• Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

V našom poradcovi výberom káblov sa rýchlo zorientujete a vyberiete správny a zároveň potrebný kábel k zapojeniu či prepojeniu vášho zariadenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3900

položiek

 

325

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

-23%

BitFenix Alchemy 6-Pin PCIe Cable 45cm - Sleeved White/Black

viac o produkte

 

4,71 €  bez DPH

 

5,65 €  s DPH
Kód: 178327

 Odporúčame 

   
 
 
 
modulárny adaptér, RJ45

LAN spojka

 

3,79 €  bez DPH

 

4,55 €  s DPH
Kód: 094499
     
 
 
 

-10%

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

16,58 €  bez DPH

 

19,90 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
 
FTP sieťová spojka, Cat5, RJ45, tienená

LAN spojka

 

2,46 €  bez DPH

 

2,95 €  s DPH
Kód: 165413
     
 
 
 
Qoltec optický kábel pre internet SC/APC-SC/APC Singlemode | 9/125, pre Magio a Orange, 1m

 

10,75 €  bez DPH

 

12,90 €  s DPH
Kód: 346314
     
 
 
 

-12%

PremiumCord kábel, cat. 5e, UTP lanko, na metre 1,0m, sivý

kábel, cat. 5e, UTP lanko, na metre

 

0,29 €  bez DPH

 

0,35 €  s DPH
Kód: 004148

 Odporúčame 

   
 
 
 

-8%

Gembird patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP, 5,0m, sivý

patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP

 

3,75 €  bez DPH

 

4,50 €  s DPH
Kód: 305335
     
 
 
 
Gembird redukcia USB-C na micro USB M/F, krátka

redukcia USB-C na microUSB

 

2,58 €  bez DPH

 

3,10 €  s DPH
Kód: 302640
     
 
 
nový filtračný obvod, ktorý odstraňuje elektromagnetické rušenie 
Acar 504 WF, prepäťová ochrana, pre rack 19", 5m, čierna

napájací panel, prepäťová ochrana, vhodné do 19" racku, 5x 230V, dĺžka kábla 5m, samohasiaci plast, v čiernom prevedení

 

23,17 €  bez DPH

 

27,80 €  s DPH
Kód: 065180
     
 
 
 
Dvojspojka 2xRJ45, Cat.3, (3xFemale)

LAN spojka

 

1,00 €  bez DPH

 

1,20 €  s DPH
Kód: 013425
     
 
 
 

-34%

PremiumCord redukcia DVI na VGA M/F, krátka

redukcia DVI na VGA M/F, krátka

 

0,96 €  bez DPH

 

1,15 €  s DPH
Kód: 006907
     
 
 
redukcia pre pripojenie SCART zariadenia do HDMI v televízore so zvýšením rozlišenia na HD 
PremiumCord redukcia SCART na HDMI, F/F, scaler HD

redukcia SCART na HDMI

 

70,46 €  bez DPH

 

84,55 €  s DPH
Kód: 072228
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3900

položiek

 

325

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

  • Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Montáž - Nepoužívať - Montážny sklad,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA,
    NITRA - Nitra - partnerská predajňa
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 20 rokov
    20 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky