INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Kategórie Filter produktov

  Sieťové produkty + WiFi

  Všetko potrebné na jednom mieste. WiFi kamera, WiFi router ale aj WiFi repeater v rôznych prevedeniach ako napr. 4G router v najlepších ponukách v pomere cena / výkon. Samozrejmosťou sú lan kable alebo utp kable v rôznych dĺžkových prevedeniach.

  Novinky a poradca - Sieťové produkty WiFi

  Vymeňte starý router za nový s Wi-Fi 6

  Vymeňte starý router za nový s Wi-Fi 6

  Uvažujete už dlhšie nad výmenou vášho routru? Možno je toto práve riešenie pre vás. Do 31.12.2023 máte možnosť využiť ponuku od TP-Link.

  Ako nastaviť WiFi router

  Ako nastaviť WiFi router

  Router spája dve alebo viac logické čiastkové siete, napr. Externú sieť s Internetovým prístupom (WAN) s lokálnou sieťou (LAN), pričom vytvára most pre výmenu informácií. Bez patričnej konfigurácia nebude možné spojenie nadviazať.

  TP-Link

  TP-Link

  Značka TP-Link je jednou z popredných spoločností na trhu založená v roku 1996, ktorá sa venuje výrobe a distribúcii sieťových a komunikačných produktov. Všetky produkty značky TP-Link sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť.

  Ako inteligentne zabezpečiť domácnosť

  Ako inteligentne zabezpečiť domácnosť

  Ako zabezpečiť domácnosť? Blíži sa obdobie dovoleniek, čo je čas, ktorý vie lákať zlodejov a iné neželané živly. Najlepšou ochranou je zabezpečenie domácnosti pomocou dostupných smart riešení. Aké to sú?

  Čo je to umelá inteligencia (AI) a ako pracuje

  Čo je to umelá inteligencia (AI) a ako pracuje

  V posledných mesiacoch je častým pojmom umelá inteligencia alebo skrátene povedané AI. Mnohí z nás ju chvália, iní majú obavy o svoje pracovné miesta alebo o to, že umelá inteligencia prevezme vládu nad svetom. Ako to však naozaj je?

  Domáca sieť s Google Nest Wifi

  Domáca sieť s Google Nest Wifi

  Google Nest Wifi a najnovší protokol zabezpečenia sietí Wi-Fi s názvom WPA3 prináša nové možnosti pre zlepšenie kyberbezpečnosti v osobných sieťach. Bezpečnejšie šifrovanie hesiel siete Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokom spoločne chráni vašu domácu sieť Wi-Fi.

  Notebooky