Qoltec

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2021
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

417

položiek

 

35

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Qoltec optický kábel pre internet SC/APC-SC/APC Singlemode | 9/125, pre Orange a Magio, 1m

 

10,75 €  bez DPH

 

12,90 €  s DPH
Kód: 346314
     
 
 
 
Qoltec 57012, všesmerová wifi anténa 2.4G, 9dBi

Všesmerová anténa, 2,4 GHz, fixná anténa, zisk 9dBi

 

5,75 €  bez DPH

 

6,90 €  s DPH
Kód: 354026
     
 
 
 
Qoltec optický kábel pre internet SC/APC-SC/APC Singlemode | 9/125, pre Orange a Magio, 2m

 

12,42 €  bez DPH

 

14,90 €  s DPH
Kód: 347778
     
 
 
Kvalitný 3A adaptér s koncovkou microUSB, vhodné pre Raspberry PI 3 
Qoltec AC adapter 15W | 5V | 3A | microUSB - vhodný pre Raspberry PI

micro USB nabíjačka

 

7,42 €  bez DPH

 

8,90 €  s DPH
Kód: 260983

 Odporúčame 

   
 
 
 
Qoltec optický kábel pre internet SC/APC-SC/APC Singlemode | 9/125, pre Orange a Magio, 3m

 

14,08 €  bez DPH

 

16,90 €  s DPH
Kód: 347779
     
 
 
 
Qoltec Adaptér pre notebooky Asus 65W | 3.42A | 19V | 5.5x2.5

napájací adaptér pre notebook

 

15,00 €  bez DPH

 

18,00 €  s DPH
Kód: 283312
     
 
 
 

-8%

Qoltec SilentLine 350W PFC II zdroj ATX

zdroj do PC, ATX, 350 W, 120 mm

 

17,54 €  bez DPH

 

21,05 €  s DPH
Kód: 196143
     
 
 
 

-29%

Qoltec prepäťová ochrana Quick Switch (6 zásuviek), vypínač, sivá, 3m

prepäťová ochrana, 6x FR zásuvka

 

8,25 €  bez DPH

 

9,90 €  s DPH
Kód: 332992

 Akcia 

   
 
 
napr. pre LCD monitory, routre 

-10%

Qoltec univerzálny adaptér 60W | 12V | 5A | 5.5*2.1 | +power cable

univerzálny napájací adaptér

 

14,25 €  bez DPH

 

17,10 €  s DPH
Kód: 319040
     
 
 
 
Qoltec prepäťová ochrana (5 zásuviek), vypínač, 2.5m

prepäťová ochrana

 

6,58 €  bez DPH

 

7,90 €  s DPH
Kód: 303918
     
 
 
 

-10%

Qoltec Organizátor káblov 10mm | 10m | čierna

 

2,00 €  bez DPH

 

2,40 €  s DPH
Kód: 333065
     
 
 
 
Qoltec adaptér pre notebooky Acer, Asus, Toshiba, HP, Lenovo 65W| 3.42A | 19V | 5.5x2.5

napájací adaptér pre notebook

 

15,00 €  bez DPH

 

18,00 €  s DPH
Kód: 314229
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

417

položiek

 

35

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TouchIT TIP 

     O 

     Odporúčame 

     D 

     Datacomp TOP výber 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

     A 

     Akcia 

     T 

     Tip na darček 

     B 

     Black Friday 

  • Bratislava - Bratislava Patrónka,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní,
    LOG - Košice Showroom OPTIMA,
    NITRA - Nitra - partnerská predajňa
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 5
    predajní
  • 20 rokov
    20 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky