INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Baseus HDMI Splitter 2x1 / 1x2, čierny

  Baseus HDMI Splitter 2x1 / 1x2, čierny
   
  HDMI Splitter 2x1 / 1x2Zobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  9,90 €
  8,25 € bez DPH
  Kód tovaru

  421537

  PN kód

  B01331105111-00

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Baseus HDMI Splitter 2x1 / 1x2

  Popis produktu:
  Pohodlne zobrazte video z vybraného zariadenia na monitore alebo veľkom televízore. Adaptér HDMI od spoločnosti Baseus poskytuje vysoké rozlíšenie 4K a dosah prenosu až 40 m. Inteligentne rozpoznáva zdroj signálu a veľmi pohodlne sa používa. S jeho pomocou môžete napríklad pripojiť dve zariadenia k jednej obrazovke a voľne medzi nimi prepínať.


  Premyslený dizajn
  Adaptér sa vyznačuje ľahkým, kompaktným dizajnom, takže ho môžete mať vždy po ruke. Na jeho konštrukciu boli použité odolné, nehorľavé plasty PC a ABS, vďaka čomu je veľmi trvanlivý a odolný voči poškodeniu. Okrem toho zariadenie nevyžaduje ďalší zdroj napájania - stačí ho zapojiť do príslušného portu.


  Široká kompatibilita
  Výrobok je kompatibilný s väčšinou obľúbených zariadení. S jeho pomocou môžete zobrazovať obraz z hernej konzoly (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox, Nintendo Switch), počítača alebo notebooku na monitore, televízore alebo projektore. Maximálny dosah prenosu je 40 m - nebojte sa oneskorenia ani iných problémov s prenosom signálu!


  2 režimy pripojenia
  K dispozícii sú 2 režimy pripojenia. V režime 2 IN 1 OUT môžete k jednej obrazovke pripojiť dve zariadenia, napríklad monitor. V tejto situácii sa zobrazí obraz zo zariadenia, ktoré je pripojené ako prvé. Režim 1 IN 2 OUT umožňuje pripojiť jedno zariadenie k dvom obrazovkám. O stave adaptéra vás bude informovať zabudovaný indikátor. Poznámka: v režime 1 IN 2 OUT môže obraz z pripojeného zariadenia zobrazovať iba jedna obrazovka.


  Skvelá kvalita obrazu
  Nedovoľte, aby vám unikol akýkoľvek detail. Adaptér umožňuje zobrazovať obraz s rozlíšením 4K pri obnovovacej frekvencii 60 Hz. Vďaka tomu si môžete vychutnať ostré farby a bohaté detaily. Teraz sa vo svojej izbe budete cítiť ako v kinosále!


  Pohodlné používanie
  Pripojte k monitoru dve zariadenia a pohodlne medzi nimi prepínajte - stačí stlačiť tlačidlo! Zahrajte si obľúbenú hru na konzole a v prípade potreby premietnite obraz z notebooku na obrazovku a vykonajte korekcie v prezentácii, ktorú pripravujete do práce. Adaptér dokáže inteligentne rozpoznať aj zdroj signálu - nemusíte strácať čas zložitou konfiguráciou.

  Technické parametre

  Typ použitia
  HDMI Splitter
   
  Typ konektorov
  Konektor : HDMI (samica)
  Konektor : HDMI (samica)

  Ďalšie vlastnosti
  Rozlíšenie4K / 60 Hz (max.)
  VerziaHDMI2.0
  Prevádzkové režimy2 IN 1 OUT (2 vstupy, 1 výstup) / 2 OUT / 1 IN (2 výstupy, jeden vstup)
  MateriálPC + ABS
  Rozmery56 x 52 x 15 mm

  Farba: čierna

  Parametre

  Káble, redukcie a koncovky

  Typ

  HDMI

  Konektor na začiatku

  HDMI F

  Konektor na konci

  HDMI F

  Typ konektorov

  HDMI/HDMI

  Pohlavie konektorov

  samica/samica

  Zakončenie konektorov

  rovné

  Typ použitia

  redukcia

  Výrobca KRK

  Baseus

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky