhoročné skúsenosti s napájaním a tepelným dizajnom z našich úctyhodných základných dosiek a produktových radov GPU boli využité pri výrobe špičkových napájacích jednotiek pre rôzne zostavy. Všetky série sú schopné podporovať najnovšie viacjadrové čipy od spoločností Intel a AMD, ako aj architektúru NVIDIA Ampere Architecture.
  ASUS počítačové zdroje

  Chladenie

  Ponuka chladení ASUS
  Rad chladičov ASUS AIO Cooler efektívne udržuje teplotu pod kontrolou. V kombinácii s ikonickou hernou estetikou a prispôsobiteľnými efektmi na 3,5-palcových LiveDash OLED a Aura Sync RGB prinesú chladiče ASUS AIO výkon a štýl novej úrovne do srdca vašej zostavy.
  ASUS chladenie

  Viac info o ASUS komponentoch

  ASUS Sieťové produkty

  ASUS WiFi router

  ASUS má rad bezdrôtových smerovačov vhodných na každý účel. Či už ide o váš domov, služobné cesty alebo akúkoľvek inú potrebu alebo prostredie, je tu pre vás router ASUS.

  ASUS herné routery

  Herné routery ASUS poskytujú ten najlepší herný zážitok s arzenálom funkcií a nástrojov navrhnutých tak, aby zlepšili výkon online hier a poskytli vám konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete na víťazstvo.

  WiFi ROG Republic of Gamers

  Herné routery ROG sú skonštruované tak, aby poskytovali prémiový herný zážitok s funkciami a nástrojmi navrhnutými tak, aby vám poskytli maximálnu výhodu aj v preplnených prostrediach s viacerými zariadeniami.
  Asus WiFi router ASUS TUF WiFi ASUS rog WiFi
  ASUS WiFi router ASUS herné routery WiFi Republic of Gamers

  WiFi AiMech

  WiFi routery a WiFi systémy ASUS AiMesh vám umožňujú vytvoriť sieť typu mesh bez mŕtvych zón pomocou akýchkoľvek routerov ASUS s podporou AiMesh. Ich vynikajúci výkon a bohaté funkcie z nich robia dokonalé riešenie pre pokročilých používateľov.

  Zen WiFi systém

  ZenWiFi Systems pokryje váš domov WiFi, aby ste mohli hladko cestovať bez mŕtvych zón. Ich nastavenie trvá len niekoľko krokov a ponúkajú jednoduchú a bezproblémovú správu. Ich moderný dizajn sa hodí do každého štýlu domova.
  ASUS AiMech ASUS Zen WiFi
  WiFi AiMech Zen WiFi systém

  ASUS Príslušenstvo

  Klávesnice

  Ponuka klávesníc ASUS
  Klávesnice ASUS obsahujú prepínače prémiovej kvality, inovatívny dizajn a prispôsobiteľné funkcie. Je čas hrať ako profesionál a povzniesť sa nad konkurenciu.
  ASUS klávesnice

  Myšky

  Ponuka myší ASUS
  Káblové a bezdrôtové myši ASUS sú vybavené pokročilou technológiou pohybu s vysokým rozlíšením. Väčšina z nich dokonca disponuje konštrukciou garantujúcou tichý chod, čo znamená, že ich môžete využívať v tichom prostredí. Vďaka rôznym typom ergonómie sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Podložka pod myš je vybavená odolným, hladkým textilným povrchom a ponúka optimalizáciu pre všetky nastavenia citlivosti a snímača.
  ASUS myš

  Podložky pod myšky

  Ponuka ASUS podložiek pod myš
  ASUS ponúka aj odolné podložky ktoré zaručujú bezproblémové kĺzanie myšky po povrchu.
  ASUS podložky pod myš

  Slúchadlá a zvuk

  Ponuka ASUS slúchadiel
  Headsety a audio zariadenia ASUS prinášajú moderný decentný štýl s kvalitou zvuku vyrážajúcou dych. Vychutnajte si skvelý komfort vďaka precízne navrhnutému dizajnu.
  ASUS slúchadlá

  Tašky a zariadenia ASUS Apparels

  Tašky a zariadenia ASUS Apparels Tašky ASUS sú navrhnuté špeciálne pre obchodných cestujúcich. Štýl sa spája s funkčnosťou pre dokonalú obchodnú tašku. Kompatibilita s 14- až 17-palcovými notebookmi a s vreckami s rýchlym prístupom, aby ste mali malé príslušenstvo vždy po ruke.
  Ponuka ASUS Tašiek
  ASUS tašky
  ROG s hrdosťou uvádza na trh prvú kolekciu esports módy. Vždy sme stáli na vrchole hrania a toto pokračuje ROG SLASH ako prvý hack do systému. Rovnako ako riadky kódu, ktoré vťahujú hráčov do virtuálnych svetov, ROG SLASH búra firewall medzi módou a hráčskou kultúrou. Môžete sa tiež nebojácť vziať naše produkty so sebou kamkoľvek. ROG SLASH je vyrobený z prémiových materiálov a je odolný a pripravený na čokoľvek. Elektronické športy a hry už nemusia existovať iba za obrazovkou. Zrekonštruujte svoj svet pomocou duality ROG SLASH.
  Celá ponuka ASUS produktov
  Notebooky