• Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

V našom poradcovi výberom káblov sa rýchlo zorientujete a vyberiete správny a zároveň potrebný kábel k zapojeniu či prepojeniu vášho zariadenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3797

položiek

 

317

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
PremiumCord konektor RJ45 cat. 5e UTP pre lanko

konektor RJ45 cat. 5e UTP pre lanko

 

0,17 €  bez DPH

 

0,20 €  s DPH
Kód: 004235

 Odporúčame 

   
 
 
 
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

18,42 €  bez DPH

 

22,10 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
 
modulárny adaptér, RJ45

LAN spojka

 

3,79 €  bez DPH

 

4,55 €  s DPH
Kód: 094499
     
 
 
 
Dvojspojka 2xRJ45, Cat.3, (3xFemale)

LAN spojka

 

1,00 €  bez DPH

 

1,20 €  s DPH
Kód: 013425
     
 
 
 
PremiumCord konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt a lanko

konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt

 

0,33 €  bez DPH

 

0,40 €  s DPH
Kód: 004234
     
 
 
 

-25%

FTP sieťová spojka, Cat6, RJ45, tienená, narážacia

LAN spojka

 

3,42 €  bez DPH

 

4,10 €  s DPH
Kód: 022223
     
 
 
 

-15%

Solarix patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP, 10,0m, sivý, plochý

patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP, plochý

 

6,50 €  bez DPH

 

7,80 €  s DPH
Kód: 272822
     
 
 
 

-24%

PremiumCord redukcia DVI na VGA M/F, krátka

redukcia DVI na VGA M/F, krátka

 

2,08 €  bez DPH

 

2,50 €  s DPH
Kód: 006907
     
 
 
 

-7%

DATACOM kábel, cat. 6a, F-FTP drôt, na metre 1,0m, modrý

kábel, cat. 6a, F-FTP drôt, na metre 1,0m, modrý

 

0,70 €  bez DPH

 

0,84 €  s DPH
Kód: 296859
     
 
 
 
FTP sieťová spojka, Cat5, RJ45, tienená

LAN spojka

 

2,46 €  bez DPH

 

2,95 €  s DPH
Kód: 165413
     
 
 
 
AXAGON redukcia HDMI na VGA M/F, káblová 0,2m

redukcia HDMI na VGA

 

9,92 €  bez DPH

 

11,90 €  s DPH
Kód: 342134
     
 
 
 
PremiumCord kábel HDMI na DVI, prepojovací, 2,0m

kábel HDMI na DVI, prepojovací M/M, 2,0m

 

6,83 €  bez DPH

 

8,20 €  s DPH
Kód: 027865

 Odporúčame 

   
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3797

položiek

 

317

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • Bratislava - Bratislava Patrónka,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA,
    NITRA - Nitra - partnerská predajňa
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 20 rokov
    20 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky