skladom ihneď k odberu
Moje konto
HPE Networking Instant On AP27 (RW) Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 Outdoor
AP poskytuje ochranu proti prachu a vlhkosti v najnáročnejších podmienkach
access point, WiFi 6 - 802.11ax, max. rýchlosť prenosu 1,75 Gb/s, 5 GHz rýchlosť 1200 Mb/s, 2,4 GHz rýchlosť 574 Mb/s, vonkajšia anténa, 1000 Mb/s LANZobraziť viac
217,00 €
176,42 € bez DPH
Kód tovaru
434168
PN kód
S1T37A
Výrobca
Záruka
24 mesiacov
Parametre
|
Sieťové produkty |
|
|---|---|
|
Výrobca SIE |
HPE Aruba Networking |
|
Maximálna rýchlosť WiFi |
1,75 Gb/s |
|
WiFi štandard |
802.11ax |
|
Rýchlosť 2,4 GHz |
574 Mb/s |
|
Rýchlosť 5 GHz |
1200 Mb/s |
|
Typ antény |
vonkajšia |
|
Rýchlosť LAN |
1000 Mbit/s |
OPÝTAJTE SA PORADCU
Alternatívy v kategórií Access point WiFi 6 - 802.11ax 9
Zaradenie produktu



Popis produktu
HPE Networking Instant On AP27 (RW) Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 Outdoor
HPE Networking Instant On Access Point AP27 2x2 WiFi 6 Vonkajší bezdrôtový prístupový bod | Zdroj napájania nie je súčasťou dodávky | RW model pre zvyšok sveta (S1T37A)Vezmite svoje podnikanie von s Instant On AP27. Tento prístupový bod Wi-Fi Certified 6 má krytie IP67 a poskytuje ochranu proti prachu a vlhkosti v najnáročnejších podmienkach. Tento vysokorýchlostný vonkajší prístupový bod, ktorý je schopný odolať teplotám od -40 °F do 149 °F, vás udrží v spojení počas horúceho leta, mrazivej zimy, dažďa, plieskanice a snehu. Pripojte až 75 zariadení cez Wi-Fi 6 pre rozšírenie pokrytia na parkovisko, vonkajšie pracovné priestory a hotelové bazény
ČO JE V BALENÍ
Instant On AP27 prístupový bod, sprievodca nastavením, držiak na stenu a ethernetový kábel
JEDNODUCHÉ NASTAVENIE A SPRÁVA
Mobilné aplikácie Instant On a webový portál umožňujú nastavenie a inštaláciu v priebehu niekoľkých minút. Mobilná alebo webová aplikácia Instant On umožňuje bezproblémové ovládanie všetkého z ľubovoľného zariadenia - nie je nutné predplatné ani licencie. Jednoduché nasadenie zariadenia Instant On AP27 s funkciou Smart Mesh pre rozšírenie bezdrôtovej siete bez potreby ďalších káblov.
NAPÁJANIE
Instant On AP27 je možné napájať iba pomocou Power over Ethernet (PoE) 802.3at Class 4. Tento model (S1T37A) poskytuje iba jednotku, bez zdroja napájania. Pre napájanie použite buď 802.3at 30W PoE injektor (R9M77A) alebo PoE switch, ktorý podporuje 802.3at 30W PoE napájanie. Rad prepínačov Instant On môže napájať tento prístupový bod
VÝKON
Duálne rádio | Všesmerová anténa | 1,2 Gbps na 2x2 5GHz (.11ax) | 574 Mbps na 2x2 2,4 GHz (.11ax) | Celkom 1,7 Gbps. Uplink 1GbE Base-T s podporou 802.3at PoE. Odporúčané pre 75 klientov
WI-FI CERTIFIED 6 (WI-FI 6)
Instant On AP27 je Wi-Fi Certified 6 prístupový bod, ktorý malým a rastúcim firmám poskytuje vysoký výkon, kapacitu a efektivitu.
ZÁRUKA
Dvojročná* záruka HPE Networking Instant On zahŕňa nepretržitú telefonickú podporu počas prvých 90 dní a neobmedzenú podporu cez chat a komunitnú podporu po zvyšok záruky.
PODPORA SMART MESH WI-FI
Nastavte sieť Wi-Fi v domácnosti alebo vonku pomocou mobilnej aplikácie Instant On a rozšírte pokrytie Wi-Fi aj tam, kde nie sú k dispozícii ethernetové káble.
http://www8.hp.com/sk/sk/home.html