Všetky predajne otvorené podľa otváracích hodín. Nakupujte bezpečne v našom e-shope.
  • Poradca vyberom kablov
 
 

Káble a redukcie

Pre výber správneho kábla je potrebné si najskôr určiť čo potrebujete prepojiť a na akú činnosť ho potrebujete (prepojovací, predĺžovací). Video káble pre prenos videa (VGA, DVI, HDMI...), USB káble (prepojovacie, predĺžovacie, redukcie), káble pre antény/satelity, káble pre stavbu PC, napájacie káble, internetové, optické a ďalšie.

V našom poradcovi výberom káblov sa rýchlo zorientujete a vyberiete správny a zároveň potrebný kábel k zapojeniu či prepojeniu vášho zariadenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
406
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

3384

položiek

 

282

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Solarix kábel, cat. 6a, STP drôt, 500m, sivá

kábel, cat. 6a, STP drôt, 500m, sivá

 

224,46 €  bez DPH

 

269,35 €  s DPH
Kód: 084549
     
 
 
 

-8%

Solarix konektor RJ45 cat. 6a FTP pre drôt na silný vodič

konektor RJ45 cat. 6a FTP pre drôt

 

1,08 €  bez DPH

 

1,30 €  s DPH
Kód: 308738
     
 
 
 
Solarix kábel, cat. 5e, FTP drôt, 305m, fialová

kábel, cat. 5e, FTP drôt, 305m, fialová

 

97,00 €  bez DPH

 

116,40 €  s DPH
Kód: 218449
     
 
 
 
PremiumCord konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt a lanko

konektor RJ45 cat. 5e FTP pre drôt

 

0,33 €  bez DPH

 

0,40 €  s DPH
Kód: 004234
     
 
 
 
DATACOM kábel, cat. 6a, F-FTP drôt, na metre 1,0m, modrý

kábel, cat. 6a, F-FTP drôt, na metre 1,0m, modrý

 

0,71 €  bez DPH

 

0,85 €  s DPH
Kód: 296859
     
 
 
 

-17%

Delock PCI Express napájací kábel 6 pin samica > 2 x 8 pin samec 0,30m

PCI Express napájecí kabel

 

4,08 €  bez DPH

 

4,90 €  s DPH
Kód: 303950
     
 
 
 
Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

18,42 €  bez DPH

 

22,10 €  s DPH
Kód: 281389
     
 
 
ponúka USB-C Power Delivery až 100 W 
i-Tec USB-C Metal Nano Docking Station 4K HDMI LAN + Power Delivery 100 W

i-tec USB-C Metal Nano dokovacia stanica - 1x HDMI 4K Ultra HD 3840 × 2160 @ 30Hz, 1x čítačka SD kariet, 1x čítačka microSD kariet, 1x Ethernet GLAN RJ-45 port, 1x Combo audio jack, 3x USB 3.0 port, 1x USB-C Power Delivery port (100W), kompatibilný s Thun...

 

40,75 €  bez DPH

 

48,90 €  s DPH
Kód: 332596
     
 
 
 
PremiumCord kábel, cat. 5e, FTP drôt, na metre 1,0m, sivý

kábel, cat. 5e, F-UTP drôt, na metre 1,0m, sivý

 

0,42 €  bez DPH

 

0,50 €  s DPH
Kód: 004147

 Odporúčame 

   
 
 
 
PremiumCord beznástrojová spojka FTP cat 6a modrá

beznástrojová spojka FTP cat 6a

 

5,79 €  bez DPH

 

6,95 €  s DPH
Kód: 364251
     
 
 
 

-8%

Keline panel napájací do 19" racku 1U s vypínačom 9x zásuvka (Typ E) 2,5m čierny

panel napájací do 19" racku 1U s vypínačom 9x zásuvka (Typ E) 2,5m

 

19,75 €  bez DPH

 

23,70 €  s DPH
Kód: 216832
     
 
 
 
PremiumCord redukcia CINCH na HDMI F/F, krátka

redukcia CINCH na HDMI

 

27,67 €  bez DPH

 

33,20 €  s DPH
Kód: 339982
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

3384

položiek

 

282

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     B 

     Black Friday 

  • Bratislava - Bratislava Patrónka,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA,
    NITRA - Nitra Štefánikova trieda 81
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 20 rokov
    20 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2021, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky