INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  MSI

  Spoločnosť MSI je popredným výrobcom počítačových zariadení a komponentov na svete. Ponúka širokú škálu produktov, ako sú notebooky, stolové počítače, grafické karty, základné dosky, monitory a príslušenstvo. Zameriava na inovácie, kvalitu a zákaznícku spokojnosť.
  MSI je svetovým lídrom v oblasti hrania hier, tvorby obsahu a produktivity. Na viac ako 35-ročnú tradíciu vo výrobe komponentov postupne nadviazala výroba notebookov, monitorov a herného príslušenstva. Vďaka svojim výskumným, vývojovým a inovačným schopnostiam založeným na požiadavkách zákazníkov je teraz MSI lídrom v oblasti výpočtovej techniky.

  Jeho komplexná rada notebookov, grafických kariet, monitorov, základných dosiek, stolných počítačov, periférií, serverov, robotických zariadení a telematických systémov vozidiel zbiera úspechy po celom svete. V súčasnosti vo svojej kampani podporuje hrá��ov, kreatívcov a firemných zákazníkov a je vedúcou značkou, ktorá formuje budúcnosť technológií.
   MSI

  Notebooky

  Naše notebooky zbierajú ocenenia v médiách i od odbornej verejnosti v oblasti hier, tvorby obsahu a produktivity. Či už zvolíte radu herných, pracovných alebo kreatívnych notebookov, vždy ponúknu vysoký výkon, jedinečné vlastnosti a kvalitné prevedenie.

  Rozdelenie:

  Herné notebooky; Kancelárske notebooky a notebooky pre študentov
  Ponuka MSI notebookov
  herné a pracovné notebooky MSI

  PC Komponenty

  Spoločnosť MSI vyrába komponenty už viac ako 35 rokov a patrí medzi popredné značky v oblasti vývoja technológií. Táto dlhá tradícia ponúka osvedčenú kvalitu a široké portfólio. MSI poskytne hardvér nielen pre vašu prvú zostavu, ale aj pre tie najpokročilejšie technické vychytávky. Získajte nespútaný výkon na hranie hier aj produktivitu.

  Rozdelenie:

  Základné dosky, grafické karty, PC skrinky a zdroje, Chladenie a SSD disky

  PC komponenty MSI

  Herní počítače a monitory

  Riešenie pre náruživých hráčov i bežných užívateľov. Herné počítače a monitory MSI sa vyznačujú kvalitou spracovania a nespútaným výkonom. Prebuďte v sebe hráča a užite si vysoké frekvencie, plynulý obraz a hranie až v 4K.

  Rozdelenie:

  Herné počítače a Herné monitory
  Herne počítače a herné monitory MSI

  Počítače a monitory do kancelárie

  Už dlho sa nezameriavame len na hráčov a ich potreby, ale naše skúsenosti prinášame aj do kancelárie. Elegantný design, minimalizmus alebo starostlivosť o zdravie, to sú hodnoty, ktoré MSI vkladá do svojich kancelárskych produktov.

  Rozdelenie:

  Mini počítače, Kancelárske počítače All-in-one počítače a Kancelárske monitory
  mini počítače MSI, kancelárske počítače MSI a monitory MSI

  Príslušenstvo

  Plnohodnotný zážitok z hrania ovplyvní i periféria. Či už potrebuješ nové kreslo, slúchadlá, myš, klávesnicu alebo len podložku, MSI príslušenstvo ťa vybaví dokonalou výzbrojou do každého boja.

  Rozdelenie:

  Herné myši, Herné klávesnice, Slúchadlá a Herné kreslá
  príslušenstvo MSI
  zobraziť celú ponuku MSI
  Notebooky