INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Emos P5763, bezdrôtový zvonček na 3x AA, možné predĺženie signálu

  Emos P5763, bezdrôtový zvonček na 3x AA, možné predĺženie signálu
   
  bezdrôtový zvončekZobraziť viac

  skladom 

  18,16 €
  15,13 € bez DPH
  Kód tovaru

  350363

  PN kód

  P5763

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Emos P5763

  Bezdrôtový domový zvonček EMOS
  Charakterizuje ho výnimočný dizajn a hlavne schopnosti, vďaka ktorým na európskom trhu nemá konkurenciu. Jeho vodeodolné tlačidlo a domáce zvonček medzi sebou komunikujú prostredníctvom rádiových vĺn na vzdialenosť až 120 m, takže nemusíte kopať, vŕtať ani ťahať kabeláž. Táto sada sa ľahko spáruje s neobmedzeným množstvom ďalších zvončekov, čo jej zaisťuje mimoriadny dosah a vám široké možnosti využitia.

  Opakovanie je matkou dlhého dosahu
  Dosah sady EMOS P5763 si šikovne ešte predĺžite vďaka integrovanému opakovaču signálu. Každé stlačenie vonkajšieho tlačidla vyvolá ukážkovú mexickú vlnu, ktorá postupne rozoznie nekonečné množstvo zvončekov s aktivovaným preposielaním signálu, takže vzdialenosť mezi tlačidlom a posledným zvončekom je neobmezená.

  Tento, po poslednú skrutku, český zvonček jasne potvrdzuje, že "zlaté české ručičky" nie je len prázdna fráza, a že superhrdinu nenájdete len v Amerike. Prichádza v prestrojení radového občana, aby svojimi nadprirodzenými schopnosťami nastolil poriadok aj na vašej adrese.

  Vonkajší bezdrôtový zvonček EMOS P5763 sa skladá z tlačidla na 1 gombíkovú batériu (vysielača signálu) a samotného domáceho zvončeka na 3 tužkové batérie (prijímača). Spoločne tvoria neohrozenú dvojicu, ako Batman a Robin, ktorá sa pobije s každou prekážkou.

  Trvalo svietiaca červená LED dióda vás upozorní na takmer vybité batérie. V tom prípade je čo najskôr vymeňte za akékoľvek 3 nové jednorazové AA.

  Zvonček sa s tlačidlom automaticky spáruje do minúty od zapojenia vďaka funkcii "self-learning". Každá táto zostava si vygeneruje vlastný párovací kód a uloží si ho ihneď do pamäte, takže aj keby si váš sused zo závisti kúpil ten istý model zvončeka, nebude ten váš nijako rušiť. Pamäť má P5763 našťastie dlhodobú, nie len krátkodobú, preto po výpadku prúdu vás nečaká nové nastavovanie - spomenie si, ktoré kódy už pozná a sám sa vráti k práci.

  Na jedno tlačidlo sériovo napojíte ľubovoľné množstvo samostatných zvončekov s funkciou "repeater" (P5760, P5763 alebo P5763R). Tak si vytvoríte bezdrôtový zvonček s naozaj dlhým dosahom, ktorý nenechá žiadnu návštevu dlho čakať. Nezaobídu sa bez neho predovšetkým majitelia viacpodlažného rodinného domčeka, ktorí napr. zo spálne nemajú šancu počuť zvonenie v predsieni. V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako umiestniť do chodby každého poschodia jeden prijímač (zvonček). Tak už nikdy nezmeškáte kuriéra s balíčkom ani suseda s pozvánkou na "jedno orosené".

  5 úrovní hlasitosti a 3 režimy upozornení
  Na mieru sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Opakovaným stlačením prostredného tlačidla (+/-) si nastavíte hlasitosť zvončeka – 100 %, 75 %, 50 %, 25 % nebo 0 % – ktorá vás neinfarktovým spôsobom upozorní na návštevu. Vie zvoniť a blikať zároveň, len zvoniť alebo len blikať. Najmä v prípade, keď zrovna úspešne uspíte nervózne dojčatá a pár minút na to zazvoní poštárka, je obyčajné svietenie LED diódy na nezaplatenie.

  Melodický zvonček s širokým repertoárom
  Neunudí vás klasickým "crrr" alebo "ding dong", na výber máte celkom 16 melódií. Tú pravú si nastavíte prostredníctvom vonkajšieho tlačidla, čo je po všetkých stránkach šikovný ťah. V prípade, že máte 1 tlačidlo a 2 prijímače, nemusíte voliť melódiu v každom zvlášť - oba vám zahrajú vždy rovnako. Alebo keď si zaobstaráte viac tlačidiel k 1 zvončeku (napríklad k bránke a 2 vchodom), pomocou špecifickej melódie vždy spoznáte, kde presne na vás návšteva čaká. Sadu EMOS P5763 takto spárujete až s 8 tlačidlami, ktoré sú vodeodolné (krytie IP44).
   
  Základný popis tovaru

  Spoľahlivý zvonček s funkciou predlžovača signálu (repeater), ktorý sa hodí nielen k domu, ale aj bytu, alebo do kancelárie. Veľkou prednosťou tohto zvončeka je jeho bezdrôtové prevedenie s možnosťou predĺženia dosahu tlačidla zvončeka.

  Výhody produktu

  INTEGROVANÝ OPAKOVAČ SIGNÁLU; možnosť kombinovať medzi sebou jednotlivé sety, a nielen na plošné pokrytie, ale hlavne aj maximálne vzdialenosti pokrytia.

  Parametre produktu
  spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
  dosah tlačidla 120 m
  počet melódií 16
  spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
  špeciálne funkcie funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše.
  optická signalizácia na zvončeku áno
  optická signalizácia na tlačidle áno
  maximálna hlasitosť zvonenia 85 dB
  možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
  počet tlačidiel v balení 1 ks
  prídavné (náhradné) tlačidlo P5760T
  vodeodolné tlačidlo áno
  napájanie tlačidla 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
  počet prijímačov v balení 1 ks
  regulácia hlasitosti áno, 5 úrovní
  prenosová frekvencia 433 MHz
  farba strieborná
  napájanie hlavnej jednotky 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)
  predajný obal 1 ks, blister

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Marek, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Príslušenstvo2

   
   
  Emos P5763R, prijímač a predlžovač signálu zvončekov P5760 a P5763 na 3x AA

  bezdrôtový zvonček

  12,90 € 

  s DPH

  10,75 € 

  bez DPH

  Kód: 350361

  skladom 

   
   
  Emos P5760T, náhradné tlačidlo k bezdrôtovým zvončekom P5760 a P5763

  bezdrôtový zvonček

  9,10 € 

  s DPH

  7,58 € 

  bez DPH

  Kód: 350360

  skladom 

  Varianty1

   
   
  Emos P5760, bezdrôtový zvonček P5760 do siete, možné predĺženie signálu

  bezdrôtový zvonček

  26,86 € 

  s DPH

  22,38 € 

  bez DPH

  Kód: 350365

  skladom 

  Notebooky