INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Blaupunkt PS10DB, reproduktor

   
  bezdrôtový reproduktor, bluetooth, LED, výkon: 1200 WZobraziť viac

  skladom 

  287,90 €
  (ušetrite 10,55€)
  277,36 €
  231,13 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 16 €
  Kód tovaru

  318520

  PN kód

  PS10DB

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Blaupunkt PS10DB


  Nový audio systém Blaupunkt PS10DB je dokonalým riešením pre zabezpečenie primeranej kvality zvuku z rôznych dostupných zdrojov. Zariadenie je vybavené modulom Bluetooth, ktorý umožňuje počúvať obľúbenú hudbu uloženú v pamäti smartphonov, tabletov alebo počítačov, ak sú pripojené na internet. Je tiež možné prehrávať hudbu z rozhlasových staníc dostupných na webe a z mnohých hudobných služieb.

  Reproduktor má slot pre karty SD a port USB. Pri pripojení k ľubovoľnému pamäťovému zariadení s kapacitou až 32 GB môžete prehrávať zvukové súbory vo formátoch MP3 a VMA.

  Port AUX umiestnený na hornom paneli zariadenia poskytuje ďalšiu možnosť pripojenia mnohých ďalších zdrojov zvuku, ako sú prehrávače MP3, mixážne pulty a konzoly DJ.

  PS10DB má vstavané FM rádio s predvoľbou pamäte na 40 staníc, môžete tak počúvať obľúbené rozhlasové stanice, bez toho aby ste ich museli zakaždým ladiť.

  Nový audio systém v portfóliu značky tiež obsahuje zosilňovač, ktorý generuje neuveriteľný špičkový hudobný výkon 1200 W, a preto ho možno použiť aj pre pomerne veľké priestory. Optimálne nastavenie zvuku je možné vďaka vstavanému ekvalizéru so šiestimi režimy: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop a Country. Ovládanie reproduktora je ešte jednoduchšie vďaka diaľkovému ovládaniu.

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou modelu PS10DB je funkcia karaoke s dvomi bezdrôtovými mikrofónmi. Stačí ich zapnúť, nastaviť tón a kvalitu zvuku pomocou ovládacích prvkov hlasitosti, nízkych a vysokofrekvenčných zvukov a ozveny - a ste pripravení spievať! LED svetlá umiestnené v hornej časti prístroja ponúka ďalšie špeciálne efekty - disco LED svieti v ôsmich rôznych režimoch. Zhasnite svetlo, uchopte mikrofón a buďte hviezda! Diskotéková atmosféra vzniká svetelnými efektmi na strope.

  Zariadenie pracuje s napájacím zdrojom a zabudovanou batériou, ktorá potrebuje je plne nabitá približne po 6 hodinách, čo stačí na prehrávanie hudby po dobu od 2 do 10 hodín, v závislosti na hladine zvuku. Úroveň nabitia batérie možno skontrolovať pomocou indikátora viditeľného na LED displeji.

  Technické parametre:

  Audiostreaming cez Bluetooth (profil A2DP)
  Prehrávač: USB / SD
  Prehrávanie: MP3 / WMA
  FM rádio s predvoľbou 40 staníc
  Ekvalizér: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country

  Funkcia karaoke s dvomi bezdrôtovými mikrofónmi (súčasť dodávky)
  2 mikrofónové vstupy (káblové mikrofóny nie sú súčasťou dodávky)
  Diaľkové ovládanie
  AUX IN
  LED displej
  Disco LED svetlá

  Špičkový hudobný výkon: 1200 Watt
  RMS výkon: 90W
  Napájanie: AC 100-240V ~ 50 / 60Hz
  Vstavaná batéria: 18V / 4,5 Ah
  Rozmery: 322 (š) X 940 (v) X 377 (h) mm
  Stránky o produkte Blaupunkt PS10DB:

  www.blaupunkt.com/en/

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Lukáš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky