    CHIEFTEC BDF-1000C / Proton Series / 1000W / 140mm fan / akt. PFC / modulárna kabeláž / 80PLUS Bronze
    kvalitný zdroj s modulárnou kabelážou a Bronze certifikáciou
    CHIEFTEC Proton BDF1000C 1000 W; Zdroj formátu ATX nabízející výkon 1000 W s aktivní PFC a tichým ventilátorem o velikosti 140 mm . Velkou předností je modulární kabeláž a certifikac...Zobraziť viac
    PN kód
    BDF-1000C
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Porovnať
    Popis produktu
    CHIEFTEC Proton BDF-1000C 1000 W
    Zdroj formátu ATX nabízející výkon 1000 W s aktivní PFC a tichým ventilátorem o velikosti 140 mm. Velkou předností je modulární kabeláž a certifikace 80PLUS Bronze.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Výkon: 1000 W
    Velikost ventilátoru: 140 mm
    Certifikace: 80PLUS Bronze
    Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 2 x EPS 4+4pin, 6 x PCIe 6+2pin, 9 x SATA , 3 x molex, 1 x floppy
    Rozměry: 140 x 150 x 87 mm
    Parametre
    Formát a výkon
    Formát zdroja
    Formát PC zdroja je dôležitý parameter, ktorý určuje, či sa zdroj zmestí do počítačovej skrine a či je kompatibilný s ostatnými komponentmi. Najbežnejším formátom je ATX, ktorý má rozmery 150×86×140 mm (š×v×h). Existujú aj menšie formáty, ako napríklad TFX alebo SFX, ktoré sú vhodné pre mini alebo mediálne počítače. Pri výbere formátu PC zdroja je potrebné zohľadniť aj výkon, účinnosť a počet konektorov zdroja.
    ATX
    Výkon zdroja
    1000 W
    Účinnosť zdroja
    Účinnosť zdroja vyjadruje pomer medzi dodanou a spotrebovanou elektrickou energiou. Čím je účinnosť vyššia, tým menej energie sa premieňa na teplo a tým nižšie sú prevádzkové náklady. Väčšina moderných PC zdrojov má účinnosť aspoň 80%, čo znamená, že zo 100 W spotrebovanej energie dodajú 80 W do počítača. Niektoré zdroje majú dokonca účinnosť vyššiu ako 90%, čo im zabezpečuje certifikát 80 Plus Gold alebo Platinum. Pri výbere PC zdroja by ste mali brať do úvahy nielen jeho výkon, ale aj jeho účinnosť, ktorá ovplyvňuje spotrebu, teplotu a hlučnosť vášho systému.
    80 Plus Bronze
    Odpojiteľné káble
    modulárny zdroj
    Chladenie
    Ventilátor chladenia
    Veľkosť použitého ventilátora v PC zdoji
    140 mm
    Tepelná regulácia otáčok
    áno
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Vladimír, Datacomp
    janiga.vladimir@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Recenzie CHIEFTEC BDF-1000C / Proton Series / 1000W / 140mm fan / akt. PFC / modulárna kabeláž / 80PLUS Bronze sú nezávislým názorom zákazníkov, ktorí si tovar zakúpili v eshope Datacomp. Priemerné hodnotenie produktu podľa recenzií je 100%
    Vladimir, Spisske Podhradie
    Pridané: 29.7.2024
    100%
    • pomer cena vykon je super
    Alternatívy v kategórií PC zdroje nad 850W 5