INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC, naparovač odevov

  parný generátorZobraziť viac

  skladom 

  54,00 €
  45,00 € bez DPH
  Kód tovaru

  397977

  PN kód

  LBNHSI1950BC

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC

  Naparovač odevov príkon 1950 W, horizontálne naparovanie HorizIron®, vertikálne naparovanie, suché žehlenie, parný výkon 30 g/min, rýchle nahriatie, dĺžka káblu 3 m, kefa na hrubšie tkaniny súčasťou balenia, dezinfekcia povrchov horúcou parou, osvieženie čalúnenia, tlačidlo pre výstup pary s aretáciou, odstránenie zápachu medzi praním, teplovzdorný dustbag pre bezpečné skladovanie, automatické vypnutie, farba čierna

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC – naparovač odevov pre dokonalý výsledok s minimálnym úsilím

  Doska a žehlička zdržujú a niekedy skrátka nie je čas na hrdinstvá. Teraz môžete mať oblečenie prežehlené rýchlosťou blesku a s minimálnym úsilím. Naparovač odevov Lauben Handheld Steam Iron 1950BC sa vďaka kompaktným rozmerom hodí aj na cesty. Technológia FastHeat® zaručuje, že je prístroj pripravený na akciu do 20 sekúnd od zapnutia. Vďaka technológii HorizIron® vyžehlíte všetko aj vodorovne, bez potreby ramienka, a poradíte si jednoducho s veľkými plochami. V spojení s dezinfekciou povrchov horúcou parou je naparovač vhodný tiež na závesy či čalúnenie, para zneškodní baktérie a zápach. Ku výhodám naparovača patrí keramická žehliaca plocha šetrná ku chúlostivým tkaninám. Pre jednoduchšie a bezpečné skladovanie je pribalený teplovzdorný dustbag a na odstránenie nečistôt a žmolkov z čalúnenia využijete nasadzovaciu kefu.

  Moderné technológie pre rýchlosť a efektivitu

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC úplne nahradí klasickú žehličku a ide ešte ďalej. Horúca para dezinfikuje povrchy, čím efektívne bojuje s baktériami a zápachom. V domácnosti sa tak hodí i na žehlenie závesov či refresh čalúnenia, pre ktorého čistenie využijete priloženú nasadzovaciu kefu. Idete na rande, ponáhľate sa do práce alebo ste na cestách? Oblečenie za okamih prežehlíte aj nasucho s funkciou Dry Ironing a vďaka žehliacej ploche do špičky sa dostanete tiež do zle dostupných miest, napríklad medzi gombíky.

  Rýchla úprava odevov i na cestách

  Nie je čas strácať čas, takže aby bol naparovač pripravený hneď na prevádzku, je tu technológia FastHeat®. Vďaka nej je prístroj schopný akcie do 20 sekúnd od zapnutia, nech ste kdekoľvek. Niekedy skrátka nie je po ruke ani ramienko alebo je plocha tak veľká, že klasické žehlenie je z hry. Potom nastupuje technológia HorizIron®, s ktorou dosiahnete dokonalých výsledkov aj horizontálnym naparovaním či žehlením nasucho.

  Luxusný a kompaktný dizajn

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC vyniká funkčnosťou i prémiovým dizajnom. Matný čierny povrch s keramickou žehliacou plochou do špičky, vhodnou aj pro chúlostivé tkaniny, je navrhnutý tak, aby svojimi rozmermi vyhovoval aj ľuďom často vyrážajúcim na pracovné cesty. Pre ľahké a bezpečné uloženie slúži praktický teplovzdorný dustbag. Zabudovaná LED dióda signalizuje, kedy je prístroj pripravený na použitie.

  Vertikálne i horizontálne žehlenie

  V prípade, že nemáte po ruke ramienko alebo potrebujete žehliť veľké plochy, je tu unikátna technológia HorizIron®, vďaka ktorej je možné i horizontálne žehlenie, napríklad na posteli alebo pri väčšej ploche na podlahe. Dokonalých výsledkov dosiahnete aj pri horizontálnom naparovaní.

  Rýchly štart vďaka FastHeat®

  Čas je vzácny, preto ho nestrácajte pri žehlení. Vďaka technológii FastHeat® je prístroj kedykoľvek a kdekoľvek pripravený na akciu do 20 sekúnd od zapnutia.

  Keramická žehliaca plocha

  Žehliaca plocha je maximálne šetrná aj ku delikátnym tkaninám. Plocha sa navyše pri odložení zdvihne, takže nedôjde v žiadnom prípade ku spáleniu.

  3 m dlhá šnúra

  Pre pohodlné žehlenie väčších plôch alebo napríklad závesov je prístroj vybavený predĺženou šnúrou o dĺžke 3 m.

  Kompaktný a výkonný

  Naparovač je navrhnutý tak, aby bolo možné ho jednoducho zabaliť aj na cesty. To všetko pri zachovaní silného výkonu 1 950 W.

  Teplovzdorný obal

  Jednoduché a bezpečné skladovanie zaisťuje priložený teplovzdorný dustbag. Vďaka nemu môžete naparovač zložiť hneď po žehlení a vyraziť do sveta bez čakania.

  Prídavná kefa v balení

  Nasadzovacia kefa pre odstránenie nečistôt a žmolkov z čalúnenia a hrubších tkanín.

  Funkcia Dry Ironing

  Klasickú žehličku nahradí horizontálne suché žehlenie, ktoré nevyžaduje vypúšťanie pary.

  Automatické vypnutie

  Tiež sa po odchode niekoľkokrát vraciate a kontrolujete, či je žehlička vypnutá? Buďte pokojní, pokiaľ Lauben naparovač zabudnete vypnúť, urobí tak po 8 minútach sám.

  Prémiový dizajn

  Matný čierny povrch v kombinácii s keramickou žehliacou plochou do špičky vyzerajú trendy, ale sú predovšetkým funkčné. Vďaka špicatému tvaru sa pohodlne dostanete napríklad ku golieru alebo medzi gombíky.

  Automatický i manuálny režim

  Po stlačení aretačného tlačidla bude para vychádzať nepretržite.

  Na všetky druhy látok

  Náš naparovač udrží vaše odevy, čalúnenie, záclony a ďalšie domáce textílie hladké a svieže.

  Sterilizácia a úspora vody a elektriny

  Tento naparovač kombinuje výkon žehličky so silou pary, aby okamžite vyhladil sklady na oblečení a čalúnení a zároveň zlikvidoval 99,9 percent baktérií. Oživí a zbaví zápachu aj niekoľko dní nosené oblečenie, ktoré nemusíte tak často prať. To všetko s pomocou čistej vody, bez chemikálii.

  Parametre

  Dĺžka kábla 3 m
  Výkon 1950 W
  Objem nádržky 170 ml
  Parný výkon 30 g/min
  Nahriatie do 20 sekund
  Bezpečnostná poistka Ano
  Signalizačná LED dióda Ano
  Prevádzkový čas na nádrž 6 minut

  Obsah balenia

  Lauben Handheld Steam Iron 1950BC
  Odmerka
  Nasadzovacia kefa pre odstránenie nečistôt a žmolkov z čalúnenia a hrubších tkanín
  Teplovzdorný dustbag

  Stránky o produkte Lauben Handheld Steam Iron 1950BC:

  www.lauben.com/cs/naparovace/handheld-steam-iron-1950bc/

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Marek, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky