Nakupujte v našom e-shope. Bezpečný výdaj vašich objednávok funguje podľa otváracích hodín našich prevádzok rovnako ako doručovanie kuriérom.
  • Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

V našom poradcovi výberom káblov sa rýchlo zorientujete a vyberiete správny a zároveň potrebný kábel k zapojeniu či prepojeniu vášho zariadenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3799

položiek

 

317

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
nový filtračný obvod, ktorý odstraňuje elektromagnetické rušenie 
Acar 504 WF, prepäťová ochrana, pre rack 19", 5m, čierna

napájací panel, prepäťová ochrana, vhodné do 19" racku, 5x 230V, dĺžka kábla 5m, samohasiaci plast, v čiernom prevedení

 

23,17 €  bez DPH

 

27,80 €  s DPH
Kód: 065180
     
 
 
 
PremiumCord modulárny adaptér distributor RJ45, rozbočovač 2 porty

modulárny adaptér RJ45

 

3,79 €  bez DPH

 

4,55 €  s DPH
Kód: 094499
     
 
 
 
PremiumCord konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt a lanko

konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt

 

0,33 €  bez DPH

 

0,40 €  s DPH
Kód: 004234
     
 
 
 
CNS modulárny adaptér RJ45, rozbočovač 2 porty 10/100Base T

modulárny adaptér RJ45

 

1,92 €  bez DPH

 

2,30 €  s DPH
Kód: 146445
     
 
 
 
PremiumCord konektor RJ45 cat. 5e UTP pre lanko

konektor RJ45 cat. 5e UTP pre lanko

 

0,17 €  bez DPH

 

0,20 €  s DPH
Kód: 004235

 Odporúčame 

   
 
 
 
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

18,42 €  bez DPH

 

22,10 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
 

-12%

PremiumCord kábel, cat. 5e, UTP lanko, na metre 1,0m, sivý

kábel, cat. 5e, UTP lanko, na metre 1,0m, sivý

 

0,29 €  bez DPH

 

0,35 €  s DPH
Kód: 355992
     
 
 
 
PremiumCord spojka UTP RJ45 cat.5 8/8 1:1

spojka UTP RJ45 cat.5

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 005063

 Odporúčame 

 
 
 
prepojenie signálu z DisplayPortu (PC alebo notebook) na HDMI (monitor), nie opačne 
Gembird kábel DisplayPort na HDMI, M/M prepojovací, 1,8m

kábel DisplayPort na HDMI, prepojovací M/M, 1,8m jednosmerný

 

8,75 €  bez DPH

 

10,50 €  s DPH
Kód: 326811
     
 
 
redukcia pre pripojenie SCART zariadenia do HDMI v televízore so zvýšením rozlišenia na HD 

-55%

PremiumCord redukcia SCART na HDMI, F/F, scaler HD

redukcia SCART na HDMI

 

31,67 €  bez DPH

 

38,00 €  s DPH
Kód: 072228
     
 
 
 

-13%

PremiumCord kábel USB-A na USB-B M/M, tlačiarňový prepojovací 1,8m

kábel USB-A na USB-B M/M, tlačiarňový prepojovací

 

1,75 €  bez DPH

 

2,10 €  s DPH
Kód: 002644
     
 
 
 

-8%

Keline 19" Rozvodný panel 9x250V, vypínač, 1U 2,3m

19" predlžovací prívod 9x230V s vypínačom so svetelnou signalizáciou. Vypínač s podsvietením a s ochranou voči náhodnému odpojeniu zariadení Sada skrutiek M6 s plávajúcimi maticami (4 ks) Technické parametre:<...

 

19,75 €  bez DPH

 

23,70 €  s DPH
Kód: 216832
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3799

položiek

 

317

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     H 

     Hit Vianoc 

     B 

     Black Friday 

  • Bratislava - Bratislava Patrónka,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA,
    NITRA - Nitra - partnerská predajňa
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 20 rokov
    20 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky