    CHIEFTEC zdroj GPS-500A8 500W, 12cm fan, akt.PFC, el.šňůra
    PN kód
    GPS-500A8
    Popis produktu
    CHIEFTEC zdroj GPS-500A8 500W
    Maximální výkon: 500W
    Vstup napájení: 230V / 5A
    Frekvence: 47-63 Hz
    Specifikace: ATX 12V 2.3
    Formát: PS II
    Účinnost: > 80%
    Rozměry (HxŠxV): 140 mm x 150 mm x 87 mm
    PFC: Aktivní PFC (0,9) (pouze na 230V)
    Ventilátor: 120mm silent fan
    Ochrany: UVP, OVP, SCP, OPP, OCP, OTP, AFC
    Max. odběr:
    +5V: 19A
    +3,3V: 22A
    +5V & +3,3V celkově: 130W
    +12V 1: 24A
    +12V 2: 21A
    +12V 1 & +12V 2 celkově: 408W
    P.F.: >0,9
    -12V: 0,3A / 3,6W
    +5VSB: 2,5A / 12,5W
    Konektory:
    20+4PIN:
    ===500mm===[20+4PIN]
    SATA:
    ===500mm===[SATA]===150mm===[SATA]===150mm===[SATA]
    Molex/Floppy:
    ===500mm===[Molex]===150mm===[Molex]===150mm===[Floppy]
    4PIN 12V:
    ===500mm===[4PIN 12V]
    8PIN PCIe (6+2):
    ===500mm===[PCIe]
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Vladimír, Datacomp
    janiga.vladimir@datacomp.sk
    Alternatívy v kategórií PC zdroje 380 - 550W 6