    Gorenje IMC1200B, výrobník ľadu
    -35%
    zľava
    PN kód
    IMC 1200 B
    Popis produktu
    Gorenje IMC1200B
    Až 12 kg ľadu denne
    Vždy po ruke
    Začnite párty
    S alebo L?
    Žiaden strach
    Technické detaily
    Všeobecný
    Skupina výrobkov Výrobník ľadu
    Účinnosť
    Objem nádržky na vodu 2.2 l
    Výkon ohrevu 120 W
    Denné množstvo ľadu 12 kg
    Rýchlosť prípravy ľadových kociek 9 min
    Ovládanie
    Ovládanie Elektronické
    Ukazovateľ hladiny vody Áno
    Indikátor úrovne ľadu Áno
    Vlastnosti
    Automatic ice dispenser Žiadny
    Veľkosť ľadových kociek XL
    Výbava
    Vyberateľná nádoba pre jednoduchú údržbu Áno
    Technické informácie
    Chladivo R600A
    Množstvo chladiva 17 g
    Šírka produktu 244 mm
    Výška produktu 315 mm
    Hĺbka produktu 373 mm
    Šírka zabaleného výrobku 435 mm
    Výška zabaleného výrobku 367 mm
    Hĺbka zabaleného výrobku 310 mm